Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Pomoc domowa" ma nową zapowiedź :) Jeszcze się nastawiam dzisiaj na "Militarny Lombard" bo na razie dwa programy mi się podobają. "Ekstremalni Handlarze" no i "Drogi śmierci". 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie żeby te stacje co wymieniłeś dawali akurat te programy. I moge oglądać to na co mam ochote. "Militarny Lombard" czy "Ekstremalni Handlarze" to jest premiera w polskiej telewizji a "drogi śmierci" byli na TVN Turbo. I po za tym nie oglądam stacji których nie lubie. Po za tym każdego co innego interesuje. Ja ci nie zabraniam oglądać na co masz ochote. Zresztą jak zauważyłeś już ja jestem miłośnikiem seriali, wiec nie będe regularnie oglądał tych programów, tylko od czasu do czasu a akurat te stacje, które wymieniłeś nie dają seriali więc nawet nie ma podstawy żadnej żebym coś tam obejrzał, no po za Metrem na którym oglądam Spartakusa ;) 

P.S Kiedy ci się znudzi analizowanie to co mówie i to co oglądam i kiedy i na którym kanale. Jak tu niektórzy mnie okrzykneli Fanem Antena HD no to nie powinno ciebie to dziwić, że oglądam te programy na Antena HD a nie na innej stacji oczywiście tych programów na innych stacjach nie ma to jak mam je oglądać.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Fan WWE Superstars napisał:

Ja ci nie zabraniam oglądać na co masz ochote.

A ja lub ktokolwiek inny Ci zabrania ? :)

 

Oglądaj co chcesz. Nie trzeba analizować tego co mówisz, wystarczy mieć dobrą pamięć. Jesteś niekonsekwentny w wypowiedziach. Formaty paradokumentów na Antena HD nagle Ci się podobają, a na innych kanałach nie. Niespójne logicznie, mało wiarygodne. Wypowiadasz się w przestrzeni publicznej jako fan kanału, zatem nic dziwnego że wiarygodność fana ma znaczenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mam oglądać to na fokusie bo ma w tytule lombard. Dziwnie kminisz poprostu mówie, albo mi się coś podoba albo nie. Akurat "Militarny Lombard" mnie interesuje bo to lombard wojskowy a mnie ten temat troche interesuje. Czy to nie jest logiczne, że jeśli masz jakąś stacje który lubisz to z chęcią patrzysz na inne programy tej stacji. Ja nie należe do ludzi co skaczą po kanałach tylko wiem co gdzie jest i jak na innych kanałach nie ma nic interesującego to właczam Antene HD.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny klucz, patrzę czy interesuje pozycja programowa, a nie stacja. Bo stacji jest dużo i tzw. content jest rozproszony. Jest wiele dobrych audycji rozsianych po różnych kanałach.

Dlatego jeśli nie lubię np. kabaretów to nie oglądam ich nigdzie, tak samo jest z paradokumentami. Ale są pozycje programowe na które bardzo chętnie zerkam na każdym kanale. Mniejsza z tym :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby miał być to kanał dla seniorów a jest oferta programowa dla nikogo. O niebo lepszy jest Red Carpet oferujący starsze filmy i znane i kochane przez starsze pokolenia seriale z okresu PRL-u. Antena tv nie ma żadnej oferty filmowej, bo trudno taką uznać filmy z napisami z internetu. Nie mam pojęcia czym ten kanał może przyciągnąć widzów, jedynie kabarety są największą atrakcją tego kanału

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale już Antena HD przestała dawać filmy z napisami od września. Ja oglądam filmy to wiem. Jeszcze raz to napisze a czemu ty możesz a ja nie. Ja tylko robie sprostowania bo ktoś nie ogląda a coś pisze.

I dziwne jest, że każdy tutaj cały czas pisze, że miała być telewizja dla seniorów, ale przecież telewizja dla seniorów jak ma według was wyglądać. Przecież koncesje można zawsze zmienić tak to niektórzy twierdzili którzy chcieli więcej filmów.  Praktycznie każda telewizja miała być inna niż jest Stopklatka na początku miała być o tematyce filmowej. 

