Skocz do zawartości

Technomate TM-6900HD Combo


TECHNOMATE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Soft wgrany. Chwila niepewnosci i jest juz u mnie ver. 7.41:) Rewelacji nie ma . Rozbudowane funkcje pod opcja USB. Spectrum Analyzera nie widze. I denerwujace w porównaniu z vers.6.65 jest to ze przy zmianie kanalu wyskakuje plansza BRAK DOSTEPU i po chwili wchodzi kanał. W wersji 6.65 płynnie sie przełaczało kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem posiadaczem tunera TM 6900 combo super już od 2 lat i bardzo sobie chwalę ten tuner - obraz na LCD Panasonic rewelacja !.

Oprogramowanie wgrywam z pena na bieżąco i teraz mam wersję 7.41.

Mam jednak inny problem , który pojawił się gdy zacząłem oglądac kanały w jakosci HD.

Kiedy oglądam kanał HD, np. TVP HD to po kilku godzinach obraz zatrzymuje się (stop klatka) i pojawia sie napis "Scrambled channel" , dźwiek jest bez zmiany.

Myślałem , że to nawet winna jest karta Cyfry+ ale teraz mam "n" na kartę i jest to samo.

Problem ten nie dotyczy kanałów SD oraz gdy zmienię rozdzielczośc na 576 p. Wróciłem nawet do poprzedniego oprogramowania, skasowalem listę kanałów 'reset factory" i wgrałem od nowa. Cały czas to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Pojawiła się nowa wersja softu na stronie producenta o symbolu 7.45 z maja, prawdopodobnie tylko listy transponderów zaktualizowano a

w menu zauważyłem jedynie w opcji testowania prędkości usb pojawiające się proste wykresy wskazujące wielkości zapisu i odczytu. Może ktoś coś więcej znajdzie. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że chyba od softu 7.42 coś zepsuli w wyskalowaniu poziomu sygnału na dvb-t.

Po 2-3 sek niskiego wskazania 3-4% wskakuje na właściwy i pokazuje nagle np 30%.

Dotyczy to sygnałów niezbyt mocnych, ale wystarczających do odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Jest nowy soft 7.52 z datą 27 grudnia 2012, spróbuj może to coś zmieni ale chyba zmieniono tylko listę sat i transponderów pod blind scan. Mimo to myślę że aktualizacja nie zaszkodzi a jeśli robisz update przez usb to możesz stary soft na pendrive i tak zrzucić chyba że masz jakieś archaiczne oprogramowanie albo patch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...