Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Starsze pokolenie powinno znać te modlitwy na pamięć. Zatem dźwięk nie jest potrzebny ;) To dla ich dobra, aby ćwiczyli pamięć.

To oczywiście żarcik, ale nie pierwsza i nie ostatnia zapewne tego typu awaria. Mamy jednak do czynienia z kanałem ogólnopolskim i takie rzeczy nie powinny mieć miejsca, a jednak ciągle są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na "Cyfrowy Niezbędnik" trafiło gdy przypadkiem trafiłem 1 raz na "antenę" w celu sprawdzenia ich wspaniałej jakości. Rozśmieszył mnie prowadzący tym tekstem, że wszystkie platformy streamingowe to i tak suplement do Anteny gdyż tylko na niej są programy których tam nie ma. Nie no Netflix z Apple TV antenie nie godne butów czyścić.

Nie wiem czy którakolwiek platforma byłaby chętna na produkcje z anteny jak "Święta Wojna".
Zaczekałem
chwilę na tego headliner'a Anteny i serial zestarzał się bardzo. Mam nawet wrażenie, że wygląda w SD gorzej niż te X lat temu kiedy widziałem go w TVP.

@Fan WWE Superstars naprawdę współczuję Ci męczenia się z tym pseudo-kanałem oraz nie wiem dlaczego tak zażarcie go bronisz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, Simplus napisał:

Nagrał to mój kolega Kacper 3100

Wstawiłem ponownie

 

Godzinę temu, mastano napisał:

 
 

 

 

 

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Bushiken napisał:

naprawdę współczuję Ci męczenia się z tym pseudo-kanałem oraz nie wiem dlaczego tak zażarcie go bronisz.

 

Nie musisz raczej ci co narzekają na stacje się z nią meczą. Jedyne co mnie męczy to późna pora fimów ;)

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ale skąd oni wiedzą, że ja męcze się oglądając to tylko ich domysły. Jakbym się męczył to bym nie oglądał ;)

Może i ramówka stacji nie jest jakaś super z Polsatu. Ale za to jest najpopularniejszym tematem na forum. Nawet na Zoom TV czy innych stacjach nie ma takiego tłoku jak tu ;).

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie zmienia  faktu, że temat jest popularny ;) A dzięki wam i oczywiście koledze który odpowiada na każdy mój post robi popularność stacji. A jest takie powiedzenie "Nieważne jak o Tobie mówią, liczy się tylko to, żeby po prostu mówili, a im gorzej mówią, tym korzystniej dla ciebie."  I to jest motto stacji Antena HD.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.09.2021 o 13:12, CYFROmaniak napisał:

Zwykle dystrybutor sprzedaje ~250 odcinków (1 rok serialowy). PowerTV wspominał w kwietniu ze kupiono dużo odcinków, co sugeruje zakup nawet i 2 sezonów. Chciałbym, żeby Antena dotarła do epizodów 7550 i wzwyż, w których wraca klasyczna czolówka serialu. Mam nadzieje ze polscy widzowie będą mogli to zobaczyć w TV za ok 4 miesiące :P

 

Niech Antena dojdzie do odcinków w których wróciła Sheila - jej bitki z Quinn są mega wypasione. :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby wykupili do dali by więcej odcinków niż Nowa TV.

Widze, że od soboty wielkie zmiany dużo nowych programów oraz zapowiadane Lombardy i aukcje magazynowe. Filmy nadal bez zmian w piątki i w soboty w późnych godzinach, ale za to będzie mniej kabaretów szczególnie w niedziele kiedy są tylko 2 godziny emisji od 16:05 do 18:05. Teraz już ta ramówka wygląda ciekawiej i jest dużo ciekawych pozycji ;)

No i pewnie fani "Mody na sukces" się ucieszą bo od poniedziałku zostanie przeniesiona o pół godziny do przodu.

