Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AmstradSRX
59 minut temu, Fan WWE Superstars napisał:

Bo zauważyłem, że zamiast rozmawiać o stacji to skupiacie się na mojej osobie.

 

Gdybym włączył TV ANTENA żonce (zamiast SCT i podobnych) to następnego dnia miałbym TV-SZPITAL FULL-4K LIVE...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz niesmak wynika z tego, że właściciel Anteny ma już mnóstwo innych kanałów i jakieś doświadczenie na rynku medialnym a popełnia gafy, które nie przystają do firm, które są na rynku. Gdyby to był całkiem nowy kanał i właściciel startował ze swoim pierwszym projektem to wiadomo - jednak MWE to już dosyc doświadczony gracz, który obsługuje inne kanały. 

Edytowane przez Jarko9292
  • Popieram 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie mają doświadczenia w odnoszeniu sukcesów. No i debiut w telewizji naziemnej ogólnodostępnej więc jest pewnie presja. Ktoś pisał, że właściciel był, ale nic nie napisał nie dziwie się, że siedzi cicho patrząc na wasze podejście. 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takim podejściem nie osiągną doświadczenia w odnoszeniu sukcesów nigdy 😅 Poza tym - co to za argument. Sukces odnosi się, jeśli coś się dobrze zrobi, jeśli ludzie to docenią. Trzeba się starać. Przecież gdyby każdy nie miał doswiadczenia w odnoszeniu sukcesów i bał się je odnosic to nie wstawalby rano z łóżka bo nie miałby motywacji. Ja właśnie chciałbym, żeby odnieśli sukces, żeby powstał nowy, fajny kanał, do którego wraca się z przyjemnością, tylko trzeba chcieć 😊

Edytowane przez Jarko9292
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby odnosić sukcesy, to trzeba mieć pieniądze i tzw. kontent. 

Kabaretami przez 7 czy 8 godzin dziennie, sukcesu się nie osiągnie, gdyż kanał niczym się nie wyróżnia. A miał to być kanał dla seniorów. Nie znam żadnego który by go oglądał. 

Szkoda tylko że KRRiT podjęła decyzję aby temu kanałowi przyznać koncesję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fan WWE Superstars napisał:

Ale nie mają doświadczenia w odnoszeniu sukcesów. No i debiut w telewizji naziemnej ogólnodostępnej więc jest pewnie presja. Ktoś pisał, że właściciel był, ale nic nie napisał nie dziwie się, że siedzi cicho patrząc na wasze podejście. 

No i bronisz tego MWE 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dvbtowiec napisał:

Kabaretami przez 7 czy 8 godzin dziennie,

Musze zrobić małe sprostowanie dziennie jest 5 góra  6 godzin kabaretów.

31 minut temu, Rocznik 02 napisał:

No i bronisz tego MWE 

Prosze o inny zestaw pytań. 

1 godzinę temu, dvbtowiec napisał:

Nie znam żadnego który by go oglądał. 

Naprawde nie znasz nikogo powyżej 50 lat który to ogląda to masz mało znajomych.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tym ostatnim to nie masz pewności żadnej, więc tego argumentu raczej nie wysuwaj, ile kto ma znajomych.

A co do kabaretów: to nawet te 5-6 godzin może być za dużo, szczególnie jeśli to są programy powtórkowe ze znanymi już skeczami. Najpopularniejszy obecnie program kabaretowy jest w Polsacie, ale tam praktycznie wszystko to numery premierowe. A na to Anteny nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony - nie każda firma musi przynosić nam, użytkownikom czy widzom świetną ofertę. Dla niektórych liczy się zysk i... tyle... Wystarczy spojrzeć na Polcast :) Nie możemy oczekiwać od kogoś złotych gor, jeśli ktoś nigdy w ogóle nie planował nam ich dać. 😊 Jest to tylko szkoda dla właściciela zmarnowanego potencjału - nie każdy dostaje szansę wejścia na ogólnopolski multiplex i ma kanał, który można złapać przez drucik na parapecie. No ale jak nie będzie chciał skorzystać z tej szansy to jest jego wybór. 

Edytowane przez Jarko9292
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bzdurny bo do tego linku każdy może doiść a ja liczyłem na konkretną odpowiedz czy ktoś wie ile odcinków zakupiła. Ale jak ktoś sobie sam nie odpowie to nikt nie odpowie. Sam wiem, że został zakupiony od odcinka 7138 czyli to będzie sierpień 2015 jeśli został zakupiony cały sezon przypuszczając, że cały sezon to do sierpnia 2016 to niedługo powinni im się skończyć bo wychodzi, że powinni skoczyć na około 7394 chyba, że zakupili 2 sezony.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Fan WWE Superstars napisał:

Myślisz, że Antena HD zakupiła wszystkie odcinki. Pisząc ile oni mają odcinków nie miałem na myśli żeby ktoś wkleił ilość odcinków.

Spytaj właściciela a nie nas na forum. Ja Ci wkleiłem ile ich może być. Jeśli nie rozumiesz odpowiedzi, to nie pisz "bzdurnych" postów :)

Raczej kupuje się całe sezony. Pytanie ile ich zostało zakupionych. Pewne wnioski jednak z tego linka możesz sobie sam wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie była odpowiedz na moje pytanie. Takie odpowiedzi to sobie daruj myślisz, że jesteś zabawny. Ale jak nie znasz odpowiedzi to po co wklejasz link nie dający mi odpowiedz robisz to na złość i tyle. Jak nie znasz to czemu nie dasz szanse np. Komuś kto wie ile odcinków zakupiła stacja.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja znam lepszą strone niż ty którą pokazałeś i nie musisz się popisywać, że znasz się na przeglądarce bo takie rzeczy każdy umie znaleźć. A chodziło mi o konkretną odpowiedz a nie o twoje linki. 

 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według ciebie wklejenie linku to jest dyskusja. Na nie których forach wklejanie linków bez swojej wypowiedzi jest zabrobione. 

P.s Ja tylko ci napisałem, że to co ty wleiłeś każdy może sobie wyszukać więc daruj sobie.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niektórych forach zabronione jest obrażanie dyskutantów, a Ty znów to robisz od kilku postów, choć nie miałem żadnych złych intencji.
Prośba do moderatora, o usunięcie odpowiedzi od linku w dół. Skoro link  jest takim problemem, to nich go nie będzie i całaj reszta tej "afery" również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgłupiego linku tylko ten link mi nie powiedział ile właściciel stacji zakupił odcinków dla stacji tyle w temacie. Jakbyś wkleił link w którym jest napisane, że właściciel zakupił tyle i tyle odcinków to bym ci wtedy podziękował ;) 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...