Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, kingofsouth napisał:

Z mojego podwórka ;) Co przyjeżdzam do babci to ogląda TVP Info.

Może cię zaskoczę, ale w mojej rodzinie seniorzy trzymają się z dala od TVP. Moja mama, seniorka, ogląda codziennie TVN24. Ale moja rodzina to "[beep]ry postępowe, wykształciuchy" 😁 Z TVP to moja mama tylko tureckie seriale ogląda i to w dodatku z nagrania.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, kingofsouth napisał:

To w jakim celu powstał ten kanał?  Kolejny gniot dla grupy docelowej jakiej? Osób, które zatrzymały się w latach 80/90tych?  Bez dostępu do internetu?  Posiadających kineskopowy TV? ;)

 

Nikt nikogo nie zmusza do oglądania. Zawsze można przełączyć, wyłączyć, usunąć z listy... proste.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 minut temu, HansKlos napisał:

 

A w jakim celu powstają inne?

Jesteś osobą z docelowej grupy?Jesteś seniorem? 

2 minuty temu, danielpes5 napisał:

Emeryt TV

Senior TV

ZUS Ultra HD

TST---Trochę Starsza Telewizja

 

 

Kolega mi nakreślił dla jakich osób będzie oferta.

Dzięki , widzę , że zdecydowanie nie dla mnie.

 

 

4 minuty temu, HansKlos napisał:

 

Widać zaczynasz się zbliżać do tej granicy ;)

Bliżej mi do "Taty Maty" jak do dziadka Kurskiego 😂

 

 

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PowerTV napisał:

Tak, zarówno zdjęcie, jak i utwór muzyczny każdy może kupić na stronie Envato Market. W dzisiejszych czasach nikt do niskobudżetowych projektów nie robi sesji zdjęciowych ani nie komponuje muzyki. Nawet TVN, Polsat czy TVP korzystają ze stocków.

W momencie projektowania Silver TV na MUX1 wyszukiwarka google nie zwracała żadnych projektów filmowych ani telewizyjnych o takiej nazwie w języku polskim.

 

Nie upieramy się przy nazwie SILVER TV. Spokojnie, wymyślimy coś lepszego i jeszcze bardziej czytelnego dla grupy docelowej (czyli raczej w języki polskim).

To ten projekt jest niskobudżetowy? To się zawiodłem . Już nie pytam jak zatem niskobudżetowe są pozostałe projekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kingofsouth napisał:

 

Jesteś osobą z docelowej grupy?Jesteś seniorem? 

Kolega mi nakreślił dla jakich osób będzie oferta.

Dzięki , widzę , że zdecydowanie nie dla mnie.

Nie nie jestem, choć brakuje mi prawie tyle co Tobie. Twierdzę, że każdy może coś znaleźć dla siebie, a kilka magicznych przycisków na pilocie, może spowodować, że nie będziemy tego oglądać w ogóle. Proste? Ja na przykład nie zastanawiam się "po co PoloTV", wypchnąłem ten kanał z listy i tyle. Proste?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście jak te psy ogrodnika: sami nie będziecie oglądać, ale tak zgnoicie zawartość i ludzi tworzących kanał, że innym odbierzecie przyjemność oglądania. Bo tylko wy macie prawo do przyjemności, a jak coś nie jest w kręgu waszych zainteresowań to nie ma prawa istnieć.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, rotalplus napisał:

To ten projekt jest niskobudżetowy?

No chyba na potrzeby planszy to chyba nie będą wywalać hałdy pieniędzy co nie?

 

Tak sobie patrzę tu i tam i jakoś chyba prawnicy Powera mają prostą sprawę...z pobieżnego przeglądu - materiały video tamtej pani na YT są brandowane marką"silver tv" gdzieś od połowy stycznia dopiero....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, dziwek napisał:

materiały video tamtej pani na YT są brandowane marką"silver tv" gdzieś od połowy stycznia dopiero....

No a w grudniu KRRiT ogłosiła listę kanałów w konkursie na mux wraz z potencjalnymi nazwami. Informacja była publiczna, więc pani też mogła do niej dotrzeć. I nawet by mnie nie zdziwiło, gdyby się okazało, że celowo zmieniła nazwę swojego kanału na youtube, żeby złożyć pozew i wyciągnąć grubą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PowerTV napisał:

Zdjęcie do planszy zostało kupione na stocku, tak samo na stocku została zakupiona wykorzystana muzyka royalty free. Wszystko jest zatem w pełni legalne.