Ciekawe czy zdąrzą nakręcić nowe zapowiedzi, bo praktycznie całkowicie zmieniła się ramówka tylko seriale zostali.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli by Modę przenieść na popołudnie, zamiast jednej godziny kabaretów które całe popołudnie zajmują. A rano ewentualnie powtórka z dnia poprzedniego. Nie wierzę, że wałkowanie 10 tych samych odcinków kabaretu co trzeci dzień to samo daje większą widownię niż cokolwiek innego. Nawet emeryci ze sklerozą po tygodniu znają wszystko na pamięć.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj "W poszukiwaniu zemsty" z Jackiem Nicholsonem a jutro "Wysokie drzewa" z Kirkiem Douglasem w końcu skończyli serie z Sherlockiem Holmesem.

48 minut temu, kolis napisał:

Mogli by Modę przenieść na popołudnie, zamiast jednej godziny kabaretów które całe popołudnie zajmują.

Wątpie żeby zrezygnowali z popołudniowej dawki kabaretów. Ale cieszy mnie, że kabarety powoli zastępowane są innymi programi. Chociaż póki co tylko w niedziele nie ma wieczornych kabaretów :)

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Fan WWE Superstars napisał:

Dzisiaj "W poszukiwaniu zemsty" z Jackiem Nicholsonem a jutro "Wysokie drzewa" z Kirkiem Douglasem w końcu skończyli serie z Sherlockiem Holmesem.

Wątpie żeby zrezygnowali z popołudniowej dawki kabaretów. Ale cieszy mnie, że kabarety powoli zastępowane są innymi programi. 

 

Ja w przerwach reklamowych snookera przerzucam na Antenę z ciekawości i mam wrażenie, że już znam wszystkie kabarety na pamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat mimo, że znam na pamięć to lubie sobie posłuchać Kabaretu Ani Mru Mru czy Kabaret Moralnego niepokoju. Te dwa kabarety się nie nudzą.

Ale ostatnio rzadziej słucham mam tylko włączone o 18:00 bo czekam na "Świetą Wojne" tak to staram się omijać kabarety. A od poniedziałku to jeszcze rzadziej bo po zmianie ramówki przed "Świetą wojną" będzie od poniedziałku do środy "Na lodowym szlaku" a w czwartki i piątki "Drogi śmierci"

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fan WWE Superstars napisał:

w końcu skończyli serie z Sherlockiem Holmesem.

A to ciekawe, bo wszystkich filmów w tej serii jest 14, a wyemitowali chyba zaledwie 4, tyle że po kilka razy każdy z nich. I za każdym razem w dublu z lektorem i wtopionymi napisami. Ale fanboye zachwyceni.

12 godzin temu, Fan WWE Superstars napisał:

Widze, że od soboty wielkie zmiany dużo nowych programów oraz zapowiadane Lombardy i aukcje magazynowe.

I czym się tu zachwycać? Znowu wielkie g...o na antenie. Tych Lombardów i aukcji jest już tyle na innych kanałach, że by się wstydzili w ogóle to dawać. Całe ramówki dzienne są tym usłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kolis Nie przeszkadza mi, że inni chcą napisy, bądź dubbing, a jeszcze inni by chcieli czystego oryginału. Od tego są w strumieniu cyfrowym różne ścieżki audio, żeby zadowolić wszystkich widzów. I to nadawca powinien wprowadzić - zwłaszcza na kanale naziemnym z pierwszego multiplexu. A tymczasem otrzymujemy kanał gorszy, niż poprzedni podstępnie usunięty przez KRRiT. Kryterium wyboru chyba było takie, że to kapitał polski i Biuro Reklamy TVP sprzedaje czas antenowy reklamodawcom na wszystkich kanałach tego nadawcy. Bo nadawcy innych startujących w konkursie kanałów mieli lepsze projekty, ale inne kanały obsługują inne biura reklamy (TVN-u lub Polsatu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...