Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale [beep]ę ściska niektórym przez audycje religijne 🤦 nie pasuje nie oglądać‼️ to telewizja niby do seniorów, a wielu z nich nie może sobie pozwolić by pójść do kościoła, choćby przez stan zdrowia.

Nikt was nie zmusza do oglądania, macie wybór, ale nie macie prawa krytykować innych,tych co chcą oglądać‼️‼️🤦🤦😎

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Moda na sukces do wyrzucenia w weekend albo zostawić jako maraton powtórek z tygodnia (tak jak TVN robi z Na wspólnej i Brzydula), Matki żony i kochanki do wy[beep]a w tygodniu programy z sobota rano na popołudnie na mam czasu rano w soboty, Tata a Marcin powiedział po 2 odcinki w weekendy Bonanza wywalić w tygodniu więcej muzyki takiej lata 70 i 80 (nawet całe pasmo 7-15) jakaś odmiana od Eski i Polo i pasmo Polskiej muzyki a może nawet lista przebojów. 

 

Programy w TVR i Adventure TV Wodny świat - Telemagazyn.plPatrol drogówki - Telemagazyn.pl Myśliwiec z PL - Telemagazyn.plDieta na ratunek - Telemagazyn.pl Wakacje z tatusiami - Telemagazyn.pl Żyj zielono - Telemagazyn.pl Golf - pasja i sport - Telemagazyn.pl Lasy Dolnego Śląska - Telemagazyn.pl Trucker Club - Telemagazyn.pl Artland: Galeria na kółkach - Telemagazyn.pl Na osi - Telemagazyn.pl Duchołapy - Telemagazyn.pl Dziewczyny w raju - Telemagazyn.pl

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to masz zapasowe przecinki: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Nie wydaj na głupoty

 

I nie rozumiem niczego co napisałxś, ale odnośnie muzyki to tak duża jej ilość nie mieści się w postanowieniach koncesyjnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1, program o podstawach technologii to naprawdę dobry pomysł biorąc pod uwagę target.

Tylko to logo mi trochę przeszkadza, najlepsza byłaby zdecydowanie mocniejsza półprzezroczystość (może nawet blur) lub efekt lusterkowy (jak w późniejszej VIVA Polska)

Edytowane przez Akari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ten odcinek 7138 to całkiem niezły odcinek na start :-) 

 

Ładnie było widzieć serial w HD poza Playerem! 

P.S Tutaj fanowskie promo nadchodzacych odcinków na Antenie: https://fb.watch/5dgY9hseQB/

 

A "Tata, a Marcin powiedział" jest świetne!! Oglądałem to ostatnio jak byłem w wieku głównego bohatera 🤣 Teraz to jest dla mnie niemalże nowość :)  

Edytowane przez CYFROmaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, PowerTV napisał:

content 4:3 przeformatowany do tzw. formatu 14:9 (kompromis między 16:9 i 4:3)

A nie można 4/3 nadawać w tzw. "znaczku pocztowym"? Sądzę, że tak byłoby znacznie lepiej. TV4 np. tak nadawało telenowele z lat 90-ych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem tylko 2 przycięcia w "T,a M P". Oglądam bez problemu, z lekkim desynchro audio, ale to chyba kwestia moich głośników Bluetooth.

 

Wizualnie, lepiej mi się ogląda format 14:9 niż znaczek pocztowy. Pod warunkiem, że obraz nie jest za bardzo rozciągnięty w poziomie (a czasem tak się dzieje).

Edytowane przez CYFROmaniak
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, DanielK napisał:

Cyfrowy niezbędnik bardzo fajny program. Ten sam prowadzący jest właśnie na Biznes 24.

 

antenahd_01-05-2021.jpg

 

Ramówka całkiem niezła, jak na tak szybkie uruchomienie stacji TV.

Tez bym obejrzał gdyby było o normalnej porze pora emisji to kryminał sobota o tej porze ludzie robią zakupy, gotują obiad czy sprzątają. Cos by się wzorowali na innych stacjach. Ramówka jest źle ułożona brak powtórek tych programów które sa koncesyjne poradnikowe

Edytowane przez Golbi84
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, PowerTV napisał:

Dostrajamy jeszcze systemy emisyjne.

 

Logo ekranowe nie jest idealnie po bokach ekranu ze względu na content 4:3 przeformatowany do tzw. formatu 14:9 (kompromis między 16:9 i 4:3). Dawniej TV Puls i Puls 2 też tak nadawali logo.

A czy takich rzeczy nie robi się kilka dni przed oficjalnym uruchomieniem, ew. na noc przed nim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, PowerTV napisał:

Logo ekranowe nie jest idealnie po bokach ekranu ze względu na content 4:3 przeformatowany do tzw. formatu 14:9 (kompromis między 16:9 i 4:3). Dawniej TV Puls i Puls 2 też tak nadawali logo.

No to może zróbcie tak jak jest na TVN-ach, czyli podczas emisji w 4:3 logotyp na obszarze programu i podczas 16:9 tak samo.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej denerwuje opis w programie tv naziemna.info że wszystkie filmy fabularne oprócz dzisiejszego "Dyliżans" są nazwane jako "film fabularny". Sorry ale nikt poważny kto chce zobaczyć jakiś film nie będzie czekał do 23:45 jaki tytuł ma ten "film fabularny". Samo to świadczy o totalnym amatorstwie tej telewizji mimo iż bardzo im kibicuję ponieważ jest to niezależny od wielkich firm mediowych prywatny nadawca który może zapewnić różnorodność programową. Na litość boską skończcie pisać w programie tv "film fabularny" bo nikt nie będzie tego oglądał. Jako widz chciałbym wiedzieć jaki film (tytuł) będzie nadawany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, exmartino napisał:

Na litość boską skończcie pisać w programie tv "film fabularny" bo nikt nie będzie tego oglądał. Jako widz chciałbym wiedzieć jaki film (tytuł) będzie nadawany.

Gdy w grudniu 2020 TVC startowało, też tak robili (i chyba nadal robią).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZOOM TV Hity polskiego kabaretu 4 dzisiaj 21:55

WP - Mistrzowie kabaretu 9 dzisiaj 22:00

ANTENA - Kabaretowy Szał dzisiaj 21:55

 

jutro od 14 kabarety tez na wszystkich 3

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...