Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.08.2019 o 14:35, Amando31 napisał:

Że jego pracownik podejdzie do sprawy jak należy. Na maile odpisuje mi jakaś Anna specjalista zaplecza biurowego, ale nie zapoznaje się z problemem. 

Wlasnie trafiaja do obsługi. Oni twoerdza ze swiatlowod mam w domu wraz z ich modemem , a kabelka nie mam i sprzętu nigdy nie otrzymałem. Nie chce mi ow Pani wysłać skan podpisanych niby przeze mnie dokumentów. 

 

Comfort 29.90

Comfort pvr 44.90 

Ultra 49.90

Ultra pvr 64.90

 

 

180 mb 39.90

250mb 69.90.

 

Możesz to mieć na 12 mc. W tym mieli mi przeniesc uslugi. 

 

Da się dostać Ultra pvr 64.90 + 180 mb 39.90  mając światłowód?

 

Obecnie mam za 89zł - 180mb i kablówkę full(bez  kanałów premium) i zastanawiam się czy coś można ugrać przedłużając np. c+ lub hbo za free np na 3 miesiące  lub 3 miesiące bez opłat jak robią niektórzy operatorzy tel .Od marca mam umową na czas nieokreślony - nie wypowiadałem umowy jeszcze.

 

Na ten caly higway nie licze bo pewnie trzeba wydać ze 140-150 zeby miec full opcję TV (zależy mi na sporcie - kanały Eleven, tvpsort, polsaty sport itp).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie krótkie pytanie, czy jeśli zmienię kabel hdmi na lepszy typu 2.0/2.1 to odczuje różnice obrazu w tv hiway? Męczę od dłuższego czasu infolinię Inei odnośnie kiepskiej jakości obrazu, oni zaś proponują zmianę kabla na inny.. Nie chce wydawać niepotrzebnie pieniędzy na coś co być może mi nie pomoże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, paweuku napisał:

Panowie krótkie pytanie, czy jeśli zmienię kabel hdmi na lepszy typu 2.0/2.1 to odczuje różnice obrazu w tv hiway? Męczę od dłuższego czasu infolinię Inei odnośnie kiepskiej jakości obrazu, oni zaś proponują zmianę kabla na inny.. Nie chce wydawać niepotrzebnie pieniędzy na coś co być może mi nie pomoże. 

 

Kupować, chyba nie warto, gdyż jest małe prawdopodobieństwo, że to jest to. Lepiej pożyczyć od sąsiada i zweryfikować sprawę.

Inna sprawa, polecam sprawdzenie jak masz TV ustawiony w kwestii polepszaczy obrazu typu odszumianie, motionflow itp. Nieraz te funkcje mogą znacząco obniżyć jakość obrazu (zamiast poprawić). 

Mi się udało wyregulować na moim TV obraz tak, że wygląda teraz wszystko lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, paweuku napisał:

Panowie krótkie pytanie, czy jeśli zmienię kabel hdmi na lepszy typu 2.0/2.1 to odczuje różnice obrazu w tv hiway? Męczę od dłuższego czasu infolinię Inei odnośnie kiepskiej jakości obrazu, oni zaś proponują zmianę kabla na inny.. Nie chce wydawać niepotrzebnie pieniędzy na coś co być może mi nie pomoże. 

 

Gdyby to było takie proste nikt nie skarżyłby się na fatalną jakość hiway. Dziwne tylko, że na infolinii takie bzdury gadają. Tym bardziej, że przecież dekoder ma swój dedykowany przewód hdmi.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam światłowód , bez lojalki już 3 rok , net , telefon i 2 karty cam 

Zastanawiam się czy jest możliwość by otrzymać trzecią kartę cam  -- pewnie technicznie nie ma problemu natomiast teraz Inea silnie promuje to swoje ułomne dziecko Hiway ...i twierdzi że u mnie nie można już modemów cam

Nie chcę tego Hivey-a nawet za darmo , nie potrzebuje kolejnych pilotów , dekoderów , zasilaczy ... wystarczy mi moduł cam

Cz jest to do zrobienia ?  może gdy wypowiedziałbym umowę z nimi ?

