Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbyś zgadł są kanały których prawie wogóle nie włączam bo non stop paradokumenty. Musiałem, się przerzucić na seriale tureckie bo tak bym musiał paradokumenty oglądać bo nic nie ma.

Ci co Zauważają tylko kabarety to nie obserwują ramówki, że Kabaretów jest coraz mniej i systematycznie są dodawane nowe programy. 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fan WWE Superstars Czytając Twoje wypowiedzi pół żartem wyciągam wniosek że wystarczyłby Ci nawet obraz kontrolny w tym kanale i byś go zachwalał.

 

Sorry, ale można robić telewizję bardziej ambitną. 

To miał kanał dla seniorów, a jest jak widać kanałem dla maniaków kabaretów. 

Kompletnie nie ma niczego do oglądania w tym kanale. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dvbtowiec napisał:

Czytając Twoje wypowiedzi pół żartem wyciągam wniosek że wystarczyłby Ci nawet obraz kontrolny w tym kanale i byś go zachwalał.

Gdzie ja go zachwalam. Ty nawet nie wiesz co jest w programie a krytykujesz wiesz tylko, że kabarety są. Ja nie zachwalam tylko czekam na właściwą ramówke. A nie krytykuje stacje po niespełna miesiącu nadawania. Wolałbyś żeby Polsat kupił Antena TV i żeby leciały tam powtórki z polsatu. Bazują na tym co mają.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale wiem co jest nadawane na tym kanale. Nie trudno zapamiętać kilka i te same pozycje w epg przez 7 dni w tygodniu :)

 

Tak się jednak dziwnie składa że kiedy nie włączę, to widzę kabarety. 

 

@dziwek Czyli mają oglądać kabarety, wałkowane na kilku kanałach od wielu lat? 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale wiem co jest nadawane na tym kanale. Nie trudno zapamiętać kilka i te same pozycje w epg przez 7 dni w tygodniu
 
Tak się jednak dziwnie składa że kiedy nie włączę, to widzę kabarety. 
 
@dziwek Czyli mają oglądać kabarety, wałkowane na kilku kanałach od wielu lat? 
Dokładnie jestem tego samego zdania. To jakiś nowy kabaretowy wirus dzisiejszych stacji TV - dramat.
Ale jak pisałem wcześniej, cierpliwości, dajmy się nowej stacji rozkręcić i wywiązać się z wcześniejszych zapowiedzi, wszak czerwiec już za pasem i wrzesień też już niedaleko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dvbtowiec napisał:

Tak się jednak dziwnie składa że kiedy nie włączę, to widzę kabarety. 

 

Jakbyś znał ramówke to byś nie włączał wtedy kiedy są kabarety 😂

Ciekawe czy "Moda na sukces" faktycznie zmieni godzinie pewnie odroczyli do poniedziałku. No bo w zapowiedziach "Tata, a Marcin Powiedział" są o 18:30 jak w ramówce. Chyba, że nie zdążyli zmienić.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fan WWE Superstars Oglądam telewizję w wygodnych dla siebie porach. Nic na to nie poradzę że w prime-time są kabarety.

Stare powtórkowe seriale które już widziałem, w dodatku rozciągnięte nienaturalnie, nie robią na mnie wrażenia. 

Na dzień dzisiejszy kanał jest nudny - to moja ocena osoby do której rzekomo był adresowany. 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie oglądaj jak ci nie pasuje. Moim zdaniem ten kanał nie jest przeznaszony tylko do osób starszych, ale i dla osób młodszych które lubią starsze seriale. A rano są jak oni określają programy edukacyjne chyba bardziej pasmo poranne jest przeznaczone dla osób starszych według mnie. Bo starsi ludzie lubie oglądać takie programy a mnie akurat nudzą.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2021 o 14:44, dvbtowiec napisał:

@Fan WWE Superstars Czytając Twoje wypowiedzi pół żartem wyciągam wniosek że wystarczyłby Ci nawet obraz kontrolny w tym kanale i byś go zachwalał.

A przyglądając się im bardziej można wywnioskować, że jest po prostu fanbojem/fanatykiem tego kanału i będzie go bronić jak konstytucji. Kto wie… Może to jest jakiś rodzaj internetowego marketingu, a Winnicki płaci mu za te wpisy z 50 groszy z podatkiem za wpis.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej był emitowany jeden odcinek "Bonanzy" i dwa odcinki powtórkowe "Mody na sukces" których nikt najwyraźniej nie oglądał. Wiec obserwując ramówke to tylko dwa seriale są pokazywane codziennie "Tata, a Marcin powiedział" i "Bonanza" są najwyraźniej najchętniej oglądane. Ja np. "Mode na sukces" oglądam bo nic w tej godzinie nie ma w telewizji więc z konieczności.

I oczywiście Ridge mnie rozbraja już wiem czemu Ron Moss zrezygnował pewnie dowiedział się z scenariuszu, że Ridge podejmie się wazektomii i uciekł z obsady żeby z siebie pośmiewiska nie robić.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej był emitowany jeden odcinek "Bonanzy" i dwa odcinki powtórkowe "Mody na sukces" których nikt najwyraźniej nie oglądał. Wiec obserwując ramówke to tylko dwa seriale są pokazywane codziennie "Tata, a Marcin powiedział" i "Bonanza" są najwyraźniej najchętniej oglądane. Ja np. "Mode na sukces" oglądam bo nic w tej godzinie nie ma w telewizji więc z konieczności.
I oczywiście Ridge mnie rozbraja już wiem czemu Ron Moss zrezygnował pewnie dowiedział się z scenariuszu, że Ridge podejmie się wazektomii i uciekł z opsady żeby z siebie pośmiewiska nie robić.
Myślę że dwa odcinki BONANZY, zamiast MODY..., to zmiana na plus, bo przyjemnie się ten serial ogląda. Podobne pasmo, nazwijmy to bardziej familijne od 11:00 powinno zagościć także w sobotę... A co do nowego Ridga, to też uważam że porażka, Ron był mimo wszystko lepszy. Ale tak to już jest z "tasiemcami", że fabuła bywa z czasem mocno naciągana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ShortPress napisał:

A co do nowego Ridga, to też uważam że porażka, Ron był mimo wszystko lepszy

Moim zdaniem odejście Rona była kwestią czasu teraz przynajmniej syn nie jest w wieku swojego Ojca. 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...