Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedz to samo Epic Drama i ich "Agenci NCIS", AXN i ich "Agenci NCIS", AXN White i ich "Agenci NCIS", 13Ulica i ich "Agenci NCIS", Kanałom, które wciąż nadają "Robocopa", "CSI", "Mision Imposible", "Legalną blondynkę", "Kupca Weneckiego", "Komedię małżeńską", "Nie lubię poniedziałku", "Mikołajka" itd, itd.

 

Można setki tytułów wałkowanych over and over again na wszystkich kanałach po kolei wymieniać. Więc nie czepiamy się Anteny w tym względzie, ponieważ każdy współczesny kanał filmowy tłucze te same filmy i seriale ("Detektyw Murdoch" 15 seria) przez długie miesiące od rana do nocy, dzień w dzień. :wink:

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w soboty i niedziele podczas emisji Serialu czy Kabaretu. Jest przed reklamą fragment tego co będzie po reklamie.

Jest ramówka na 11 listopada

08:10 "Yesterday"

09:50 "Rozmowy kontrolowane"

11:50 "Niezawodny System"

13:40 "C.K. Dezerterzy odc.1"

15:35 "C.K. Dezerterzy odc.2"

16:50 "Łowcy Skarbów"

18:00 "Łowcy Skarbów"

18:55 "Potop odc. 1"

22:20 "Potop odc. 2"

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Fan WWE Superstars napisał:

Jest ramówka na 11 listopada

Taka sama ramówka w sensie filmy była na poprzednie święta i zapewne identyczna będzie na kolejne. 

A jedyną nowością jest fragment tego co będzie po reklamie i informacja na ekranie pod koniec programu jaki program będzie za chwilę. Także będzie o czym pisać na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś nie zauważył inne stacje też wałkują te same filmy co święta. Są dwa filmy które stacja nie puszczała. Nie było jeszcze żadnych świąt takich żeby filmy były od rana do wieczora. Chyba, że wolałbyś kabarety jak ktoś tu wcześniej pisał. Stacja daje to co ma.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Fan WWE Superstars napisał:

Jakbyś nie zauważył inne stacje też wałkują te same filmy co święta. 

Ale inne stacje mają większy repertuar, a powtarzanie pewnych lubianych tytułów na święta, to już rytuał. Na tym kanale jest kilka tych samych filmów od święta i od dnia powszedniego. 

 

24 minuty temu, Fan WWE Superstars napisał:

 Stacja daje to co ma.

I doskonale to podsumowałeś. A że nie ma za wiele, to w kółko to samo. 

24 minuty temu, Fan WWE Superstars napisał:

Chyba, że wolałbyś kabarety

Ja bym wolał te zapowiadane hollywoodzkie filmy. 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większy repertuar przecież każda stacja w naziemnej powtarza te same schematy co święta. Co święta widzę te same tytuły na każdej stacji.

Hollywoodzkie hity masz ma Pulsie ;) Słyszałeś takie powiedzenie tylko krowa nie zmienia poglądów anteny HD też to dotyczy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mają też inne tytuły których nie zauważasz. 11 listopada "Yesterday", "Niezawodny system", czy "Sztuka kochania".

Czyli repertuar się powiększa jeśli dochodzą filmy których jeszcze nie było w stacji.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Wycięta zaczepka. Popraw pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, że w ogóle nie oglądasz telewizji naziemnej bo tam są ciągle te same filmy. 

Co ja  poradzę, że Antena HD jest moim zdaniem najlepszym kanałem na naziemnej daje tylko najlepsze programy ;) "Bez anteny nie ma telewizji" pozwolę sobie zacytować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego takiego nie powiedziałem, że mogłyby nie istnieć. Ale w naziemnej jest mało stacji które dają seriale które lubię. Gdyby nie dawały filmów ze Stallonem to nie było by co oglądać. Większość kanałów ma polskie paradokumenty w ciągu dnia chcesz coś znaleźć w tv a tam wszędzie paradokumenty. Więc chcąc niechcąc zostaje tylko Antena HD. 

P.s dostrzegam premiery filmowe i serialowe tylko jakbyś nie zauważał zbytnio mnie nie interesują. Jak chce zobaczyć film którego nie widziałem to sobie go wypożyczam na Dvd. Chociaż z tymi serialami w naziemnej to troche przeginka ,polskich tasiemców nie oglądam typu "Klan","M jak miłość", "Barwy szczęścia", "Pierwsza miłość" itp.

10 godzin temu, cidik napisał:

przecież ten kanał nie miałby racji bytu utrzymać się nawet w latach 90. Polonia 1 miała lepsza ramówke

 Pod koniec lat 90 wchodził serial "Łowcy skarbów" to by mieli jedną nówke. A co do serialu to nawet spoko tylko, że mam wrażenie, że schemat jest taki sam. Czasem są odcinki ciekawcze czasem gorsze. A film "Niezawodny system" to film z 21 wieku czyli by mieli film z przyszłości to, by Polonie bili na głowe ;)

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się marzą filmy z Budem Spencerem. Bo obecnie nie dają go w żadnej telewizji w Polsce. Więc to by było coś jakby trafił na Antena HD.

 

p.s jak kiedyś dawali na TV4,Polsacie czy TV6 to nie doceniałem a teraz marze żeby zobaczyć w telewizji z nim film.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fan WWE SuperstarsZnowu "Rozmowy Kontrolowane" "C.K. Dezerterzy" i "Potop" :( 

Ile można !!!!

Jedyny film jakiego nie widziałem to "Niezawodny system" z Aliną Janowską i już mam zaplanowany seans :) 

Co do filmów z Budem Spencerem to  były też w latach 90 :)  Top Canal i NTW na tych kanałach śmigały z nim filmy.

Wychowałem się na nich.

Był też serial na Polsacie "Detektyw Extralarge" też z Budem :) 

Filmy z Budem Spencerem są na YT , wystarczy właśnie wpisać "Filmy z Budem Spencerem"  :) 

 

Edytowane przez Marek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 24 listopada pasmo 20:00 od poniedziałku do środy i niedziele  będzie emitowany serial Helikopter życia czyli roszerzenie czasu antenowego nowości  nono @PowerTV widzę pan wysłuchuje próśb aby zainwestować w to pasmo brawo tak trzymać a kabarety od czwartku do soboty o 20:00 no trochę można przymknąć oko. Powodzenia ulepszaniu ramówki 

A w środę 26 listopada o 22:00 premiera  Ekstremalni. Szkoła kaskaderów.  

Edit : pomyliłem zamiast 24 to 21 listopada  a zamiast 26 to 23 listopada. Przepraszam za pomyłke

Edytowane przez SUPER MEDIALNY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...