Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam drobne zapytania:

 

ile kosztuje pakiet startowy TNK z tunerkiem :?:

 

199 zł czy może 199 zł za tunek PLUS karta na 3 m-ce za 49 zł więc razem 249 zł za wszystko :?:

 

bo widziałem ofertę i taką i taką, aby nie przepłacać :?:

 

czy jeśli kupię na prezent pod choinkę to można ją zaktywować po wręczeniu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz przepłacać to polecam allegro ceny tunerka z karta są już od 178 zeta plus koszty przesyłki ale to nie zawsze:).

Natomiast co do aktywacji to możesz to zrobić w dowolnym momencie nawet podczas wręczania prezentu (masz wybór albo przez telefon lub internet - opcja darmowa). Ups sorki cena już spadła do 175 PLN z przesyłka gratis :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są również oferty karta startowa TNK + tuner z czytnikiem (Globo, Linbox i inne) od 199 zl w górę (zależne od tunera oczywiście). Także warto też przemyśleć zakup innego sprzętu niż Technisat, może lepszego/wygodniejszego sprzętu.

 

Proszę nie podawać linków do aukcji Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej gdzieś ktoś wspominał o dacie "końca aktywności", czyli do kiedy jest ważne doładowanie.

Mój tuner w menu wypisuje coś takiego.

http://img236.imageshack.us/img236/4237/dch2tm2.png

Zdjęcie robione przy pomocy komputera Amiga, więc jakość jest taka sobie :P

Szkoda, że niestety powyższe daty nic nie mówią, bo karta nie została aktywowana 1.10 (co by było niemożliwe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wyciagnalem modul CP i wsadzilem modul TechnoCrypt CX z karta TnK. Aktywowalem przez net i swieci mi wszystko oprocz kanalow z tp. 10 (11,393 GHz, pol. V SR=27500 FEC=3/4) TVN, TVN 24, TVN Siedem, TVN Meteo, TVN Turbo, TVN Style, TVN CNBC Biznes :( Najbardziej wlasnie zalezy mi na TVN CNBC Biznes i paczka TVN nie biega :( Tez ktos tak mial ze wszlo wsio oprocz TVN ? Czy uprawnienia moga tak dlugo splywac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeskanuj jeszcze raz ten transporder.

 

Robilem tak dzisiaj chyba z kilka razy. Z listy wykasowalem programy z tego transpondera, wyszukalem je raz jeszcze. I nic. Kanaly TVN z tego transpondera smigaja mi w CP, ale jak moduł CP jest wyciagniety i tylko jest moduł technicrypt cx z karta TnK to gips. Caly czas info, ze kanal jest nieaktywny lub zakodowany. Reszte kanalow TnK smiga bez zarzutu. Tylko moje TVN CNBC Biznes brak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...