Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zauważyłem godzinę temu taki problem-ciągle pokazuje mi się komunikat wykryto nowe programy, zaktualizuj. To zaktualizowalem ,nawet zresetowalem tuner do ustawień fabrycznych i wszystko od nowa ,ale co chwilę pojawia mi się ten komunikat w kólko macieju.Macie też taki problem? U mnie to samo występuje i to na dwóch tunerach globo 7000cx plus jak i na globo 4060cx plus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ciekawy zapis na stronie TNK:

Kanały Bez opłat pozostają aktywne przez okres ważności doładowania oraz 12 miesięcy po jego wygaśnięciu, nie dłużej jednak niż do upływu okresu ważności oferty, dla kart aktywowanych po dniu 31 marca 2010r. Kanały Bez opłat pozostają aktywne przez okres ważności oferty dla kart aktywowanych do dnia 31 marca 2010r.

Wychodzi na to, że "nowi" będą mieli kanały "bez opłat" prawie bez opłat.

 

Od 1 kwietnia podwyżki... całkiem duże podwyżki.

1 miesiąc 20 zł

3 miesiące 54 zł

6 miesięcy 96 zł

12 miesięcy 156 zł

24 miesiące 240 zł

 

Jeśli ktoś się zastanawia czy doładować albo aktywować kartę niech to zrobi w marcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały Bez opłat pozostają aktywne przez okres ważności doładowania oraz 12 miesięcy po jego wygaśnięciu, nie dłużej jednak niż do upływu okresu ważności oferty, dla kart aktywowanych po dniu 31 marca 2010r. Kanały Bez opłat pozostają aktywne przez okres ważności oferty dla kart aktywowanych do dnia 31 marca 2010r.

 

Czy ja dobrze rozumiem, że jeśli aktywujemy kartę w marcu to darmowe kanały (TVP1,TVP2,TVN,TVN7) dożywotnio, czyli to końca TNK (2016r).

Jeśli kartę aktywujemy po 1 kwietnia 2010 to przymusowo będziemy musieli wykonywać doładowanie raz na rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marenss - rozumuję tak jak Ty więc najwyraźniej jest tak jak piszesz. Kupiłem TNK z myślą, że nie będę jej doładowywał i póki co nic nie skłoniło mnie do tego by to zrobić. Jeśli ktoś chce zrobić tak jak ja to musi się pośpieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

warto jest zapłacić 240zł, kto daje taką cenę. ja doładowałem na początku lutego 120 i 120 pod koniec lutego i warto było, a później też będę doładowywał za rok z góry. Ciągle jest jednak informacja, że do końca obowiązywania oferty można doładowywać kartę czyli 31.10.2016 r. Mam nadzieję, że nie będzie to koniec TnK tego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bez sensu że dali TV 4 na doładowanie głupki. Powinni dać do kanałów darmowych, w końcu to kanał naziemny.

TV4 nie jest dostępne za darmo dla kablówek i pozostałych platform, więc dlaczego w TNK miał by być?

I dlaczego nazywasz kogoś głupkiem?

A TVN7, czy Religia TV to kanały naziemne? Od kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, a czy TVN jest za darmo dostępny dla kablówek?

Jeżeli założeniem TNK jest umożliwienie dostępu ludziom do podstawowych kanałów BEZ OPŁAT, to TV4 powinno się wśród tych kanałów znaleźć, bo jakby nie patrzeć jest to obok TVP 1, TVP 2, TVN i Polsatu, kanał podstawowy. Polsatu w TNK nie uświadczysz, ale to jest wina Polsatu a nie TNK.

TV4 natomiast jest w ofercie i jeżeli Polsat wymusił na TNK umieszczenie Czwórki w pakiecie płatnym, to cofam to co wcześniej napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN chyba nie jest dostępny za darmo - co nie zmienia faktu, że swój kanał udostępnił w TNK za free.

Oczywiście, że warunkiem TV4 było uczestnictwo w pakiecie płatnym.

Taka jest polityka Polsatu względem nadawania naziemnego i poprzez satelitę.

Rozumiem zakodowanie. Ale można to zakodować tak jak TVP czy TVN i udostępniać wszystkim. No ale to są sprawy Polsatu, nikt nie ma na nich wpływu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełnej wiedzy nie mam ale TVN i TV 4 daje kablówkom swój sygnał za darmo. Słyszeliście by jakakolwiek sieć kablowa nie miała tych kanałów w ofercie? Bo ja nie. Platformy cyfrowe to już co innego bo tu konkurencja sprzedaje sobie nawet kanały podstawowe. TVP Info przecież też jest na doładowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Info jest na doładowanie, bo gdyby nie było część klientów nie doładowało by karty.

Dlaczego? Dlatego, że część ludzi stwierdziła by iż TVN24 nie jest wystarczającym powodem, gdyż mają za darmo TVP INFO.

A tak TVN24 kanał bądź co bądź z renomą jest wabikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marenss - rozumuję tak jak Ty więc najwyraźniej jest tak jak piszesz.

 

Więc będzie trzeba kupić, aktywować i schować do szuflady.

Jestem pewien, że w ciągu 6 lat przyda się.

 

TVP Info jest na doładowanie, bo gdyby nie było część klientów nie doładowało by karty.

Przypadkiem TVP Info nie jest FTA na Astrze?

Bez doładowania oferta byłaby bardzo ciekawa: TVP1, TVP2, TVP Info (Astra), TVN, TVN7, Religia TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...