Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Jarko9292 napisał:

@JantarWłaśnie o to mi chodziło. Niewygodne pytania są często szufladkowane albo usuwane ☺️

Wraz z zablokowaniem pytającego. Na profilach CBS-ów dopytywałam się o pomijane odcinki seriali, a trochę tego było. Początkowo mnie ignorowali, a w końcu zablokowali od razu na wszystkich profilach. Na profilach Polcastu dopytywałam się o urwane telenowele w emisji - wtedy, gdy dyrektorką została pani dawniej pracująca w ITV czy jakoś tak podobnie i z P1 zrobiła śmietnik z [beep]skimi programikami. No więc kilka razy zignorowali pytania, co tylko mnie bardziej wkurzyło. Napisałam więc, że mogliby odpowiedzieć na zadane pytania, bo tego chociaż kultura profilu stacji telewizyjnej wymaga. No to zablokowali. Minęło dobrych kilka lat, kilka razy zmieniła się dyrekcja, a ja nadal jestem zablokowana. A CBS-y już prawie się zlikwidowały, bo został już tylko Europa. I też nadal jestem na nim zablokowana.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JantarNo cóż, stacje zapominają o tym, że to oni są dla nas a nie my dla nich. Pycha kroczy przed upadkiem. Chciałoby się powiedzieć: dobrze im za takie traktowanie widzow. Niech odchodzą w niepamięć, skoro nie uszanowali Ciebie i innych. Pani od Polonii1 była swego czasu bardzo mocno aktywna na ich profilu. Pamiętam, że komuś komu nie podobały się zmiany w stacji odpisała, że jak się nie podoba to nie oglądaj czy coś w tym stylu. Lata minęły. Widzowie nadal sobie przełączają kanały a ta pani już tam nie pracuje. Szkoda, że firmy, którymi jesteśmy klientami mają nas w d... - tak, jestesmy klientami także oferty telewizji. Dlatego, kiedy wchodzi nowa stacja, szczególnie na rynek DVB-T jestem ciekawy jej rozwoju. Kiedyś bardzo interesowałem się Pulsem. Oni jakoś sobie poradzili, mają ten swój kawałek tortu. Nadal kibicuję Antenie, ale co z tego wyjdzie zobaczymy ;)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jarko9292 napisał:

Kiedyś bardzo interesowałem się Pulsem. Oni jakoś sobie poradzili, mają ten swój kawałek tortu.

Jeszcze z kilka lat temu regularnie oglądałam, a mieli cały blok fajnych telenowel i seriali. Później telenowele przeszły na godziny 4-6 nad ranem i w dodatku powtórki. W ubiegłym roku w pandemii w godzinach ruchomych między 2.00 a 4.30 raczyli wyemitować resztę odcinków Na wariackich papierach. I to była ostatnia pozycja, jaką u nich oglądałam, a właściwie nagrywałam. I zresztą oglądałam te odcinki po chyba 2-u letniej przerwie. Od czasu tego serialu minął już dobry rok i ani razu nie włączyłam.

 

Godzinę temu, Jarko9292 napisał:

Nadal kibicuję Antenie, ale co z tego wyjdzie zobaczymy

Obawiam się, że nic ciekawego nie będzie. A też miałam wielkie nadzieje. W tej chwili dla mnie znacznie lepszą stacją jest Red Carpet i Red Top TV. Przynajmniej jest klasyka po naprawdę wielu latach, ale też masa premierowej w Polsce klasyki. I za to bardzo ich cenię, choć mam kilka uwag.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie od 13 października ruszy 2 sezon "Pomocy domowej" bo tak jest w programie ;)

Dzisiaj będzie taki sam film co tydzień temu "Dwa oblicze zemsty" chyba, że puszczą co innego. A za tydzień "W poszukiwaniu zemsty" chyba, że dadzą dzisiaj.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Michu_97 napisał:

Z którego roku film?

W tytułowej roli Rita Hayworth - gwiazda Hollywood tamtych lat. Dobre kilka lat temu film w wersji odnowionej cyfrowo emitował Polsat Film. Film jest w formacie 4/3. A w jakim formacie był na Antenie?

Edytowane przez Jantar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czarnymi pasami po bokach czyli chyba w 4:3  ostatnio wszystkie filmy daje w takim formacie Antena HD.

E tam ja tam nie rozuniem tego kiedyś wszystkie stacje dawali filmy i seriale w jednym formacie. A teraz przyszła moda na jakieś 4:3.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Simplus napisał:

Nie wiem dokładnie od kiedy Ale Antena Zyskała Odświeżoną Oprawę Zapowiedzi co można zobaczyć na poniższym fragmencie

Prawdopodobnie od dzisiaj, bo ja też to zauważyłem a w takim tygodniu była jeszcze stara. Nie tylko zapowiedzi oprawa reklamy też jest inna i to zwróciło dzisiaj moją uwage.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Fan WWE Superstars napisał:

Prawdopodobnie od dzisiaj, bo ja też to zauważyłem a w takim tygodniu była jeszcze stara. Nie tylko zapowiedzi oprawa reklamy też jest inna i to zwróciło dzisiaj moją uwage.

Po drobnym reaserchu natrafiłem  na nagranie z 29.09.2021 i tam już są zapowiedzi po liftingu

https://www.youtube.com/watch?v=xmQhnJvecZg

@PowerTV To od kiedy jest ta Oprawa po "Lifcie'? Chętnie z kolegą  Fanem WWE Superstars byśmy się dowiedzieli.

 

Edytowane przez Simplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na fanów Anteny, to słabo oglądacie kanał ;-) Ta lekka zmiana belek z opisem programu miała miejsce chyba w drugim tygodniu września wraz ze startem Pomocy Domowej. 

 

W niedzielę na Antenie:

09:10 Z archiwum zwierzat

10:15 Handlarze Antyków

15:00 Ekstremalni Handlarze

18:05 Drogi śmierci (film ?)

19:50 Tajne aukcje magazynowe

20:50 Militarny Lombard

21:45 Hitler i Niemcy: Chora namiętność

 

 

 

Edytowane przez CYFROmaniak
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, CYFROmaniak napisał:

Jak na fanów Anteny, to słabo oglądacie kanał ;-) Ta lekka zmiana belek z opisem programu miała miejsce chyba w drugim tygodniu września wraz ze startem Pomocy Domowej

 

 

 

Moje oglądanie Anteny ogranicza się do Tata A Marcin Powiedział i Czasem  Pomoc Domową (Jak dekoder Nowy Dojdzie to będę więcej oglądać ) 😊😊😊

 

Edytowane przez Simplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, CYFROmaniak napisał:

Ta lekka zmiana belek z opisem programu miała miejsce chyba w drugim tygodniu września wraz ze startem Pomocy Domowej. 

 

No wiem, ale już od rana się doszukiwałem jakieś zmiany więc jak kolega wyżej dał newsa to się nakręciłem na zmiane.

A co to za lista programów co podałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega jak zwykle złośliwy. A czy Film "Gilda" z 1946 roku który był wyświetlany w piątek to nie jest film z Hollywood a jaka niespodzianka była dopiero się dowiedzieliśmy podczas emisji ;)

1 minutę temu, CYFROmaniak napisał:

Fragment ramowki na niedziele wziety ze strony brtvp.pl

Ale na którą niedziele 🤔

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...