Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aby odbierać TNK SD nie potrzebujesz tunera dedykowanego przez nich a każdy tuner mający czytnik i obsługujący system kodowania Conax. Na rynku jest wiele dekoderów obsługujących TNK SD. Nie rozumiem zamiany kart? Chdzi ci że masz dekoder Cyfry+ i zamiast karty cyfry włożysz tam kartę TNK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby odbierać TNK SD nie potrzebujesz tunera dedykowanego przez nich a każdy tuner mający czytnik i obsługujący system kodowania Conax. Na rynku jest wiele dekoderów obsługujących TNK SD. Nie rozumiem zamiany kart? Chdzi ci że masz dekoder Cyfry+ i zamiast karty cyfry włożysz tam kartę TNK?

 

Tak, o to mi chodzi. Spełni ten dekoder wówczas zadanie obsługi kanałów TNK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że tamten u góry nie ma jednak karty, więc wezmę ten zwykły, org. do TNK oraz kartę na 3 miesiące, za około 170 zł z przesyłką. A dekodera nie mam co kupować kozackiego, bo jak za około rok skończy mi się N to TNK będzie mi potrzebny jedynie do Ligi Mistrzów na N oraz od czasu TVPSport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

allegro - ale pytanie od razu co tego linku - czy aby SportKluby są niekodowane?

To jest jakaś bardzo stara lista. Patio już nie istnieje od dawna; Orange Sport Info i TVN Warszawa są teraz kodowane. Nie wiem czy zwróciłeś uwagę przy SportKlubach jest napisane Amos i Thor, zresztą też już nie aktualne (programy zostały zakodowane).

Brak jak natomiast kilku nowych programów FTA, np.: Rebel, CSB TV, TVR, Czwórka PR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak szybko TNK księguje pieniądze i przedłuża uprawnienia?

Mój termin ważności doładowania (ze strony www): 2011-02-15. Pieniądze przelałem 14.02 wieczorem na indywidualne konto, korzystając z przelewu internetowego (z PKO do PKO). Wczoraj (15-ego) cały czas miałem odbiór, nie wiem jak będzie dziś. Teraz nie jestem w stanie sprawdzić. Na stronie cały czas widnieje data 15.02. Ktoś może podzielić się doświadczeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie to bywa z wyłączaniem płatnych kanałów ... Kiedyś miałem tak, że płatne kanały świeciły jeszcze ponad tydzień po wygaśnięciu ważności. Zależy to chyba od terminu. Podejrzewam, że mają kilka terminów w miesiącu kiedy wyłączają dostęp do płatnych kanałów dla nieopłaconych kart.

 

Natomiast odnośnie doładowania. Zależy czy wysyłamy pieniądze z tego samego banku w którym konto ma TNK, jeśli tak to przelew dojdzie natychmiast a kanały max w kolejnym dniu powinny działać. Jeśli jest to przelew między różnymi bankami to ja przeważnie czekam max 2 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja osobiście wole kupic doładowanie na aukcjii bo mam szybkośc doładowania np. w poniedziałek wysłąłem pieniądze o 11.30 A po 12 dostałem maila z informacją o doładowaniu. Mocno mnie to zszokowało że tak szybko mi doładowano.

 

A gdy wysyłamy indywidualnie to róznie z tym bywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W komentarzu do "newsa" o zakończeniu emisji satelitarnej "TVN Warszawa" (https://satkurier.pl/news/64689/tvn-warszawa-konczy-emisje-na-satelicie.html) jakiś GAD napisał cytuję:

 

następna pod topór idzie TNK (od pierwszego kwietna nie będzie można już doładowywać, a potem będzie działać już tylko do końca roku)

 

Czy to prawda czy przyspieszony prima aprilis (z tego co pamiętam Pan Tomasz Berezowski jak "TNK" startowała zapewniał na antenach chyba wszystkich kanałów "TVN", że oferta "TNK" będzie aktualna do 2015, albo 2016 roku)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście poleciłbym do TNK SD Opticum x80. Dobrze działa, nie zawiesza się, aktualna lista tp i satelit. Tylko nie ma jeszcze softów (edukacyjnych). Jest też jego wersja HD ale ona jest taki sam co zwykły, tylko że można podłączyć kabel HDMI i oglądać kanały w MPEG 4 a nie HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam kartę TNK SD w tunerze ferguson HF-8900HD, nie opłacam więc działają mi kanały bezpłatne. Wczoraj przypadkowo odkryłem, że działał mi kanał TVN HD, którego wiadomo nie ma w ofercie TNK SD. Dziś już zakodowane czy to jakiś przypadek, czy jak mi działał TVN SD to i działa TVN HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Czy wiecie może jaki jest adres do Cyfrowego Domu ? Ul. Powiślańska 4 czy też Kłobucka 23 ? Na stronie tnk jest ten drugi adres (z tym że strona jest od dawna nieuaktualniana), a w innych miejscach ten pierwszy. Pytam gdyż po raz pierwszy od 1,5 roku będę doładowywał kartę i nie wiem jaki adres wpisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...