Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Mateusz2006 podczas mszy Świętej nie ma Oznaczenia NA ŻYWO grafik im chyba zastrajkował

@Simplus wiem o tym że mają na sztywno i to widać gołym okiem

@PowerTV o widzę że pan jest kiedy odczepicie SILVER TV z ekranu bo w indetyfikatorze jest już ANTENA HD

Edytowane przez tvosobista1hd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak 7 latkowie nie oglądają mszy. Zresztą trzeba być przygotowanym nigdy nie wiadomo jaki ksiądz prowadzi msze i jakie ma słownictwo.  Ja pamiętam, że w mojej parafii dawniejszej zdarzali się kontrowersyjni księża którzy nie zwarzali na słownictwo podczas mszy świętej. Ale zazwyczaj długo się nie utrzymywali w parafii.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, PowerTV napisał:

Będą na Święta fajne filmy, koncerty z kolędami, zatem zapraszamy wszystkie rodziny do spędzenia Świąt z Antena HD.

Jeśli chodzi o filmy znacznie ciekawszą ofertę od Anteny ma wasz kanał TVC , Potop czy CK Dezerterzy non stop leci na różnych stacjach to żadna atrakcja dla widza tv kablowej, natomiast klasyki świąteczne na TVC  są warte uwagi Gwiazdkowy prezent (1950), Opowieść Wigilijna (1935), Cud na 34 ulicy (1947), To wspaniałe życie(1946)(emisja tez Antena) i mój ulubiony Wigilijna miłość (1940) na pewno obejrzę i polecam wszystkim miłośnikom starych filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Sky021 napisał:
 
 

Jeśli chodzi o filmy znacznie ciekawszą ofertę od Anteny ma wasz kanał TVC , Potop czy CK Dezerterzy non stop leci na różnych stacjach to żadna atrakcja dla widza tv kablowej, natomiast klasyki świąteczne na TVC  są warte uwagi Gwiazdkowy prezent (1950), Opowieść Wigilijna (1935), Cud na 34 ulicy (1947), To wspaniałe życie(1946)(emisja tez Antena) i mój ulubiony Wigilijna miłość (1940) na pewno obejrzę i polecam wszystkim miłośnikom starych filmów.

Ale Antena nie jest kierowana do widza tv kablowej, ale do widza NTC. Swoją drogą, emisja tych klasyków niemniej jednak byłaby dobrym pomysłem. Skoro już nie w tym roku, to może na następne święta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...