Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, tyrla napisał(a):

Skończyła mi się 2 miesiące za darmo z kodu z Groupon, więc wczoraj skorzystałem z kolejnej promocji na 2 miesiące darmo i teraz mam konto ważne do 25 stycznia 2023 :)

https://redeem.apple.com/atvselena-emeia

Czy można ten kod użyć dwukrotnie i skorzystać z promocji?Ja użyłem tego linka to niby akceptowało kolejne dwa miesiące promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harrison Ford pojawi się na początku roku w komediowym projekcie Shrinking powstającym dla platformy Apple TV+.

Za serial odpowiadają Jason Segel, Bill Lawrence oraz Brett Goldstein, twórcy pracujący przy serialu „Ted Lasso”. Pierwszy z nich wciela się też w głównego bohatera produkcji, terapeutę w żałobie, który zaczyna łamać naczelne zasady swojego zawodu i mówi swoim klientom dokładnie, to co myśli. Bohater ignoruje lata nauki zawodu i zasady etyki, po czym odkrywa, że jego nowa metoda działania wprowadza ogromne zmiany zarówno w jego życiu, jak i życiu jego pacjentów.

Cytat

Harrison Ford zagrał z kolei doktora Phila Rhodesa, dosyć przyziemnego i twardego psychiatrę, pioniera terapii poznawczo-behawioralnej, który dzieli swoją praktykę z dwoma podopiecznymi, Jimmym (Segel) i Gaby. Ostatnio zdiagnozowano u niego chorobę Parkinsona, co zmusza go do opuszczenia swojej strefy komfortu.

 Premierę zaplanowano na platformie Apple TV+ już na 27 stycznia 2023 roku. Na pierwszy sezon złoży się 10 odcinków.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, aro napisał(a):

Co oznacza litera G w lewym górnym rogu w aplikacji Apple TV w telewizorze smart tv po włączonym filmie lub bajce?

 

Nadawane przez MPAA oznaczenia to:

 

G (general audiences) – film przeznaczony dla wszystkich widzów

 

PG (parental guidance suggested) – niektóre materiały w filmie mogą być nieodpowiednie dla osób poniżej 7. roku życia (za zgodą rodziców)

 

PG-13 (parents strongly cautioned) – niektóre materiały mogą być nieodpowiednie dla osób poniżej 13. roku życia (za zgodą rodziców)

 

R (restricted) – osoby poniżej 17. roku życia mogą oglądać film jedynie z rodzicem lub pełnoletnim opiekunem

 

NC-17 (no one 17 and under admitted) – film nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18. roku życia

  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wyskoczył mi komunikat na WebOs (LG OLED C1) o darmowych 3 miesiącach dostępu do Apple TV+. Niestety dość szybko zniknął i nie zdążyłem przeczytać co jak. Miał ktoś z Was podobną sytuację na tv LG? Szkoda by było nie skorzystać, a nigdzie nie mogę na ten temat znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
Godzinę temu, matinen napisał(a):

Z tego co kojarzę to subskrypcję Apple TV+ trzeba wyłączyć dopiero na końcu darmowego okresu, tzn wyłączenie dzisiaj spowoduje natychmiastową "ciemność"?

Wyłączyłem od razu i mam ważne 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...