Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałem nadmienić że pojawiła się wtopa przy emisji Koncertu Kolęd ' Cała Polska Śpiewa Kolędy' w pierwszy dzień świąt 

Normalnie blok reklamowy po Krucjatach po reklamach poszło ogłoszenie nadawcy a potem..... pasy łowickie gdzieś przez 3 minuty!
Potem normalnie ale początek z drobnymi zakłóceniami ( nie wiem czy to wina dekodera) Koniec Wpadki i wspomniane zakłócenia poniżej

https://www.youtube.com/watch?v=3UTSKnPebfw

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2021 o 17:53, Sentence napisał:
 
 

Ponieważ „Potop” jest w formacie 2.39:1. MWE nadaje w 14:9 tylko produkcje w 4:3.

Też tak pomyślałem, że pewnie przycinają tylko z 4:3. Swoją drogą akurat przycinanie z formatu kinowego do 4:3 czy potem 16:9 ma zdaje się długie tradycje w telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Okres świąteczny, jeżeli chodzi o Boże Narodzenie, oficjalnie trwa od 25 grudnia do pierwszej niedzieli po Święcie Trzech Króli, a w polskiej tradycji jeszcze dłużej - do 2 lutego (Święto Ofiarowania Pańskiego). W komercyjnym ujęciu jest to zupełnie zniekształcone, bo świąteczne ozdoby pojawiają się na długo przed rozpoczęciem okresu świątecznego, a znikają zaraz po jego rozpoczęciu, ale to inna sprawa. Nie ma przymusu, żeby stacja bardziej trzymała się komercyjnej tradycji, niż tej klasycznej.

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Fan WWE Superstars napisał:
 
 

Wow pierwszy raz było 2 tygodnie przerwy jeśli chodzi o pisanie na temat tej stacji ;) Bo zabardzo nie ma o czym pisać.

Zgodnie z przysłowiem "uderz w stół i nożyce się odezwą", zaraz potem pojawił się nic niewnoszący wpis "Wypad z tymi kabaretami". Biorąc pod uwagę częstość emisji kabaretów w tej stacji, to takie wpisy można pisać codziennie i cyk - kolejne 154 strony tematu za chwilę wskoczą :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam kabarety nie przeszkadzają, bo lubie oglądać Ani Mru Mru i Kabaret Moralnego Niepokoju. Plusem jest to, że nie ma już filmów po północy. Ale jak wróci pasmo filmowe to mam nadzieje, że będzie o tej godzinie co bedą dawać w soboty "C.K. Dezerterzy".

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...