Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@PowerTVJak to jest - pytam bez złośliwości - że co do zasady profesjonalny kanał telewizyjny, bo dostępny naziemnie w całej Polsce, boryka się z jakimiś chochlikami telewizyjnymi typu "kolorowe pasy" zamiast filmu? O podobnych usterkach czytałem jeszcze, gdy nadawałeś NTL Radomsko. 

Czy nie jest tak, że technicznie brakuje Wam jakiegoś zapasowego playoutu i jedna błahostka kładzie Wam całą emisję ? 

Czy w razie poważniejszego problemu typu nie wiem, np. brak prądu, przepięcie, etc., jesteście w stanie szybko przywrócić program? Czy

dalej wszystko leci zdalnie? 

Edytowane przez Karol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jak zobaczyłem te pasy łowickie od razu przypomniałem sobie NTL Radomsko i ta awaria była w kablówce również a już myślałem że obejrzę pierwszy film na Antena HD. Skoro we wspomnianym NTL Radomsko już dany program już cały był w wersji pasy łowickie więc nie czekałem na film czy będzie, może obejrzę powtórkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2021 o 23:39, PowerTV napisał:

Obecnie Antena na satelicie jest transkodowana ze źródła naziemnego (HD). Pracujemy nad stworzeniem dedykowanego sygnału SD-SDI z osobnym logo ekranowym. Wpłynie to pozytywnie na ostrość obrazu. Nie planowaliśmy wcześniej w ogóle nadawać tego kanału w SD, ale skoro pojawiła się możliwość debiutu na satelicie, to postanowiliśmy skorzystać z takiej okazji.

 

 

Skoro tyle czasu zajmuje stworzenie dedykowanego sygnału SD z osobnym logo ekranowym to może usunąć dopisek HD i nie będziemy zastanawiać się jakie to litery są w logo z satelity.

Tym bardziej że w dekoderach C+ stacja ma nazwę Antena.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centrum emisji kanałów MWE jest właśnie przenoszone do nowej lokalizacji. Wszystkie kanały będą w końcu nadawane z 1 lokalizacji.

Siedziba MWE w Szczecinie również zostanie przeniesiona do większego biura, gdzie będzie mogło pracować więcej osób i wszystko wtedy będzie dużo bardziej dopracowane.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV dodajecie dopisek na żywo podczas jutrzni a podczas premierowych odcinkach mody na sukces czy innych programów napisem premiera po logiem

Mam jeszcze jedno pytanie panie prezesie jak sprawa ze zmianą nazwy SILVER TV na Antena HD bo ciągle jest napis Silver TV w epg a powinien być Antena HD co wam KRRiT ociąga się wam ze zmianą nazwy czy nie mają czasu czy wystąpiły jakieś komplikacje? Proszę o odpowiedź

Edytowane przez tvosobista1hd
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pawop napisał:

Oglądanie Anteny, to jest swego rodzaju masochizm

Jedyne co tam da się na zdrowo oglądać to seriale w porach wieczornych. To chyba jedyne co widzowie oglądają. Dałoby radę kupić dokument "Na ulicy Kazika"? Bardzo chętnie by wiele ludzi obejrzało, a dawno nigdzie nie był emitowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, PowerTV napisał:

Centrum emisji kanałów MWE jest właśnie przenoszone do nowej lokalizacji. Wszystkie kanały będą w końcu nadawane z 1 lokalizacji.

Siedziba MWE w Szczecinie również zostanie przeniesiona do większego biura, gdzie będzie mogło pracować więcej osób i wszystko wtedy będzie dużo bardziej dopracowane.

A kiedy filmy będą o normalnych godzinach a nie tuż przed północą ?

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antena HD to przykład zmarnowanego miejsca w TV naziemnej. 

Powtórka goni powtórkę, kiepska jakość,  starocie pokazywane już gdzie indziej. 

 

Ale za to tv sat jest zadowolona. Dzięki temu, że nie ma co oglądać w naziemnej - ludzie nadal muszą kupować dostęp do płatnej tv. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PowerTV napisał:

W prime-time celujemy w dobre i udane seriale dla sentymentalnych widzów np. Pomoc Domowa

Mam tylko nadzieję, że Pomoc domowa będzie w prawidłowym formacie, czyli "znaczka pocztowego" - każdy niech sobie sam ustawia, jak mu pasuje. Bo jeśli format będzie przerobiony to ja z serialu rezygnuję. I myślę, że wielu chętnych na niego widzów także odpuści taką emisję.

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, dvbtowiec napisał:

To pasy łowickie na ekranie, to niewłaściwy format, brak w epg informacji o tytułach filmów. 

Pominąłem coś? 

Gdybym oglądał ten kanał czułbym że cofnąłem się w czasie o 20 lat z techniką telewizyjną. 

Naprawdę ktoś oglada ten kanał?

Dyskusja jakby tu same emeryty dyskutowały na temat kanału dla nich przeznaczonego. :-)

49 minut temu, dvbtowiec napisał:

 

Gdybym oglądał ten kanał czułbym że cofnąłem się w czasie o 20 lat z techniką telewizyjną. 

Tylko o 20 lat , docelowym widzom według zamysłu powinien wystarczyć czarno- biały ekran, dla lepszego samopoczucia.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jantar napisał:

Kanał z przeznaczeniem dla seniorów i każą seniorom czytać listy dialogowe pisane małymi literkami. Często lektora bowiem nie ma.

I właśnie to jest bardzo nielogiczne. Też to zauważyłem, że kanał który jest przeznaczony dla seniorów ma filmy z napisami, gdzie ludzie w tym wieku mają często problemy ze wzrokiem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, lakiman napisał:

Dyskusja jakby tu same emeryty dyskutowały na temat kanału dla nich przeznaczonego. :-)

O przepraszam Cię bardzo. Wg ostatnich zapowiedzi kanał ma być dla osób 50+, zatem nie tylko emerytów. Mnie do tej granicy niezbyt daleko, dlatego przyglądam się temu kanałowi, czy za kilka lat będzie on dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kamil2505 napisał:

Antena HD to przykład zmarnowanego miejsca w TV naziemnej. 

Powtórka goni powtórkę, kiepska jakość,  starocie pokazywane już gdzie indziej. 

 

Ale za to tv sat jest zadowolona. Dzięki temu, że nie ma co oglądać w naziemnej - ludzie nadal muszą kupować dostęp do płatnej tv. 

A wracając do tematu nie lepsza była ATM rozrywka? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mati06Patrząc z punktu widzenia osoby która nie przepada za powtórkami, w ATM Rozrywka było kilka ciekawych nowych seriali i w prime-time jednak nie było kabaretów.

Do ideału było daleko, ale w porównaniu z obecną propozycją moim zdaniem zmiana na gorsze.

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...