Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz jest przejście na czas nieokreślony - też źle...

Źle, bo dobry obyczaj nakazywałby przejście umowy w umowę na czas nieokreślony na dotychczasowych warunkach. Tak robią np. operatorzy komórkowi.

Ale lepiej zarobić na kliencie, który zapomniał o kończącej się umowie i złoić mu skórę.

 

Do dziś jestem związany z operatorem komórkowym umową, która dwa lata temu przeszła w umowę na czas nieokreślony. Nie podpisuję nowej lojalki, bo obecnie mają gorsze warunki. I jakoś im to nie przeszkadza.

Ale cóż [beep]ość ponad wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o Play.

W umowie mam zagwarantowane, że po zakończeniu lojalki, umowa przechodzi na dotychczasowych warunkach w umowę na czas nieokreślony.

W grudniu odnawiałem trzy umowy a czwartą nadal mam na starych warunkach :)

I nikt nie rwał szat, że płacę za mało :lol:

 

edit:

żeby nie było niedomówień, umowa jest na firmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extreme jeśli już wróci, to na raczej na pewno nie za Ginxa bo to byłby kanał w zamian tylko dla abonamentów nowego pakietu, a starzy by nic nie dostali, bo już go mają. Czyli starzy abonenci mogliby wtedy rozwiazać umowe.

Może Sportklub ? Jest w Tesacie , a ma być podobno jakieś ujednolicenie oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się bardzo. Co ciekawe, dotychczas obrywało nam się za to, ze jest tego typu, 6-miesięczne rolowanie. Teraz jest przejście na czas nieokreślony - też źle...

Gdyby na czas nieokreślony przechodziła umowa na dotychczasowych warunkach, byłoby świetnie i o to prosiliśmy a nie o stówkę cena w górę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Extreme Sports wróci za Ginxa?

 

Za Ginxa pojawi się Family Sport. Będzie jeszcze jedna zmiana, ale dotycząca w tej chwili tylko starych pakietów za LOVE TV wpada POWER TV. Docelowo powinien się pojawić także w SUPER HD.

 

Jest w Tesacie , a ma być podobno jakieś ujednolicenie oferty.

 

Tak, Abonenci TESATu będą mogli korzystać z oferty INEA. Pisaliśmy już o tym co najmniej parę razy. Nie będzie połączenia list kanałów na zasadzie wszytko z A + wszystko z B, bo jest to nierealne kosztowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Power tv hd? Kolejny kanał muzyczny? zamiast Love tv? Kiedy dodajcie MGM albo Universal Chanel HD? Ceny w górę 10 zł kiedyś pvr a dziś na stronie już 15 zl dekodery podrożały od 2010 mam pvr inea skasowala odemnie już 400 zł za dzierżawę Inea pl co z TVP sport hd Toya i upc bedzie go miało w ofercie a wy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... mialem zamiar skusic sie i jednak przejsc na super HD ale

 

 

skoro mam placic tylko 10 zl mniej i miec MNIEJ kanalow w pakiecie ktorych nie bedzie w SUPERR hd

 

nie miec mozliwosci zmiany MUŁOWATEGO ADB PVR na ten pvr nowszy i szybszy bo nikt NAGLE o nim nic nie wie w BOA

 

miec lojalke na 24 m-ce i PILNOWAC UMOWY BY W CZAS ja przedluzyc by INEA mnie nie wyrolowala i nie policzyla STANDARDOWYCH OPLAT na umowie na czas nieokreslony ( rolowanie umowy bylo zabezpieczeniem ze nawet gdy zapomne to umowa przeciagnie sie na 6 m-cy w tej samej cenie )

 

to ja bardzo podziekuje za NOWOSCI z niewypału ktory ciagnął sie przez caly 2013 i smierdzi w 2014 juz od poczatku ... :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabezpieczeniem ze nawet gdy zapomne

Zawsze można złożyć wypowiedzenie w dniu podpisania umowy z zaznaczeniem rozwiązania po upływie okresu promocyjnego. Wtedy firmy same dzwonią z przypomnieniem o sobie. Ty nie musisz pamiętać, a zawsze jesteś bezpieczny, bo i tak umowa się rozwiąże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Ginxa pojawi się Family Sport. Będzie jeszcze jedna zmiana, ale dotycząca w tej chwili tylko starych pakietów za LOVE TV wpada POWER TV. Docelowo powinien się pojawić także w SUPER HD.

Raz piszecie, że oferty muzycznej już nie będziecie rozwijać, żeby chwilę później podać wiadomość o Power TV :crazy:

W momencie wyłączenia kanału Extreme miał on w badaniach najniższą oglądalność ze wszystkich kanałów dostępnych w INEA.

Ooooo! Tu niespodzianka! To robicie jakieś badania oglądalności???? A jak w nich wypadał (już kultowy na tym forum) Poker/Player Channel? Kanał już nie nadaje ale wyniki oglądalności, z okresu kiedy było tu o nim głośno, chętnie bym poznał. Bardzo mnie zaskoczyło, że Extreme miał "najniższą oglądalność ze wszystkich kanałów dostępnych w INEA"

Jeszcze jedna wałkowana już od dawna sprawa - zróbcie wreszcie bardziej czytelny wykaz stacji na waszej stronie!

