Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

przeciez na stronie inea jest że podwyżki nie będzie.

Oj bedzie, będzie. Stadion się sypie, potrzeba kupę kasy na remont, firma, która go budowała zbańczyła i nie ma do kogo z reklamacją się zwrócić, miasto nie jest zbyt chętne żeby wyłożyć, a skoro Inea jest sponsorem stadionu to dołożą do remontu. A kto za to zapłaci?

Inną sprawą jest to, że obecne poczynania Inei bardzo przypominają mi działalność tepsy (czy ktoś jeszcze pamięta tą nazwę?) sprzed kilkunastu laty, kiedy to rozpoczynałem swoją "przygodę" z internetem. C.h.o.l.e.r.n.i.e drogo (monopol na usługi) i bardzo słabe łącza (stare centrale). Pamiętam jak ludzie na forach łgali wtedy na tepsę za ceny i jakość. 1 MB danych ściągał się wtedy ok. 10 min. (łącze miało 64 kbit/sek) a płaciło się za czas połączenia a nie za ilość danych. Tepsa (teraz Orange) jak wiadomo skończyła z ręką we własnej d... i podobnie będzie z Ineą za kilka lat jak nie zmienią podejścia. Po co nam wyższy upload, po co nam jakieś tam kanały TV, tylko płacić i nie narzekać. W Inea nie wiedzą, że coraz więcej ludzi wrzuca pliki w chmurę, filmy na YT itp. Być może ktoś w zarządzie firmy pracował kiedyś w tepsie i stąd takie podejście do klienta, monopolistyczne praktyki czyli zwykły beton!

Oj nie trolluj, przecież Inea jest tylko sponsorem, więc nie ma obowiązku dopłacać do żadnych remontów stadionu. Nie ma co porównywać jakości łącz czy centrali Inei do starej TP, w większości przypadków jest dobrze jeśli chodzi o download, większość moich znajomych, którzy mają Ineę chwalą sobie prędkości, choć niektórzy faktycznie nie osiągają tego, co powinni :) Ciekawe jest też to, co piszesz o tym, że TP skończyła z ręką gdzieś tam, moim zdaniem mają się bardzo dobrze jak na fakt, że teraz mają mnóstwo konkurencji, ale to już nie ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#pincet

 

**moim zdaniem mają się bardzo dobrze jak na fakt, że teraz mają mnóstwo konkurencji, ale to już nie ten temat**

 

money.pl z 20131209

 

**Kurs TP SA gwałtownie spadł po informacji o porozumieniu ze związkami zawodowymi, dotyczącym planowanej redukcji zatrudnienia o 2.250 pracowników w latach 2014-15. Kurs spółki spadł o 6,3 procent do 9,5 złotych. **

 

**Przedstawiciele spółki oraz wszystkich obecnych na spotkaniu związków zawodowych podpisali dziś porozumienie dotyczące dobrowolnych odejść pracowników w latach 2014-2015. Wstępne propozycje zarządu mówiły o 2,9 tys. osób, ale ostatecznie w ramach negocjacji program obejmie 2.250 pracowników. W 2014 roku w wyniku porozumienia spółkę opuści 1.150 pracowników - powiedział PAP Materna.**

 

czytając powyższe informacje, nie podzielam w pełni twego zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dzem

na forum się offtopuje, nie spamuje

 

