Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Fan WWE Superstars napisał:

A dzisiaj w nocy był film z napisami :) I usnąłem, ale obudziłem się na koncówke jak Wayne wziął przez kolano swoją żone i dał jej klapsa bo była niegrzeczna :)

Nie lepiej nagrać i obejrzeć o cywilizowanej godzinie, niż walczyć z samym sobą, by nie zasnąć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blisko 60 stron było już przed samym startem stacji.

Temat do gadania zawsze się znajdzie.

Co oglądać np: "Święta Wojna", Tata, a Marcin powiedział", "Pomoc domowa". Lub programy dokumentalne typu "Drogi śmierci", "Militarny Lombard", "Ekstremalni Handlarze". 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hilera już nie będzie dzisiaj był ostatni odcinek ;) Będzie tylko powtórka odcinka w tygodniu.

 "Militarny Lombard", "Drogi śmierci" i "Ekstremalni handlarze" były emitowane na Fokusie TV ciekawe kiedy. 

Ja tam na fokusie co przełącze to program o rolnikach widze ;)

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz ramówkę w EPG. Na tym kanale możesz to zrobić. Nie twierdzę że dokładnie te same, bo Fokus aż tak często nie oglądam, ale formaty idenryczne. Różni producenci klonują pomysł jedynie umiejscowienie zmieniają :)

Tylko mi teraz nie pisz że Tobie się akurat te podobają co są na Antena, bo raczej to będzie zabawne że co program to trafiony gust u Ciebie w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie mi się nie podobają więc w 100% nie będzie. Nie podoba mi się "Na lodowym szlaku", "Handlarze antyków", "Tajne aukcje magazynowe".

 

Dzisiaj mają ramówke godzine do przodu czyżby im się pomieszało po zmianie czasu w niedziele było prawidłowo :)

p.s ciekawe kiedy się połapią :)

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Jantar napisał:

Kiedy powtórka dzisiejszego odcinka Legend opery??

Jeżeli nie wyłączyłaś nagrywarki to ci się nagrało, bo o 12:05 poraz kolejny emitowali  teraz właśnie leci koncówka.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy gdzie masz na myśli bo na naziemnej jest jakość niezła. Ale podobno na Satelicie jakość jest beznadziejna.

No byłem przed chwilą na Planete + tylko jedna osoba się udziela bez żadnego odzewu. I dlatego mają tak mało stron. Zawsze jest dużo stron tam gdzie jest się do czego doczepić :)

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko różnica jest taka że Planete+ jest dostępny dla osób, który mają abonament/subskrypcję Canal+ lub innymi operatorami, którzy mają w swojej ofercie ten kanał (i to chyba w nie każdym pakiecie), a antena jest dostępna praktycznie dla każdego na większości platformach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale raczej godzina poranna to nie jest dobra godzina na nowy serial więc nie dziwi zastąpienie "Mody na Sukces" serialem "Matki żony i kochanki" . Zresztą obecnie są wszystkie seriale w emisji które były podczas startu kanału. No tak wszystkie oprócz "Mody na sukces" chociaż nie zdziwiłbym się jakby z powrotem wrócił za jakiś czas. Obecnie emitują 3 sezon "Pomocy domowej" ale wszystkich odcinków 2 sezonu nie dali. No i nie zmienili spotu reklamowego gdzie cały czas lektor mówi, że jest emitowany 2 sezon serialu.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...