Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, andi napisał:

Panowie, a Orange ma Polsaty Premium?


Wysłane z iPhone 12 Pro Max za pomocą Tapatalk

mają , ale trzeba też sobie sprawdzić bo oferta IPTV i satelitarna nie jest taka sama , lecz PSP są i tu i tam w ofercie :) SAT ma kanały które nie są w IPTV i odwrotnie , dawno to sprawdzałem więc trzeba obczaić :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tomayw napisał:

Czy NOKIA G-240W-C w INEA HIWAY może działać w trybie bridge?

 

Tak, może. Mam właśnie taki config.

3 godziny temu, kunkore napisał:

@mrSpectroDzięki, czyli prosta droga do przejścia do Orange

 

Dla mnie Orange odpada, bo tam nie ustawią mi trybu bridge, chyba, że coś się zmieniło ostatnio. Wybieram Inea internet + jakies OTT, prawdopodobnie canal+.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień obserwacji Hiway i dalej TVP1, TVP2, TVP INFO, TVP SPORT krzaczenie obrazu.

 

W tym samym czasie program nagrany na Hiway odtwarzsny jest prawidłowo.

Dziwne trochę.

 

Czyżby jakiś problem z kanałami TVP ma INEA.

 

Jak jest u Was - jak to ogarnąć?

Edytowane przez michalx1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno techniczne zagadnienie, czy w trakcie ostatniego miesiąca INEI można już się podłączyć do nowego dostawcy, czy trzeba poczekać? Nie chodzi o koszty, tylko technikalia.

Rezygnacja złożona z końcem przyszłego miesiąca, a w sms automat napisał, że wyłączą usługi 25.02, trochę dziwne 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, michalx1974 napisał:

Kolejny tydzień obserwacji.

 

Republika TV -brak sygnału przez kilka dni - już powrócił.

Sportklub sytuacja podobna.

Teraz jest oki.

Czy tak się często pojawia problemy z TV?

 

Wcześniej było chyba nawet gorzej. Choć w sumie trudno mi to obiektywnie stwierdzić, gdyż ostatnio praktycznie nie oglądam niczego z HiWay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mrSpectro: było gorzej- potwierdzam.  Na samym początku, właściwie  działał mi tylko internet. Nie było dnia, żeby  nie obyło się  bez  wciśnięcia  guzika, albo wyłączenia  dekodera z prądu. 

Ja też coraz rzadziej oglądam linearną telewizję.  Coraz częściej  oglądam filmy/ seriale na Netflix/ , Ipla, Player, który ostatnio w ramach tego, że od 4 miesięcy mam u nich subskrypcje, odblokował   20 kanałów live.
@kunkore:  chyba tak, skoro sygnał zostanie odłączony :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2021 o 20:59, kunkore napisał:

Jeszcze jedno techniczne zagadnienie, czy w trakcie ostatniego miesiąca INEI można już się podłączyć do nowego dostawcy, czy trzeba poczekać? Nie chodzi o koszty, tylko technikalia.

Rezygnacja złożona z końcem przyszłego miesiąca, a w sms automat napisał, że wyłączą usługi 25.02, trochę dziwne 🤔

Jeżeli pozwolisz technikowi odłączyć Inee to nie ma żadnego problemu. Jeśli chcesz z niej korzystać do końca umowy to zależy od kilku czynników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...