@pincet

Co ty od razu z trollowaniem wyskakujesz? Stadion czeka poważniejszy remont, a to przecież całkiem nowy obiekt, kasy nikt nie chce na to wyłożyć, a za troszkę więcej niż półtora roku, jak sytuacja się nie zmieni, to nadzór budowlany ma stadion zamknąć. Umowy o sponsoring tytularny Inea nie podpisała na dwa czy trzy lata tylko na dłuższy okres. A jak stadion zamkną to swoim logo i nazwą Inea będzie firmować nieczynny obiekt (bądź już ruinę :wink: ). Za darmo przecież Inea nie wzięła w sponsoring stadionu, a kaska z tego zamiast na inne cele może iść na remont. A czy ma obowiązek czy nie ma to oboje nie wiemy, bo nie znamy szczegółów umowy. Nie tylko ja uważam na tym forum, że ta sprawa ze stadionem to niezła wtopa Inei - to po pierwsze. Po drugie natomiast, wracając do mojego wywodu o tepsie, to w którym miejscu porównuję jakość jej infrastruktury do Inei? Opisałem jak było i za co płaciłem, a płaciło się sporo za lipę ponieważ tepsa miała wtedy (piętnaście, no jeszcze z dziesięć lat temu) monopol na swoje usługi - telefony (sieci komórkowe były jeszcze wtedy drogie) i dostęp do internetu. Monopol na internet został w końcu złamany przez sieci kablowe, nie minęła dekada a Inea obecnie ma podobny stosunek do swoich abonentów jak wtedy tepsa, czyli jest po prostu głucha na nasze prośby, krytykę, czy inne argumenty. A czy tepsa/orange ma się teraz dobrze? Dzisiaj jest to firemka w porównaniu z firmą jaką była kilkanaście lat temu, może z jedną-dziesiątą abonentów ze stanu jaki miała jeszcze pod koniec XX wieku, i w dalszym ciągu "tonie i brzytwy się chwyta", jak poinformował nas kolega leckow.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEA: z końcem listopada skończyła mi się promocja na c+ silver, czy można z niej skorzystać przed świętami ponownie? Jeśli tak to na jakich warunkach i co muszę podpisać?

Jaka konkretnie promocja? Te prawie 3 miesiące gratis, czy jakaś starsza długoterminowa?

Obecne ceny masz na stronie Inei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po polaczeniu z Testaem aboneci INEA tez cos zyskają ?

A co byś chciał zyskać? Pewnie nowe kanały, teoretycznie Inea będzie miała od nowego roku o jakieś 20 tysięcy klientów więcej, więc może będzie łatwiej negocjować z nadawcami. Co jeszcze mieliby zyskać? Lepsze technologie? Tesat korzysta z podobnych jak Inea, wiec tu nic więcej bym nie widział :P Patrząc realnie abonenci Inea mogą sporo stracić, bo ubywa jeden konkurent i ceny nowych promocji tak jak pisałem prawdopodobnie pójdą w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiety C+ są drogie nawet w porównaniu z konkurencją, u mnie nie robią problemu z talerzem nawet na balkonie, więc coraz bliżej decyzja o ... przejściu do tej kiedyś drogiej i nieopłacalnej dla posiadaczy pakietów kablowych Cyfry! W Inea po prostu się nie opłaca brać teraz TV, jeszcze kasują 10zł za multiroom, robią krok wstecz, latem dawali go za darmo na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, planuję kupić nowy TV (nie jest to niestety łatwy wybór - mnóstwo modeli) ale skłaniam się ku SAMSUNGOWI UE40F6770.

Czy ktoś z Was używa tego modelu w INEI, jak się spisuje, jak współpracuje z dekoderem lub modułem CAM? Czy w Samsungu jest możliwość układania listy ulubionych kanałów poza TV? tzn jakimś programem a następnie poprzez USB wgrywam do TV

Dziękuję za wszelkie informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, planuję kupić nowy TV (nie jest to niestety łatwy wybór - mnóstwo modeli) ale skłaniam się ku SAMSUNGOWI UE40F6770.

Czy ktoś z Was używa tego modelu w INEI, jak się spisuje, jak współpracuje z dekoderem lub modułem CAM? Czy w Samsungu jest możliwość układania listy ulubionych kanałów poza TV? tzn jakimś programem a następnie poprzez USB wgrywam do TV

Dziękuję za wszelkie informacje

 

Kanały zgrywasz na pena FAT32 poprzez opcję w menu TV i dla twojej serii obrabiasz sobie na kompie listę kanałów w programie czSCMedytor. Następnie zaposujesz na tym samym penie. Podłączasz go i importujesz listę kanałów.

 

Moduł inei działa bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Do końca stycznia 2014 mam umowę w Inei i szukając innego dostawcy TV i internetu natrafiłem na Firmę Maverick http://www.maverick.com.pl.

Mam pytanie, czy ktoś z Was miał lub ma z tą Firma do czynienia?, chodzi mi o jakość usług TV i internetu, mam możliwość podłączenia się do ich sieci i nie wiem jak radzą sobie technicznie z usługami.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...