Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co się stało z "Columbo" za słaba oglądalność ? A co do "Detektywa w Sutannie" to mi chodził po głowie ten serial bo to jest komedia kryminalna. Ale nie przypuszczałem, że Antena HD go da :) Widze, że Bruce Lee ma być 7 lipca o 22:00 i 9 lipca o 20:00 "Wściekła pięść".

 Antena HD idzie w sztuki walki ostatnio same wybierają filmy o tej tematyce.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, TVMan napisał(a):

Dawniej emitowany w AXN serial"Detektyw w sutannie" będzie emitowany na kanale Antena HD od 10 lipca. Od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.00. Coś ramówka się zmienia.

A to nowina! Pytanie, czy będzie odcinek pilotowy, którego AXN nie miał. A serial z AXN nagrywałam... Pytanie też, czy będą wszystkie odcinki, bo w ostatniej emisji w Polsce na kanałach CBS Drama i Action brakowało więcej, jak 10 odc. z całego serialu. Pytałam wtedy o te braki na ich profilach na fejsie to mnie zbanowano bez udzielenia odpowiedzi.

20 minut temu, Beks napisał(a):

Zdejmują Columbo? Eh szkoda. :( 

Było do przewidzenia. Leci na Silesii, leci na TV6...

Edytowane przez Jantar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, maks27 napisał(a):

"Detektywa w sutannie" chętnie obejrzę jednak brak pewności czy spadnie z anteny zniechęca do oglądania.

Nie ma też żadnej pewności, że kupili wszystkie odcinki. W emisji na CBS-ach w latach 2013-2015 brakowało pilota i ponad 10-u odc. ze wszystkich 3-ch sezonów. A cały serial to zaledwie 45 odc. z pilotem 90 minutowym liczonym podwójnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak czuje, że pilot będzie bo dają o 20 i 21 to może będzie, ale się okaże. A potem kolejne odcinki już o 21:00 i 22:00 a nawet o 22:00 i 23:00. Ale jeszcze nie wiem czy będe oglądał zobacze czy mi się spodoba. Ktoś pisał, że jest klimat troche jak w Columbo. 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Jantar napisał(a):

@PowerTV Pilot też?? Rozumiem, że format będzie zachowany, czyli "znaczek pocztowy" 4/3. I mam nadzieję, że nie będziecie przyspieszać napisów końcowych, bo to jest [beep]nie wkurzające.

 

Jeśli będzie ingerencja w proporcje to automatycznie rezygnuję, dokładnie tak samo zrobiłem, z "Tata, a Marcin powiedział"  nie obejrzałem nawet 2 minut pierwszego odcinka.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maks27 Ja tak samo. Przez ingerencję w obraz odpuściłam Matki żony i kochanki, które zresztą krótko później wyemitowali na TVP Kobieta w prawidłowym formacie. Miałam ochotę na Pomoc domową, ale też zrezygnowałam z tego powodu. I będę rezygnować z każdego serialu, który będzie emitowany z ingerencją w format obrazu i z przyspieszeniem napisów końcowych.

 

PS. Zastanawiam się, czy to przyspieszanie napisów filmów i seriali można zgłosić do KRRiT. W końcu jest to ingerencja w emisji na rzecz dodatkowych reklam i autopromocji.

Edytowane przez Jantar
  • Popieram 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie przeszkadza jak Antena HD nie nadaje serialu w formacie 4/3.

Według mnie ten format powinien całkowicie zniknąć z telewizji. A starsze seriale powinni zostać zrekonstruowane cyfrowo i ponownie zmontowane do formatu 16:9, albo wogóle nie powinny być emitowane w polskiej telewizji.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

A starsze seriale powinni zostać zrekonstruowane cyfrowo i ponownie zmontowane do formatu 16:9, albo wogóle nie powinny być emitowane w polskiej telewizji.

Wielu filmów i seriali nie da się zmontować w 16/9. I nie, nie powinny znikać z telewizji. Są częścią historii kultury. Wg tej samej zasady nie powinny być wydawane kolejne edycje dzieł pisarzy sprzed kilku stuleci, bo to też jest zupełnie inny język, którego nie sposób czytać? Nie zgadzam się z tym. Zawsze znajdą się chętni widzowie, którzy będą takie filmy i seriale oglądać, czy czytać dzieła. Mamy prawo mieć do nich dostęp, chociaż miałby być ograniczony.

  • Popieram 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, PowerTV napisał(a):

Kupiliśmy wszystkie odcinki Detektywa w sutannie, jakie legalnie są dostępne do emisji. 3 sezony.

Tak samo Columbo. Mamy umowę na wszystkie sezony i w odpowiednim czasie je wyemitujemy.

 

A to nie koniec światowych blockbusterów, na które tak długo czekaliście :)

Kupcie te serial co NIGDY nie były pokazywane w Polsce !!

Np Cannon , lub Waltonowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "Policyjnej opowieści" nie oglądacie ? Ja czekam na "Wściekłą pięść" z Bruce Lee, jeszcze jakby dali filmy z Budem Spencerem. Bo to jest zapomniany aktor przez polską telewizje.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...