A telewizja dla seniora to jest jeszcze większy obszar niż piszecie telewizja dla seniora to tak naprawde telewizja dla każdego i można tam wcisnąć praktycznie wszystko i będzie pasować.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fan WWE Superstars no tu się z tobą nie zgodzę, bo raczej bajki animowane dla dzieci lub animacje typu "pingwiny z Madagaskaru" czy "jak wytresować smoka" by nie pasowały do telewizji dla seniora tylko bardziej dla telewizji dla dzieci typu TVP abc czy puls2

Edytowane przez Bartosz10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że senior z wnuczkiem nie może oglądać bajki. A przykładowo Rozalia Kiepska oglądała koziołka [beep]ka. Więc bajki pasują ;) Antena HD mogła by mieć oferte z animacjami ;)

Ja uważam, że Antena HD powinna łączyć pokolenia przynajmniej ja widze taką przyszłość dla tej stacji i oferta powinna być i dla seniora i dla młodszego widza.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Fan WWE Superstars napisał:

ale to wy robicie z tego stacje dla seniora

Krótką masz pamieć

 

https://www.money.pl/gospodarka/antena-hd-nowy-kanal-tv-telewizji-naziemnej-stoi-za-nim-michal-winnicki-6634886398626368a.html

Cytat

"Program będzie miał charakter wyspecjalizowany, przeznaczony dla osób powyżej 50. roku życia. KRRiT wzięła pod uwagę, że na rynku telewizji naziemnej brakuje takiej oferty. Program zapewni nie tylko rozrywkę, ale również szeroko pojętą informację i edukację, szczególnie w dziedzinie aktywizacji i zdrowego trybu życia. Audycje takie mają zajmować nie mniej niż 70 proc. tygodniowego czasu nadawania w godz. 6-23." – tłumaczyli wybór przedstawiciele KRRiT.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy osoba która ma 50 lat to senior. Kurcze znowu od początku wałkujesz. Nie to miałem na myśli. Próbujecie z tego zrobić stacje dla emerytów o to mi chodziło. Zresztą w koncesji jest napisane, że będzie to raczej program rozrywkowy.

Przecież oni chcą zyskać widzów a nie stracić a starsi ludzie tak jak tu piszą wolą oglądać TVP. 

 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Fan WWE Superstars napisał:

A czy osoba która ma 50 lat to senior.

Odpowiedź masz w internecie:

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/silver-tv-nowy-kanal-telewizja-naziemna-mux-1-jak-odbierac-oferta-programowa

Cytat

Kanał Silver TV ma być propozycją skierowaną do widzów ze starszego pokolenia tzw. silver (srebrnego). Jak przekazywał nam Winnicki, nie ma obecnie kanału dla seniorów, dlatego będzie to dobry pomysł, także pod względem marketingowym. - Inspiracją do stworzenia Silver TV była książka "Marketing generacji silver", a także moje własne obserwacje, gdyż jestem synem emerytów. Kanały adresowane do widzów 50+ powstały już m.in. w Czechach (CT3) oraz Niemczech (SAT1 Gold) i cieszą się tam dużym zainteresowaniem. Polska telewizja goni za młodym widzem w wieku 16-49 lat, ale to dawno nieaktualna grupa docelowa. Telewizji wierni są widzowie starsi i w końcu dla nich trzeba stworzyć dedykowany im tematyczny kanał telewizyjny - uzasadniał w rozmowie z portalem wirtualnemedia_pl.

 

Kwestia dyskusyjna od jakiego wieku ktoś się zalicza do seniorów. Jeśli w wieku 50 lat jest dziadkiem, to chyba może być seniorem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy ty tego nie rozumiesz, że to wszystko to jest nie wypał. Jeszcze wtedy nie wiedział, że już takie coś jest w internecie. Dostał koncesje, ale musi działać dalej ostatnio czytałem, że by chciał pozyskać grupe wiekową od 16 do 59 lat. Więc od tamtej pory dużo się zmieniło.

 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...