Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje porady chciałem sobie zakupić  Apple tv+ założyłem apple id i dalej nie mogę że tak napisze przejść żeby się zalogować .Po wpisaniu apple id prosi mnie żebym najpierw się zalogował na Iphonie lub innym z ich sprzętów albo na pc w iTunes store .Niestety laptopa mam na windows 8 i po zainstalowaniu apki Itunes nie mogę się zalogować .Jakieś porady czy nie ma szans na korzystanie z tego serwisu trochę to dziwne .Proszę o pomoc dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Em99: Co to znaczy, że nie możesz się zalogować poprzez iTunes? Musisz najpierw wybrać opcję "Utwórz nowy Apple ID". Instrukcja poniżej:

 

Cytat

Otwórz aplikację iTunes dla systemu Windows. Upewnij się, że masz najnowszą wersję.

Z paska menu w górnej części ekranu komputera lub okna aplikacji iTunes wybierz kolejno opcje Konto > Zaloguj się. Następnie kliknij opcję Utwórz nowy Apple ID.

Postępuj zgodnie ze wskazówkami podanymi na ekranie. Podany przez Ciebie adres e-mail będzie Twoim nowym Apple ID*.

Wprowadź dane karty kredytowej i informacje rozliczeniowe, a następnie kliknij przycisk Kontynuuj. Możesz również wybrać opcję Brak i dowiedzieć się, co zrobić, gdy nie widać opcji Brak lub nie można jej wybrać. Nie obciążymy Cię, dopóki czegoś nie kupisz. 

Na swój adres e-mail otrzymasz wiadomość weryfikacyjną od Apple z instrukcjami dotyczącymi weryfikacji adresu e-mail.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Em99 napisał:

.Niestety laptopa mam na windows 8 i po zainstalowaniu apki Itunes nie mogę się zalogować .Jakieś porady czy nie ma szans na korzystanie z tego serwisu trochę to dziwne .Proszę o pomoc dziękuje i pozdrawiam

Rozwiązanie jest jedno. Zainstaluj Apple Music zaloguj się i po kłopocie. Tak dobrze widzisz, Apple Music na androida, gdyż pod tym będziesz miał podpięte urządzenia z Apple TV+ :D 

Nie trzeba subskrybować, Apple Music. Wystarczy zalogować się danymi Apple ID.

Miałem to samo kilka razy. Przy braku urządzeń Apple, to sposób na skorzystanie, gdyż zapewne wyskakuje ci komunikat zaloguj się w iTunes store :D 

Tak miałem jak tworzyłem konto na PS5. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, novyrave napisał:

 

Właśnie mi się skończył półroczny okres z PS5, wykorzystam teraz chyba 3 miesiące od LG. A później zobaczymy co się wydarzy.

Mi się kończy w 9 lutego półroczny okres darmowy na PS5, ale raczej zostaje z Apple TV+ na dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, tyrla napisał:

Zawsze możesz skorzystać z Apple One emoji6.png

To znaczy?

Według opisu zawiera Apple+ i 3 usługi a kosztuje tyle samo co subskrypcja Apple+TV..

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arkon napisał:
Jak się do tego loguje bez karty, bo chciałem jeden odcinek darmowy obejrzeć i jakiś kod jest potrzebny?

Karta jest potrzebna. Kod weryfikacyjny, to kod gdy będziesz się logował na urządzeniach. Możesz dostać smsa z kodem, potwierdzasz i oglądasz. 

Godzinę temu, lakiman napisał:
To znaczy?
 

To znaczy, 4 usługi w jednym koncie(miedzy innymi Apple TV+, Music )
Pisaliśmy już o tym nie raz, nie dwa i nawet nie trzy.
 
https://www.apple.com/pl/apple-one/

 

Edytowane przez Kiler
Nie stawiamy spacji przed znakiem interpunkcyjnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Arkon napisał:

Napisane mam odtwórz bezpłatny odcinek i logowanie przy użyciu Apple ID. Co to jest?

Poczytaj, co to jest Apple ID. Bez niego nic nie zrobisz...

https://www.apple.com/pl/shop/help/your_account

Konto musisz utworzyć. Nic trudnego. Dasz rade, jeśli tylko masz odrobinę chęci ;)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, tyrla napisał:

Zawsze możesz skorzystać z Apple One emoji6.png

Na telefonie iPhone, iPadzie lub iPodzie touch otwórz Ustawienia, stuknij swoje imię i nazwisko, a następnie stuknij opcję Subskrypcje. Stuknij opcję Apple One. Wybierz pakiet. Jeśli subskrybujesz już usługę Apple Music, Apple News+, Apple Arcade lub Apple TV+, nie musisz anulować tych subskrypcji"

Nie mam żadnego z tych urządzeń..

Chyba, że jest to gdzieś w ustawieniach konta?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...