Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę ci przesłać oficjalnej oferty ( tajemnica przedsiębiorstwa), ale widziałem na własne oczy ofertę wysłaną do jednej z poznańskich kablówek i cena była tam wskazana miesięcznie (10 euro za jeden kanał Polsat Sport Premium/miesięcznie za Abonenta). Nie za aktywnego Abonenta dla kanału Polsat Sport, ale dla Abonenta który zdecyduje się na kanały Polsat Sport Premium.

 

Być może do INEA poszła inna oferta. Nie wiem... 

 

Wiem jaka dotarła do tej z którą mam możliwość weryfikacji tego.

Edytowane przez gigablue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten akurat do którego mam dostęp zbyt mały nie jest:) Ale być może są jakieś różnice, albo informacje DGP są nie do końca prawdziwe.

 

Koniec końców jednak trzeba czekać. Wiem, że operatorzy bojkotują ich ofertę i będą czekać, bo to nie pierwszy raz gdy pierwsza oferta z Polsatu przychodzi z ceną z kosmosu.

Edytowane przez gigablue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje co z Programem Operacyjnym Polska Cyfrowa? Mieli ponoć od maja konsultacje z mieszkańcami robic a od września już podłączac klientów. U rodziców na wsi póki co nawet konsultacji nie było, a widziałem że ich adres się załapał.

Edit:
Dzwoniłem do Inei, prace w powiecie ostrowskim zostały wstrzymane, powodem miało być 4-krotnie wieksze ceny ze strony powiatu,niż na początku ustalano.
Szkoda.... 

Edytowane przez korni007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już wiadomo że w temacie Polsatów Sport Premium konkurencja z Winograd na 100% zaorała INEA, bo pewne jest że nie dadzą tego u nas za darmo.

A Winogrady dają za darmo? Raczej nie sądzę

 

 

---

Wysłane z mojego Huawei P20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na wiosce  w powiecie Ostrzeszowskim  z POPC mają zaczynać pod koniec sierpnia, dzwoniłem kilka dni temu. Mają na to 100-120 dni więc może do gwiazdki będzie net. Oby. U mnie też żadnych konsultacji nie było. Chyba trzeba protestować jak KOD^^.

Edytowane przez UnrealT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u ciebie jest promax? :) bo tutaj w Ostrowie i okolicach sięga promax, i podejrzewam że starostwo wywaliło takie ceny za kopanie w drogach, bo promax się dogadal widocznie ze starostwem coby nie powiedzieć że posmarowal. Inaczej tego nie widzę. Promax zablokował dostęp do światłowodu ludziom, a sam go dalej nie ciągnie.... Pies ogrodnika.

Edytowane przez korni007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ile za to wszyscy mieszkańcy w czynszu zapłacą?

 

Nie od dziś wiadomo, że jest tam duże pole do manerwu w tym zakresie, i ewentualne "promocje" można sobie odliczać w innych kosztach.

Jest takie powiedzenie, że mowa jest srebrem a milczenie złotem. Zastanów się nad nim. Z wiadomości na forach wynika, że opłata za Polsat Sport Premium jest ryczałtowa i wynosi 10€ od abonenta Pakietu Polsat Sport za sezon. Skąd wymyśliłeś 10€ za program miesięcznie to pewnie jeden Bóg wie. Kwestia opłat w WTvK była już .na forum wyjaśniana. WTvK jest zakładem wewnętrznym PSM „Winogrady”, który ma swój plan oparty o środki pozyskane ze świadczonych usług i żadnych środków „nadzwyczajnych” nie dostaje.

Podsumowując to albo nie znasz się na tym o czym napisałeś albo jesteś jak agent ze znanego programu, który raz po raz miesza w głowach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Możesz mnie przybliżyć twój skrot myślowy "jako bsa"

wg mnie bsa to rodzaj usługi.

 

#obużony2, #gigablue, to są nowe zasady forum? Prafrazując , to w biedronce nie moża było by mówic o cenach w lidlu. czy społem.

dobrze,ze mam pampersy bo bym się utopił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo coś o włączeniu pakietu LM/LE w inei? Czy raczej nie należy się spodziewać ogłoszenia komunikatu w tej sprawie?

Nic nie wiadomo. Kanały "startują" 21 sierpnia a u nas nadal cisza. Zresztą jak widać w większości dużych "kablówek" jeszcze nic nie wiadomo.

Jestem pewny na 100% że cena pakietu, który zapewnie się pojawi będzie u nas najwyższą.

Myślę, że będzie to pakiet podobny jak te obecne, dodatkowo płatne.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...