Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze dobrze też sobie sprawdzać na stronie telewizji na kartę, tam gdzie można sprawdzić ważność doładowania, zawsze nam po doładowaniu ładnie pokaże czy już to doładowanie jest czy nie, ale trzeba sprawdzać kilka razy dziennie bo może być aktualizacja statusu, więc wtedy zostaje tylko sprawdzenia czy karta ma już uprawnienia.

P.S. Kanał TTV oficjalnie na stronie pokazany jest jako kanał z dostępem bez opłat http://telewizjanakarte.pl/kanaly.html

Natomiast TV4 i KP dalej są nowościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby konsultacje miały się zakończyć 20 stycznia ,być może jeszcze trwają (chociaż KRRiTV nic nie pisze o ewentualnym przedłużeniu) .Jedno z zadanych pyta brzmi (cytat) ..Szczególnie interesują nas odpowiedzi na pytania dotyczące bogactwa oferty programowej proponowanych pakietów, łatwości doboru pożądanych programów - uwzględniającej zainteresowania i preferencje odbiorcy, możliwości weryfikacji i zmian programów, możliwości zmiany dostawcy usługi oraz sposobu traktowania oczekiwań konsumenckich odbiorców przez dostawców....

Myślę ,że w przypadku dużej liczby skarg na nieobecność Polsatu w tnk sd ,KRRiTV powinna zająć jakieś stanowisko

 

Nie wiem czy zwróciliście uwagę ,ale na stronie KRRiTV pojawił się taki zapis : ...W przypadku objęcia polskich operatorów obowiązkiem udostępniania abonentom pojedynczych programów, obowiązek ten, w myśl zasady neutralności technologicznej, powinien objąć wszystkie podmioty świadczące usługi rozprowadzania programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możecie mi powiedzieć czy da się to jakoś sprzętowo ogarnąć karta tnk sd do tego Cyfrowy Polsat bez opłat i umowy. jakby to połączyć w jednym dekoderze to było by wiele programów za free? podacie jakieś dekodery co sobie z tym poradzą. Polsat to chyba trzeba by moduł kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów mam mały problem wpłaciłem przez konto internetowe na swój numer konta karty TNK SD 5 dni temu poprzednio na drugi dzień mi aktywowali dostęp do kanałów , a teraz 5 dni i nic. Co mam robić czy czekać czy dzwonić do nich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów mam mały problem wpłaciłem przez konto internetowe na swój numer konta karty TNK SD 5 dni temu poprzednio na drugi dzień mi aktywowali dostęp do kanałów , a teraz 5 dni i nic. Co mam robić czy czekać czy dzwonić do nich ?

Sprawdź na stronie tnk,ważność doładowania,może nie zaksięgowali wpłaty.Zrób tak jak radzi Marcin 5443-wyłącz dekoder z kontaktu,wyjmij kartę z czytnika,włóż ponownie i włącz.Zostaw na tvn-ie.Jeżeli nie załapie uprawnień po ok.24 godzinach pozostaje dzwonić na infolinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vito08 napisał(a):Witam forumowiczów mam mały problem wpłaciłem przez konto internetowe na swój numer konta karty TNK SD 5 dni temu poprzednio na drugi dzień mi aktywowali dostęp do kanałów , a teraz 5 dni i nic. Co mam robić czy czekać czy dzwonić do nich ?

 

Ja też miałem taką sytuację zadzwoniłem i po kilku minutach zaczęło działać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...