Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę że warto by było skoro nie ma sprzedaży starych pakietów - po prostu je wyłączyć. Chyba nie powiecie ze INEA nie płaci za te kanału nadawcom?

 

Jakość kanałów była by lepsza. A nie teraz mamy 229 kanałów TV - 28 kanałów i tak nie mama możliwości odbioru - tylko miejsce zajmują.

 

Ja czekam teraz na informację kiedy zostaną wyłączone niedostępne w nowych pakietach. UKE może się wypowie w sprawie działania naszej kablówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gdyby nie sytuacja brak zatrudnienia w ubiegłym roku to też bym pozostał :cry:. Ale nic już się stało i nie zmieni się już tego- może doczekam się powrotu tych kanałów do ponownej sprzedaży.

Na razie muszę zadowolić się słabym SUPER HD + HBO w pakiecie. Tak na pewno bym się n ie skusił na SUPER HD.

 

Może dobiorę sobie pakiet rodzinny hd w Polsacie i uzupełnię sobie brak kilku kanałów (TVP HD, POLSAT JIMJAM, HISTORY CHANNEL, POLSAT FOOD, POLSAT CRIME & INVESTIGATION, CBS DRAMA, SUPERSTACJA, POLSAT VIASAT HISTORY, POLSAT VIASAT EXPLORER, POLSAT VIASAT NATURE, NIEKELODEON SD, ROMANCE TV HD) może nie jest oszałamiająca ale 19.90 da się wytrzymać. Jeszcze 3 miesiące za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytajac dziś wpisy na inea fb znalazłem cos ciekawego

 

2 niezależne wpisy

Proszę nie osmieszajcie się i nie wysylajcie pracownikow na forum sat

kuriee siedzi tam fan club niezadowolonych wiecznie ludzi.

Co zrobicię będziecie najgorsi.

Bądżcie poważni i nie znizajcie się do ich poziomu.

 

Powinniście dodać forum kurier temat inea jako źródło rozrywki, skeczu i kabaretu:p

udziela się tam stała grupka maruderow zatruwajacych innym życie;)

jaką to inea nie dobra be be.

 

w stylu spotkanym na tym forum /a może się myle/

 

i ciekawa odpowiedz inei

Marcin, na tym polegają generalnie dyskusje w internecie, szczególnie w naszej branży,

że pisze się głównie wtedy, kiedy chce się na coś narzekać.

Nikt nie wejdzie na FB czy na forum i nie napisze "u mnie internet ok,

a ilość kanałów wystarczająca". Jesteśmy tego świadomi

i na negatywne głosy również chcemy reagować i pokazać, że je rejestrujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ineo, w imieniu swoim protestuje, nie jestem narzekaczem, pisze na forum bo mam problemy z usługami, za które place.

pisząc o klientach swojej firmy, narzekacze, to wyraz monopolistycznej bezkarności i głębokiego nieposzanowania dla osob korzystających z waszych usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj do mnie zadzwonili z propozycją umowy (wypowiedziałam umowę) i zaproponowano mi pakiet super hd+ net 100mb/s za 119,90 lub standard hd+ net 50mb/s za 99,90 czyli 20zł zniżki co do standardowej oferty i o to chodziło :) jednak trochę za dużo chyba spłynęło wypowiedzeń :D

 

edit: zapomniałam wspomnieć umowa na 12mc (na stronie przy dwupaku są już umowy dwuletnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Predzej czy pozniej zostanie tak skonstruowana pakietyzacja i inne formy oplat za stare pakiety ze " starzy" bede musieli przejsc na nowa oferte , tak jak to w przypadku NC+ starzy z N i cyfry mogli pozostac ale tez nie na zawsze ... wszystko ma swoj kres wiec i na starych przyjdzie czas ...

 

Np do starych pakietow nie beda z czasem dokladane żadne kanaly , a ze starych beda znikac te ktore nie sa nadawane ,a jak bedzie sie mialo umowe na czas nieokreslony operator bedzie miec otwarta furtke bo nie bedzie go obowiazywac tyle tak jak przy lojalce ...

beda kusic starych np nizsza cena byle tylko przeszli na nowa oferte . Pomyslow jest wiele a inea sobie krzywdy nie zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta danego operatora,to podaż,natomiast ewentualny abonent to popyt.Jest wybór i należy on przede wszystkim do nas.Nie czas więc na narzekania,jednak uwagi dotyczące świadczeniodawcy,łącznie z porównywaniem do podobnych nadawców,są jak najbardziej na miejscu.Każdy chciałby mieć jak najwięcej za jak najmniejsze pieniądze,ale tak się nie da.Kompromis jest jedynym realnym wyjściem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...