 

Nikt nic nie zerżnął. W trakcie trwania tworzenia projektu kanału telewizyjnego na MUX1 Pani Borucka używała nazwy "MĄDRA BABCIA". Wygląda na to, że dokonała rebrandingu swojego internetowego projektu, gdy nasz projekt telewizyjny był już praktycznie gotowy.

Nie działała też wtedy strona silvertv.pl (my posiadamy domenę silver-tv.pl).

Wydaje się zatem, że zarówno MWE, jak i Pani Borucka wpadli na pomysł takiej samej nazwy w podobnym czasie. Dla nas inspiracją była książka "Marketing generacji SILVER", czyli słowo silver dla grupy docelowej 50+ było w obiegu od dłuższego czasu, już od kilku ładnych lat. Nie wymyśliła go Pani Borucka.

 

Szanujemy dorobek pracy oraz społeczność fanów Pani Boruckiej, dlatego teraz nasz dział prawny analizuje możliwości zmiany nazwy programu na MUX1. Naszym celem nie są spory prawne ani wojny sądowe, a tworzenie ciekawego i miłego programu telewizyjnego dla szerokiego grona widzów.

 

A kiedy start kanału? "Bo start wkrótce" tzn. kiedy?

2 godziny temu, PowerTV napisał:

Tak, zarówno zdjęcie, jak i utwór muzyczny każdy może kupić na stronie Envato Market. W dzisiejszych czasach nikt do niskobudżetowych projektów nie robi sesji zdjęciowych ani nie komponuje muzyki. Nawet TVN, Polsat czy TVP korzystają ze stocków.

W momencie projektowania Silver TV na MUX1 wyszukiwarka google nie zwracała żadnych projektów filmowych ani telewizyjnych o takiej nazwie w języku polskim.

 

Nie upieramy się przy nazwie SILVER TV. Spokojnie, wymyślimy coś lepszego i jeszcze bardziej czytelnego dla grupy docelowej (czyli raczej w języki polskim).

 

SENIOR HD

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Jantar napisał:

 że innym odbierzecie przyjemność oglądania. Bo tylko wy macie prawo do przyjemności, a jak coś nie jest w kręgu waszych zainteresowań to nie ma prawa istnieć.

Należałoby zadać pytanie, skąd wiesz czy będziesz miał przyjemność oglądania? Ramówki brak. Z faktu że kanał kierowany jest do starszej widowni wg zapowiedzi, jeszcze nie wynika że ramówka tą starszą widownię zachwyci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dvbtowiec napisał:

Należałoby zadać pytanie, skąd wiesz czy będziesz miał przyjemność oglądania?

Jestem serialowym fanem - na pewno znajdzie się jakiś, który mnie wciągnie :) Rzadko kiedy takiego nie znajduję na jakimś kanale, a zaglądam na każdy serialowy. O dziwo nawet na Trwam u Rydzyka trafił się ładny serialik obyczajowo-kostiumowy - uprzedzam pytanie: nie był religijny, choć i takie tam są od brazylijskiego producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prócz Ciebie musi wciągnąć znacznie więcej osób. Podobno aby kanał w DVB-T był rentowny musi osiągnąć 1% widowni. Nie wiem jak to się przekłada na liczbę oglądająch, ale ten próg z o wiele ciekawszą ramówką był trudny do osiągnięcia na początku dla wielu większych graczy. W końcu stacje były sprzedawane dla wielkiej czwórki. 

A tu raczej szału nie będzie jeśli chodzi o ramówkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PowerTV napisał:

Nie upieramy się przy nazwie SILVER TV. Spokojnie, wymyślimy coś lepszego i jeszcze bardziej czytelnego dla grupy docelowej (czyli raczej w języki polskim).

W swoim portfolio kanałów macie taką nazwę co by pasowała GOLD TV. 

 

SREBRNA TV 

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozczaruję cię, ale z chęcią obejrzę też klasyki, o których mogłam do tej pory jedynie poczytać w necie. Chociażby po to, żeby zweryfikować opinię. A i niektóre może będę mieć szansę sobie odświeżyć po latach. Na przestrzeni lat było mnóstwo hitów serialowych, a niewiele z nich trafiło do Polski. I na dodatek z naprawdę rewelacyjnymi aktorami w głównych rolach. Kiedy te seriale nagrywano, musieli się wykazać przed kamerą nie tylko ładną buzią i zgrabnym tyłkiem, jak wiele obecnych gwiazdek, bo resztę mogą zamaskować efekty specjalne. Bywało, że sceny nagrywano kilka lub nawet kilkanaście razy, bo efekt nie był taki, jak powinien być. Współczesne seriale to bardziej edycja materiału w programach na komputerze, jak gra aktorska. To zresztą też zupełnie inny typ narracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...