Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Odsprzedają dostęp do światłowodu, więc tracąc bezpośredniego klienta, zarobią i tak na nim, gdy skorzysta z oferty konkurencji na światłowodzie inei, w ostateczności i tak zarobią, więcej lub mniej, więc nawet nie próbują zatrzymać klienta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udostępniają sieć internetową tak jak ustawa nakazuje. To akurat jest na plus, szkoda tylko że ustawodawca nie pomyślał też o samej TV poprzez Internet.

Gdyby była możliwość wykupienia samej TV np od Orange, UPC, Netia (operatorów jest więcej), a internet od INEA to była by dopiero konkurencja.

 

A tak tylko sam Internet, lub paczki Internet + TV!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jakości tv hiway do jakości oreng wygrywa oreng. dekodery na multirum w inea nie ma nic tylko youtube na oreng jest hbomax polsat go dysney+ netfix.  inea do dzis nie przeszło z jakości sd na HD w wielu programach w oreng siecą  o niebo lepiej w HD  w inea mailem 1 GB i po wifi max +500mb/s w oreng 620mb/s w inea potebowalem wzmacniacza sygnału w mieszkaniu 49m2 w oreng działa bez i zasieg dużo lepszy tv śmiga w oreng szybko. jedynym brakiem oreng jest brak możliwości przewijania programów można włączyć tylko od początku. Porównując programy np. canal +4k i polsaty sport premium w oreng są w inea nie ma cena za canal + w inea 49 zł bez  canal +4k canal plus 3.4,  canal +onlein, oreng za te same pieniądze ma to i daje polsaty sport premium 1.2.3.4.5.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zakończyli u mnie realizację programu POPC i rozważam ofertę INEA razem z TV hiway - net ze względu na łącze symetryczne, ale czytam, że TV mają słabą - czy to się tyczy także świadczenia usług na światłowodzie czy na starszej infrastrukturze INEA?

 

Obecnie mam satelitę z cyfrowego polsatu i ciekawi mnie czy faktycznie jakość jest gorsza oraz np. przełączanie kanałów trwa dłużej na iptv od INEI niż na satelicie?

 

I jeszcze niektórzy piszą, że to jest iptv, a inni że to streaming - szczerze znaleźć informacje o parametrach technicznych oferowanych usług na stronach operatorów to dramat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli możesz to bierz sam internet, telewizja jest praktycznie najgorsza z wszystkich ofert i to właśnie na światłowodzie, lepsza jakość jest w starej choć nie rozwijanej technologi, nie wspomnę już że zaniżają jakość niektórych kanałów z hd do sd. Miałem ten wynalazek, i jakość tv jak i jego działanie mnie nie sadysfakcjonowało , obraz z sat w moim przypadku canalplus jest o wiele lepszy. Internet jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja też się zastanawiałem nad tą telewizja na POPC ale po tych opiniach jednak zdecydowałem się na UPC. Okaże się. Poza tym chyba perspektywa rozwoju Operatora że względu na technologię słabo wygląda. Od czasu tego hiway nie było nawet alternatywnego dekodera a to już 3,5 roku czyli przepaść technologiczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 20.06.2022 o 07:50, kip35 napisał:

@radzion19 dzięki za opinię, duża szkoda, że taka lipa z obrazem, dlatego na razie wstrzymam się z telewizją. Bo rozumiem, że internet na infrastrukturze POPC jest ok?

Zdecydowałes się na ten internet? Bo podobno u mnie byli i namawiali na usługi u nich. Ale nie znam cen pewnie standardowo 300 mega za 75 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2022 o 20:06, czerstwy napisał:

Zdecydowałes się na ten internet? Bo podobno u mnie byli i namawiali na usługi u nich. Ale nie znam cen pewnie standardowo 300 mega za 75 zeta.

Tak, jestem na razie przed montażem :) Wahałem się pomiędzy UPC, ale teraz są jakieś dziwne sytuacje u nich, że to tak naprawdę idzie przez PLAY z playowskim routerem i tak naprawdę nie mam pojęcia jaka będzie realna jakość neta od PLAY, a wahałem się, bo oferują 6 miesięcy za darmo przy 300/300 za 75 zł, ale jednak wezmę Ineę, bo to bardziej pewna sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...