Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie wiadomo. Kanały "startują" 21 sierpnia a u nas nadal cisza. Zresztą jak widać w większości dużych "kablówek" jeszcze nic nie wiadomo.

Jestem pewny na 100% że cena pakietu, który zapewnie się pojawi będzie u nas najwyższą.

Myślę, że będzie to pakiet podobny jak te obecne, dodatkowo płatne.

 

Dlaczego uważasz że cena będzie najwyższa?

Jak Inea dodała Eleven to jako jedna z niewielu dodała je w pakietach a nie jako dodatkowo płatne.

Myślę że to, że będzie dodatkowo płatne nie ulega wątpliwości, jednak uważam że cena będzie taka sama jak u większości większych operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obym się mylił. Jednakże wszystkie gale boksu, czy Euro 2006 były na poziome najdroższych kablówek.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodadzą to zapewne jako pakiet dodatkowy. Powinni zrobić przy tym jakąś promocje, żeby zachęcić wielu klientów, którzy na widok ceny za pakiet szybko odpuszczą - coś na zasadzie otwartego okna, może sygnał/jakość którą CP ma przedstawić będzie warty zainwestowania tych 20-30zł (moje odczucie co do kwoty za pakiet miesięcznie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że możesz mieć rację co do ceny.
Jednakże nie sądzę, żeby przy ok 30 zł / m-c znaleźli dużą ilość chętnych.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nadal żadnej oficjalnej informacji z ramienia INEA odnośnie dodania kanałów Polsat Sport Premium 1-2, co mnie bardzo dziwi, ponieważ nc+ otrzymując sublicensje dzwoni w sprawie przedłużenia umowy i wykorzystuje to jako hasło przewodnie. Będą mieli (inea) problem z pozyskaniem nowych klientów bez reklamy, no chyba, że nie wejdą w ogóle w ten interes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie jest zastanawiające, gdzie start LM/LE już za 10 dni.

Być może robią wspólny protest przeciwko CP, aby otrzymali sublicencje taniej, a klient i tak będzie musiał swoje do nich za to zapłacić.

Ja jestem bliski przedłużenia umowy w nc+, ale ich jeszcze wyczekam, bo z każdym telefonem po wysłaniu wypowiedzenia przedstawiają co raz to lepszą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pewnie jest. "Duzi" negocjują z CP najlepsze warunki. Za dużo czasu nie mają, bo tylko 10 dni.

 

A nC+ pewnie chce zdążyć przed decyzją "kablówek" co do Polsat Premium, żeby złapać jak najwięcej klientów.

Edytowane przez andi
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie jest zastanawiające, gdzie start LM/LE już za 10 dni.

Być może robią wspólny protest przeciwko CP, aby otrzymali sublicencje taniej, a klient i tak będzie musiał swoje do nich za to zapłacić.

Ja jestem bliski przedłużenia umowy w nc+, ale ich jeszcze wyczekam, bo z każdym telefonem po wysłaniu wypowiedzenia przedstawiają co raz to lepszą ofertę.

No właśnie tak jest, oferta dla dużych kablówek spowoduje na 100% straty finansowe u tychże operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko bo mam multiroom i na drugim dekoderze, który jest podpięty do starszego telewizora, ale LCD oczywiście, czasem/częściej mi robi jakieś zjazdy, że się przecina obraz najczęściej na TVN24 i Eurosportach i trzeba dopiero ruszać kablem do dekodera żeby było lepiej? Na pierwszym głównym dekoderze tego praktycznie nie ma. Macie też takie coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ruszanie pomaga to obstawiam że coś z kablem. Spróbuj go dobrze wcisnąć albo podmień kabel i sprawdź z innym.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, przedłużaliście może ostatnimi czasy umowę w Inea, na co można obecnie liczyć? Dzwoniłem na infolinię, to ceny podawali ze strony, a najlepsze tekst: Czy chce Pan droższe usługi? Mam obecnie Ekskluzywny (1 Gbit / Ekstra PVR + HBO_CANAL+ _MRx1/ tel), interesowałyby mnie ew. pakiet tv (+MR) + internet (300/600) lub sam internet (300/600/1000) w zależności od ceny. Ktoś coś w temacie wie? Z góry dzięki za wszelkie info. Wypowiedzenie już wysłane.

Edytowane przez KarolKx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Piątkowie kilka miesięcy temu zmieniałem ze starego Inotela na światłowód, co prawda umowa była na czas nieokreślony, ale przy negocjowaniu zaznaczyłem, że interesuje mnie tylko zmiana na światłowód. Nawet nie wspominali o opcji płatnej. Może wystarczy poczekać do końca umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy 17 sierpnia i jak do tej pory tylko UPC dogadał się z Polsatem.

Nie wygląda to optymistycznie. Myślę, że wszyscy czekają do samego końca. Teraz jak odpadły wszystkie polskie drużyny to parcie na LE jest mniejsze.

Chociaż z przyjemnością obejrzałoby się solidny futbol w wykonaniu profesjonalistów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając praktyki dodawania kanałów przez INEA z przeszłości jestem przekonamy, że będą negocjować i negocjować, aż dodadzą te kanały (odpłatnie) w późniejszym terminie, kiedy juz będzie kilka kolejek grypowych za nami. Bardziej jestem ciekawy jakości tych pseudo „super HD” kanałów, a później będę rozważał wybór brać/nie brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...