Zawsze można złożyć wypowiedzenie w dniu podpisania umowy z zaznaczeniem rozwiązania po upływie okresu promocyjnego. Wtedy firmy same dzwonią z przypomnieniem o sobie. Ty nie musisz pamiętać, a zawsze jesteś bezpieczny, bo i tak umowa się rozwiąże.

Właśnie tak chciałem zrobić jakiś czas temu w konińskim BOA Inei, jednak po kilkunastu minutach spierania się z obsługującą mnie panią, która twierdziła, że tak nie można, odszedłem nie złożywszy wypowiedzenia. Dużo rzeczy wydaje się w innych firmach prostsze tylko w Inei zawsze jest pod górkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pisaliśmy o stworzeniu nowego pakietu z wszystkimi kanałami w INEI (po za PREMIUM) w rozsądnej cenie to nie bo... no właśnie nie wiadomo dlaczego.

 

Niedawno prześcigała się INEA w ilości programów w sieci - było to dla abonentów zaszczyt - nawet inni abonenci na zazdrościli - teraz już nie zazdroszczą bo i nie ma czego.

 

Teraz wraz z przejęciem TESATu można by naprawdę CIEKAWY pakiet stworzyć - zrobiłem wykaz wszystkich kanałów INEA i TESAT

 

http://www.gg.pl/dysk/jOL6lndxbCULjeL6l ... zeniu.xlsx

 

Więc trochę kanałów do pakietu lub pakietów by było. No i oczywiście powrót TVP HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Właśnie tak chciałem zrobić jakiś czas temu w konińskim BOA Inei, jednak po kilkunastu minutach spierania się z obsługującą mnie panią, która twierdziła, że tak nie można, odszedłem nie złożywszy wypowiedzenia. Dużo rzeczy wydaje się w innych firmach prostsze tylko w Inei zawsze jest pod górkę.

Na temat osób pracujących w BOA mam wyrobione zdanie po tym, jak okazało się, że jestem lepiej zorientowany w ineowych regulaminach od znudzonego gościa z Głogowskiej, który podobno miał mi pomóc w wyborze oferty. A najnormalniej w świecie chciał na bezczelnego wcisnąć mi dłuższą lojalkę i wielopak.

Po wyedukowaniu go w kwestii regulaminów stałem się chyba jego osobistym wrogiem - przynajmniej takie stwarzał wrażenie.

Najśmieszniejsze było to, że podczas prezentacji oferty, on opierał się na ulotce reklamowej a ja na wydrukowanych ze strony inei regulaminach.

W normalnej firmie powinno być odwrotnie, a w inei klient uczy pracownika :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Właśnie tak chciałem zrobić jakiś czas temu w konińskim BOA Inei, jednak po kilkunastu minutach spierania się z obsługującą mnie panią, która twierdziła, że tak nie można, odszedłem nie złożywszy wypowiedzenia. Dużo rzeczy wydaje się w innych firmach prostsze tylko w Inei zawsze jest pod górkę.

Na temat osób pracujących w BOA mam wyrobione zdanie po tym, jak okazało się, że jestem lepiej zorientowany w ineowych regulaminach od znudzonego gościa z Głogowskiej, który podobno miał mi pomóc w wyborze oferty. A najnormalniej w świecie chciał na bezczelnego wcisnąć mi dłuższą lojalkę i wielopak.

Po wyedukowaniu go w kwestii regulaminów stałem się chyba jego osobistym wrogiem - przynajmniej takie stwarzał wrażenie.

Najśmieszniejsze było to, że podczas prezentacji oferty, on opierał się na ulotce reklamowej a ja na wydrukowanych ze strony inei regulaminach.

W normalnej firmie powinno być odwrotnie, a w inei klient uczy pracownika :mrgreen:

 

To akurat wysoki "standard" obsługi i wiedzy tamtejszych pracowników. Zawsze będę powtarzać, że jak ja jeszcze tam pracowałem "KOMA" prawie od samego początku i to przez prawie 8 lat, to takie rzeczy były nie do pomyślenia.Wtedy Kosinski z Maćkowiakiem jeszcze coś działali i dbali, a teraz poprostu siedzą i liczą kasę( prawo bogatego, bo kto im zabroni?). Co oni będą się przejmować klientami jak mają od tego ludków, którym się wydaje, że mają o czymś pojęcie, a w praktyce jest jak każdy widzi. Wracając do wypowiedzenia, to mogłeś wysłać listem poleconym za potwierdzeniem odbioru i mogą wtedy sobie gadać, że tak nie można. Miłego dnia panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

To akurat wysoki "standard" obsługi i wiedzy tamtejszych pracowników. Zawsze będę powtarzać, że jak ja jeszcze tam pracowałem "KOMA" prawie od samego początku i to przez prawie 8 lat, to takie rzeczy były nie do pomyślenia...

Oj, fajne czasy przypomniałeś :) Z rozrzewnieniem wspominam czasy KOMY.

Nawet jak coś nie grało, można było zawsze spodziewać się błyskawicznej reakcji pracownika, który zawsze był kompetentny.

Gratisowe podnoszenie transferu, dodawanie programów bez żadnej łachy i uczciwe umowy. To se ne vrati.

Teraz tylko kasa się liczy dla tej śmiesznej korporacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...