Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

@andi, @MaTyy

Nie  wiem, jak Was Panowie, ale mnie w chwili obecnej, przy takich brakach w  ofercie oraz   pakietyzacji  nowych kanałów - jakoś nie specjalnie interesuje   platforma  4K .  Według mnie- lepiej byłoby  najpierw pozyskać kanały, których nie ma  w ofercie, poprzez chociażby ankietę , która mogłaby być dołączona do  faktury za usługi, albo po prostu  operator  mógłby rozesłać do klientów ankietę odnośnie oferty TV. I na jej podstawie pozyskać  nowe kanały.   Następnym  krok to rezygnacja z tworzenia mini pakietów, odpłatnych  dla każdego  pakietu, a dopiero potem  zaprezentowanie nowej platformy :)

Edytowane przez aadacho250
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aadacho250 napisał:

... , poprzez chociażby ankietę , która mogłaby być dołączona do  faktury za usługi, albo po prostu  operator  mógłby rozesłać do klientów ankietę odnośnie oferty TV. I na jej podstawie pozyskać  nowe kanały. ...

Inea dawno zatrzymała się na etapie rozwoju proklienckim.

Przed laty była ankieta i miał kto to przygotować, jednak wyniki ankiety nic nie dały bo wiedzą lepiej co powinniśmy oglądać.

Dziś chyba nie ma tam śmiałka, co przekułby oczekiwania abonentów w słupki excela zachęcające do zmian.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, djadijos napisał:

Rynek powoli idzie ku temu,by właśnie dawać paczki tematyczne, to co najbardziej interesuje ludzi. Dzisiaj i tak nie ogląda się setki kanałów a wybrane i to często z nagrań do tego.

 

W dobie internetu gdy treści mamy na żądanie.

Uważam, że INEA, jeśli nie zmieni polityki pod względem pakietyzacji wszystkiego co nowe w ofercie TV - długo nie będzie w stanie się zrównać się z UPC czy Vectrą ?

15 godzin temu, @_v napisał:

Inea dawno zatrzymała się na etapie rozwoju proklienckim.

Przed laty była ankieta i miał kto to przygotować, jednak wyniki ankiety nic nie dały bo wiedzą lepiej co powinniśmy oglądać.

Dziś chyba nie ma tam śmiałka, co przekułby oczekiwania abonentów w słupki excela zachęcające do zmian.

Dlatego mam nadzieję, że Vectra wejdzie szybko na moje osiedle. Tym bardziej, że u mnie jest Echostar i lokalizacyjnie też nie mieszkam daleko od dzielnicy, w której rozpoczęli budowę sieci. Byłoby dobrze, gdyby byli już u mnie w wakacje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ma się pojawić w przyszłym tygodniu nowa pakietyzacja TV, pozwolę sobie przedstawić rozpiskę kanałów, które u Nas nadają jeszcze w wersji SD, a na satelicie są już dostępne w jakości HD. Pomijam już nazwy kanałów, które w ogóle nie występują w ofercie TV (kolejność jest przypadkowa):

Polsat Music, Super Polsat, TVN 24 BiS, TV6, Polsat Sport Fight, CBS Europa, Comedy Central Family, Kino Polska, Kino TV, Discovery Life, HGTV, Travel Channel,  MTV Polska HD, CNN, Euronews, France24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andi mogę się tylko domyślać na podstawie wyżej napisanych postów i wpisów na fb. Co by nie wprowadzili nowego w swoich pakietach, to fundamentem jest to, że muszą najpierw nadrobić straty, czyli uzupełnić o brakujące kanały oraz podmienić w/w przeze mnie kanały z SD na HD.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aadacho250 jak masz techniczne możliwości to przejdź na satelitę i jesteś kilka level wyżej, jeżeli zależy Ci na ofercie TV.

Ja mam jedno i drugie, a pozostałem w INEA, tylko dlatego, że po złożeniu wypowiedzenia zeszli mi do minumum opłaty za pakiet Ultra wraz z multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...