Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie sądzę by sprawdzali adresy IP podczas aktywacji przecież internet nie jest tylko od naszych dostawców a co maja w takim razie zrobić Ci co maja neta z satelity ?. Raczej problem ten wynika z tego że aktywacje przez neta odpalili dopiero w poniedziałek po południu, wiec jeśli kolega chciał aktywować w wekend to na pewno by mu się nie udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10,949, disney channel tam mam z samym conaxem i nie śmigga

Przeszukaj ten transponder i zobacz czy to na pewno ten system kodowania, bo są tam dwa Conax'y. Jeśli masz opcję zaznaczania systemu kodowania to zaznacz 0B00, jeśli nie masz no to... nie wiem. Coś mi się zdaje, że niewiele pomogę... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy mojej aktywacji karty nie miałem żadnych problemów, aktywowałem przez internet i w pare sekund miałem wszystkie kanały dostepne w ofercie. :D

 

 

A tak na marginesie nie wiecie moze czy TVN LINGUA wejdzie w skład TNK bo nie weim czy zauwazyliscie ale jest kodowana w conax (ProvID 0B01) dla n, (ProvID 0B00) dla TNK i seca (ProvID 0068) dla c+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10,949, disney channel tam mam z samym conaxem i nie śmigga

Przeszukaj ten transponder i zobacz czy to na pewno ten system kodowania, bo są tam dwa Conax'y. Jeśli masz opcję zaznaczania systemu kodowania to zaznacz 0B00, jeśli nie masz no to... nie wiem. Coś mi się zdaje, że niewiele pomogę... :roll:

 

niestety dalej nie działa ;/ dodam że reszta kanałów świeci ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorej aktywowałem kartem przez internet,otrzymałem informację że aktywacja jest ok i do 12.01 2009 mam kompletny pakiet.Potem włożyłem karte do modułu conax (CONAX CI Telenor Modul CAM)którego kupiłem w eBayu,odbioru dotychczas nie mam.Muszę czekać 48 godz. albo zależy to od modułu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro miałeś kartę w jakimś module, aktywowałeś i działało, to wygląda na to że na tym drugim module nie chce działać.

Ja aktywowałem kartę jakieś 2 godziny temu, zadzwoniłem na infolinię, potem automat uznał że kod jest zły więc połączył mnie z BOK, i po nie całych 2 minutach wszystko grało. Mam moduł TechniCrypt CX Technisata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...