Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi o to czy Bonanza jest nudna czy nie, tylko poprawny format emisji programu. Nie myślałem że będę kiedyś chwalił nadawcę za prawidłowy format emitowanych programów i dlatego moja 👍. Oby to było na stałe, kto chce może ustawić sobie pełny ekran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, maks27 napisał:

Nie myślałem że będę kiedyś chwalił nadawcę za prawidłowy format emitowanych programów i dlatego moja 👍. Oby to było na stałe

Nie oglądam Bonanzy na Antenie - pilnuję odc. na Red Carpet. Ale jeśli to prawda i format będzie na stałe to też chwalę. Liczę, że Pomoc domowa zostanie wyemitowana w prawidłowym formacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie się na to nie zanosi. A co do "Bonanzy" to pewnie wczoraj akurat trafiło na odcinki które dają w poprawnym formacie.

Od 21 listopada o 21:45 nowy program "Krucjaty: krzyż i półksiężyc".

Serial "Pomoc domowa" chyba skończą na 3 sezonie. Bo 25 listopada w czwartek widnieje "Kabaretowy szał" zamiast "Pomocy domowej". Są za to emitowane powtórki zamiast "Matki żony i Kochanki" o 11. A "Matki żony i kochanki" są znowu emitowane od 1 odcinka tylko wcześniej dziwna ta ramówka :)

 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Fan WWE Superstars napisał:

Serial "Pomoc domowa" chyba skończą na 3 sezonie. Bo 25 listopada w czwartek widnieje "Kabaretowy szał" zamiast "Pomocy domowej".

 

Z tym kabaretowym szałem to ten nadawca jest niepoważny.  Nie rozumiem jak można 7 czy 8 odcinków tych samych na krzyż puszczać po kilka godzin dziennie i jeszcze ludzie to oglądają.

Edytowane przez Darek1234
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2021 o 19:01, Fan WWE Superstars napisał:
 
 

Ta, ale za to dzisiaj puścili odcinek "drogi śmierci"  bez żadnego tłumaczenia.

Amatorka.

5 godzin temu, Darek1234 napisał:
 
 

Z tym kabaretowym szałem to ten nadawca jest niepoważny.  Nie rozumiem jak można 7 czy 8 odcinków tych samych na krzyż puszczać po kilka godzin dziennie i jeszcze ludzie to oglądają.

Sam wytłumaczyłeś sens puszczania tego. Ludzie to oglądają. Tyle jest do rozumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Potwierdzam obecnie są zakłócenia na początku myślałem że antena mi świruje. W UPC tak samo

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.11.2021 o 11:52, Fan WWE Superstars napisał:

Narazie się na to nie zanosi. A co do "Bonanzy" to pewnie wczoraj akurat trafiło na odcinki które dają w poprawnym formacie.

 

Miałeś rację niepotrzebnie chwaliłem prawidłowy format, właśnie na Antena TV jest emitowana Bonanza w zdeformowanych proporcjach czyli powiększona do 16/9 z uciętą górą i dołem ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Simplus napisał:

A nie lepiej by było zakupić wersję z TVS

TVS może co najwyżej dysponować prawami do lektorki, a nie do samych odcinków. Prawa do nich ma dystrybutor, ewentualnie producent. A MWE samo przygotowuje ten format obrazu, w którym emitowane są odc na ich kanałach, co sam przedstawiciel stacji kiedyś tu napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym problemem jest to że nadawca lubi taki format emisji i "uszczęśliwia" ludzi na siłę, sam jak idę do kogoś i ma ustawioną pełną szerokość aby nie mieć czarnych pasów bo bokach nie zmuszam gospodarza aby dla mnie ustawiał oryginalny format, tak lubi i jego tv. U mnie chcę żeby były pasy i emisja w formacie jak nagrany dany program/film bez ingerowania i dotyczy się to każdej telewizji nie tylko z grupy MWE. Na moje szczęście większość stacji robi to prawidłowo.

15 minut temu, Simplus napisał:

A nie lepiej by było zakupić wersję z TVS

 

TVS emituje wersję tłumaczenia po śląsku.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, maks27 napisał:

Największym problemem jest to że nadawca lubi taki format emisji i "uszczęśliwia" ludzi na siłę, sam jak idę do kogoś i ma ustawioną pełną szerokość aby nie mieć czarnych pasów bo bokach nie zmuszam gospodarza aby dla mnie ustawiał oryginalny format, tak lubi i jego tv. U mnie chcę żeby były pasy i emisja w formacie jak nagrany dany program/film bez ingerowania i dotyczy się to każdej telewizji nie tylko z grupy MWE. Na moje szczęście większość stacji robi to prawidłowo.

Mogę się pod tym tylko podpisać. Ale nadawca będzie tak robić, dopóki fanboyom nie będzie to przeszkadzało i nadal za wszystko będą chwalić i tłumaczyć wszystkie błędy na jego korzyść. Dla mnie taka emisja przekreśla ten kanał. Sporadycznie coś obejrzę z nowszych tytułów, ale musi to być coś, czego nie znajdę na innych kanałach.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 28 listopada bedą wyczekiwane msze św o 7 rano. "Legendy opery" od 29 listopada bedą o 7 rano. Powrócą też dużo programów które już były emitowane. I zniknie z anteny Serial "Tata, a Marcin powiedział". Ciekaw jestem co zrobią z "Świetą Wojną" bo się zbliżają do końca odcinków które emitowali latem ciekawe czy dadzą kolejne odcinki czy znowu dadzą od pierwszego odcinka.

Z nowych programów pojawi się "skąd to się wzięło".

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zdejmują całkowicie, bo 27 listopada jest kolejny odcinek w sobote tylko, że rano o 7:40. Widze, że seriale powoli bedą spychane na rano mam nadzieje, że przynajmniej "Świetą Wojne" zostawią o normalnej godzinie.

 

Ciekaw jestem czy zrobią jakiś specjalny program podczas świąt Bożego Narodzenia jak ATM Rozrywka.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Świętą Wojnę" obejrzałem z innych źródeł gdzie była poprawnie emitowana, szkoda mi "Tata, a Marcin powiedział" jednak czekam na emisję w prawidłowych proporcjach. Tu wytrzymałem kilkanaście sekund, czułem się jakbym oglądał przez lornetkę lub szkło powiększające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to zbytnio nie przeszkadza jeśli chodzi o proporcje. Chociaż ja nie ma zbytnio dużego telewizora wiekszość pewnie ma 50 calowe lub troche mniejsze wiec faktycznie takie proporcje mogą im przeszkadzać.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętam były takie szkła powiekszjace przed ekran, za czasów telewizorów CRT można było sobie powiększyć ekran. Tu mamy dodatkowo ingerencję w materiał zrealizowany przez twórcę i ciekawe jak by ocenił to że dana telewizja ingeruje w jego dzieło, jak ucięte czoło postaci na ekranie.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Fan WWE Superstars napisał:

Od 28 listopada bedą wyczekiwane msze św o 7 rano. "Legendy opery" od 29 listopada bedą o 7 rano.

Zaraz, zaraz... Jak to 2 różne pozycje w ramówce o tej samej godzinie? No chyba, że msza będzie tylko w niedzielę...

 

Legendy opery na szczęście sobie nagrałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV a może na święta do loga Anteny dodacie Mikołajową czapeczkę . Swego czasu był na Biznes24 ozdobnik do loga ale z okazji Wielkanic

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...