Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na Apple+ nie ma sportu. Nie widzę związku by tak porównywać serwisy.

Na pewno Viaplay jest takim można powiedzieć "masowym serwisem" 

W sensie- coś dla każdego.

A Apple+ przedewszystkim dla koneserów jakości.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apple zaprezentował ceny MLS Season Pass dzięki któremu będzie można śledzić każde spotkanie MLS.

Subskrybenci Appletv+ którzy nie zdecydują się na kupno dodatkowej usługi będą mogli oglądąc jedynie niektóre mecze które będą dostępne bezpłatnie.

https://www.apple.com/newsroom/2022/11/apple-and-major-league-soccer-announce-mls-season-pass-launches-february-1-2023/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2022 o 20:37, Toma441 napisał(a):

Nie chodzi o „rozsądny kompromis”, a o to, że lektor powinien odejść do lamusa, jedynie napisy zapewniają komfort, nie psują przyjemności z oglądania do tego pomagają w nauce języka. Taka jest prawda, że są na cenzurowanym, bo wymagają nieco intelektualnego wysiłku. Dobre napisy mogą być dodatkiem do oryginalnych dialogów i je wzbogacić, co pokazały czasy gdzie pirackie wersje tłumaczeń królowały w internecie i były wielokrotnie lepsze od tzw. Polsatowskiej szmiry lektorskiej.

Napisy nie zawsze się sprawdzają i piszę to z perspektywy osoby, która kiedyś nie wyobrazała sobie innego oglądana seriali niż z napisami "od Hatakow". Obecnie zdecydowanie częściej wybieram sposób oglądania z polskim audio, a nie napisami. I tutaj lektora wolę o wiele bardziej niż dubbing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
W dniu 16.11.2022 o 19:20, tenktoś napisał(a):

Apple zaprezentował ceny MLS Season Pass dzięki któremu będzie można śledzić każde spotkanie MLS.

Subskrybenci Appletv+ którzy nie zdecydują się na kupno dodatkowej usługi będą mogli oglądąc jedynie niektóre mecze które będą dostępne bezpłatnie.

https://www.apple.com/newsroom/2022/11/apple-and-major-league-soccer-announce-mls-season-pass-launches-february-1-2023/

Na polskiej stronie też już jest, ale cena w złotówkach jeszcze nieznana.

https://www.apple.com/pl/newsroom/2022/11/apple-mls-announce-mls-season-pass-launches-february-1/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak miałem... trzeba zmienić w ustawieniach. Możliwe że poszedł jakiś "update" i pokasowało się wszystko.
 

@wujektom @grreg2084 Wejdźcie w ustawienia. Trzy rzeczy do zmiany:
- Ustawienia > Automatyczne napisy > Wyłączone

- Ustawienia > Język napisów > Polski

- Ustawienia > Dostępność > Opisy dźwięku > Wyłączony

Edytowane przez Cinemaniac4K
  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie.

 

Dzisiaj po raz pierwszy zacząłem używać ten serwis z promocji 2 miesięcznej i niestety napisy dostępne wyłącznie w wersji dla niesłyszących. Dotyczy wszystkich języków oprócz angielskiego - tu dostępne są dwie wersje tj. dostępne jest też zwykła.

 

Chciałem zobaczyć ofertę i obejrzeć te kilka najgłośniejszych seriali, ale mam niezbyt fajne pierwsze doświadczenia z serwisem. Jakbym za to płacił to już bym anulował subskrypcję ;)

 

EDIT: W przeglądarce napisy są normalnie dostępne, problem jest na Android TV.

Edytowane przez nix124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cinemaniac4K pytanie było o Androida, a ty dałeś rozwiązanie na Tizena. Można założyć, że być może to zadziała, ale warto było chociaż w tym pierwszym poście wspomnieć o tym, że mówisz o Tizenie, bo jak widać tutaj nie ma to efektu.

 

@wujektomwieczorem znalazłem rozwiązanie, które działa u mnie. Ustawienia w aplikacji takie jak wyżej, ale oprócz tego już w ustawieniach samego systemu: Ustawienia urządzenia -> Ułatwienia dostępu -> Napisy -> Wyświetlanie trzeba ustawić na OFF. Nie wiem jakie masz dokładnie urządzenie, bo ścieżka do tego menu może być delikatnie inna, ale ogólnie to jest to menu gdzie można dostosowywać sobie wygląd napisów bezpośrednio w Androidzie.

 

Z tego co zauważyłem to we wszystkich innych aplikacjach napisy nadal działają tylko wtedy ten zdefiniowany tutaj styl nie działa, a jest domyślny z danej aplikacji. Trochę szkoda, ale przynajmniej na Apple TV+ wracają normalne napisy.

 

Strasznie dziwna polityka, bo to jedyny serwis, który w ten sposób wymusza dane napisy u siebie przez to, że jakaś opcja ustawiona jest bezpośrednio w systemie. Na żadnym innym VOD się tak nie dzieje i każda wersja jest do wyboru normalnie bez ograniczeń.

Edytowane przez nix124
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...