Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dodatkowy argument w tym temacie (chociaż mi osobiście na "Polsacie" w "TNK SD" nie zależy, bo mam go z "Cyfrowego Polsatu" i z "Cyfry+" :D ), to też moim zdaniem możliwa likwidacja kanału "Religia.tv", tzn. wtedy będą raczej musieli czymś go zastąpić w pakiecie "bez opłat" i może właśnie tym zastępstwem będzie "Polsat" (chyba, że szykuje się np. taka kombinacja, że "Religia.tv" zostanie zamieniona na "Tv Trwam", tzn. z ekonomicznego punktu widzenia dla "ITI" taka zamiana to byłby czysty zysk, bo w "Religia.tv" sami muszą inwestować, a za miejsce na ich transponderze dla "Tv Trwam" to Rydzyk im będzie płacił :D ... )???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Właśnie spostrzegłem coś dziwnego. Miałem ja sobie kilka kart tnk z których dwie były nieaktywne (nic się nie świeciło). Teraz kupiłem sobie globusa 7300 i postawiłem po sharingu. By sprawdzić czy działa włożyłem do jednego wejścia tą jedną kartę TNK. O dziwo teraz spostrzegłem ,że karta złapała uprawnienia na pakiet bez opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic w tym dziwnego. Przecież karty aktywowane przed 1 kwietnia 2010 mają pakiet bez opłat ważny do 2016 roku. Być może karta wcześniej nie miała uprawnień z powodu błędów po stronie Cyfrowego Domu (opisane np tu: https://satkurier.pl/news/68779/brak-upr ... nk-sd.html).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Za 22 zł. Przykładowo oferta 2846465505 na pewnym popularnym serwisie aukcyjnym. Korzystałem kilka razy i się jeszcze nie zawiodłem. Warunek taki, że musisz spełnić stawiane tam wymagania czyli zapłacić szybką płatnością i podać w formularzu numer karty do doładowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...