Macie jakieś doświadczenia z tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie i by sie dalo dobrac 3cam gdybys mial lojalke - z racji ze jestes juz na bezterminowce jest " pozamiatane "  fizycznie mozesz podpisac nowy aneks ale juz na NOWYCH warunkach nie z tym co masz , czyli inne pakiety, kanaly  net itp czyli na 99% drozej i wziąć moduły CAM w umowie  , jesli masz miedziany kabel do modemu  ?? ale skoro masz CAMy to zapewne masz " antene" w gniezdzie w tv i wetkniety CAMy w tv ... mowia CI ze nie mozna bo z terenow gdzie byla miedz " rezygnuja " z niej i docelowo ma byc wszedzie " rasowy " swiatlowod . Moduły CAM sa wycofywane z oferty , i plan jest by ich nie wydawac ani nie podpisywac aneksow na nie dla klienta 

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale napisales ze masz juz umowe bez lojalki czyli nie " liczysz sie " jakby,  bo juz nie jestes zwiazany aneksem na okreslony czas , wypowiedzenie umowy raczej nic nie da, bo jak pisze jestes juz po zakonczonym okresie przywiazania i zdecydowales sie kontynuowac przygode ale bez " smyczy " na tych samych warunkach tj cena , zawartosc pakietow i net  , gdybys kontaktowal sie z nimi np miesiac przed koncem umowy i powiedzial ze chcialbys podpisac aneks związać sie lojalka na to samo co masz ale chcesz za to dobrac 3 cam , to smiem twierdzic ze od razu by sie nie zgodzili , ale jakbyś pare razy zgnebil INEE telefonicznie to by zmiekli i w końcu sie zgodzili - jednak to nic pewnego skoro plan maja by jak najwiecej miedzi przeszlo na " rasowy " swiatlowod czyli i nowszy modem w lokalu i zero miedzi od gniazda w domu do dekoderow tv itp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2019 o 19:28, Eleonor napisał:

Czyli że jakbym wypowiedział umowę to żeby zatrzymać klienta nie dadzą 3 cam ?

Łaskę robią ... po co mi ten Hiway skoro jest do d....

Ogólnie wystarczyły by mi kanały TVP1 HD ,TVP2 HD , POLSAT HD  TVNHD  TVN2HD oraz wszystkie Animal ,Discovery .... reszty nie potrzebuję

 

 

To trzeba zmusić regulatora by przy przechodzeniu na DVBT-2 wymusił tego typu kanały w naziemnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Danio73 napisał:

Witam. Może ktoś opisać jakie kanały można nagrywać a których nie? Które nie mają timeshifta? Gdzieś czytałem, że można podłączyć dysk twardy. Nigdzie nie ma opisu tego dekodera.a Inea nie chcę mi odpowiedzieć

W mojej stopce jest lista programów ze szczegółami, ale mogą być jakieś drobne rozbieżności, bo to jest na podstawie obserwacji. Jeśli Ci zależy na potwierdzeniu jakiś konkretnych kanałów, to proszę daj znać. 

U mnie port USB jest "martwy". Nic się nie dzieje po podłączeniu dysku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mrSpectro napisał:

W mojej stopce jest lista programów ze szczegółami, ale mogą być jakieś drobne rozbieżności, bo to jest na podstawie obserwacji. Jeśli Ci zależy na potwierdzeniu jakiś konkretnych kanałów, to proszę daj znać. 

U mnie port USB jest "martwy". Nic się nie dzieje po podłączeniu dysku.

 

 

TV4 i TV6 ma możliwość nagrywania jak i cofania więc trzeba by zaktualizować tą listę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.09.2019 o 10:25, mrSpectro napisał:

W mojej stopce jest lista programów ze szczegółami, ale mogą być jakieś drobne rozbieżności, bo to jest na podstawie obserwacji. Jeśli Ci zależy na potwierdzeniu jakiś konkretnych kanałów, to proszę daj znać. 

U mnie port USB jest "martwy". Nic się nie dzieje po podłączeniu dysku.

 

Bardzo dziękuję. Inna powinna się do Ciebie zgłosić i zapłacić Tobie za pracę,  która tak naprawdę oni powinni zrobić i wystawić do wiadomości klientów. 

Edytowane przez Danio73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam w Inei neta 300/300 i wczoraj tak z nudów zrobilem sobie speed testa i wyszło mi 615/620, dzisiaj robie powtorkę i 630/713.

Sprawdzilem w mejlu czy czasami nie dostalem od nich info odnosnie podniesienia predkosci w ramach jakiegoś promo, ale nic.

Wychodzi na to ze x2 podniesli mi łącze.

Miał ktos ostatnio podobna sytuacje?.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, jakubina napisał:

Witam, mam w Inei neta 300/300 i wczoraj tak z nudów zrobilem sobie speed testa i wyszło mi 615/620, dzisiaj robie powtorkę i 630/713.

Sprawdzilem w mejlu czy czasami nie dostalem od nich info odnosnie podniesienia predkosci w ramach jakiegoś promo, ale nic.

Wychodzi na to ze x2 podniesli mi łącze.

Miał ktos ostatnio podobna sytuacje?.

 

Pozdro.

Mam to samo, net 300/300 -> 1000/1000 

IIvbZF8.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...