Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Orientuje się ktoś z Was, czy INEA ma ustalony swój standardowy kod CA PIN? Bo na wiadome kanały nie ma za nic wstępu, domyślny 1234 z instrukcji od dekodera ADB-2840 (wcześniej TESAT - teraz już INEA) nie działa. Także nie można się dostać na te zabezpieczone kodowaniem CA kanały ani zmienić kodu na swój rzecz jasna nie znając starego. Uprzedzając pytania nie był wcześniej żaden ustalany, więc powinno wejść na domyślnym...

Kombinuj np z 0000, jesli nie pomoże to napisz BOA może mają jakiś patent na tę zmianę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te proste kombinacje nie działają, więc problem leży gdzie indziej. Nie pali się z tym, po prostu lubię mieć dostęp do pełnej oferty. Jutro oficjalnie TESAT staje się INEĄ, mimo że już dziś powłączali wszystkie kanały (promocyjnie do 31 stycznia), więc zobaczymy jutro. Ogólnie karty mam z tesatu jeszcze, więc może tu leży problem. Mam zamiar przejść na 3-pak, więc możliwe, że w przyszłości otrzymam wraz z dekoderem nowe i już będzie to działać. Wcześniej jeszcze spróbuje się dopytać w BOA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mth1985

Skoro dodali dzisiaj wszystkie kanały mam pytanie czy możesz podesłać mi parametry kanałów? - gdyby Ci się chciało. Czy masz może jakieś wykazy TESATu od jak najwcześniejszych i mógłbyś mi podesłać skany czy pdf , lub inne na skrzynkę mailową będę wdzięczny.

 

michalx1974@tlen.pl

 

 

Teraz w abonenci Tesatu mają jeszcze więcej kanałów na liście swoich dekoderów czy telewizorów chyba że coś im pozamieniali.

Wg moich obliczeń powinni mieć na swoich dekoderach 251 kanały (włącznie z VOD i testami)

 

http://www.gg.pl/dysk/jOL6lndxbCULjeL6l ... zeniu.xlsx

 

Jeśli może ktoś z abonentów Tesatu uzupełnić listę i mi podesłać będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem z przymusu nowym użytkownikiem Inei ( TESAT ) , dziś po restarcie mojego Thomsona TWG870 zostało niestety zainstalowane oprogramowanie Inei. W sofcie od tesatu miałem możliwość pełnej ingerencji w ustawienia routera , w inei już niestety nie ( choćby zablokowane porty wychodzące ). W związku z tym mam pytanie , czy jedynym rozwiązaniem jest wymiana na modem inei i zakup swojego routera , czy znacie może inny sposób na odblokowanie portów.

Pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mth1985

Skoro dodali dzisiaj wszystkie kanały mam pytanie czy możesz podesłać mi parametry kanałów? - gdyby Ci się chciało. Czy masz może jakieś wykazy TESATu od jak najwcześniejszych i mógłbyś mi podesłać skany czy pdf , lub inne na skrzynkę mailową będę wdzięczny.

 

Teraz w abonenci Tesatu mają jeszcze więcej kanałów na liście swoich dekoderów czy telewizorów chyba że coś im pozamieniali.

Wg moich obliczeń powinni mieć na swoich dekoderach 251 kanały (włącznie z VOD i testami)

 

Ogólnie to widzę, że włączyli póki co te wszystkie, którymi dysponował wcześniej TESAT, a nie ma jeszcze kanałów tych co miała tylko Inea typu LECH Tv, filmbox, fightbox, sundance itd ... więc to zakładam, że jutro powinno się zaktualizować wraz z 7 stycznia i wtedy mogę zobaczyć. No chyba, ze ich nie będę miał to się mocno zdziwię, ale miałem w Tesacie odpowiednik cenowy pakietu SUPER HD (tam pod nazwą Jedyny HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i niestety promocje tylko jak zawsze dla nowych ...

 

chcialem przejsc na SUPER hd i nie zaplace 99 zl za pierwsze 2 mce jak to jest w PROMOCJI teraz tylko normalnie po 159.90 ...

 

Promocja nie jest tylko dla nowych. Dotychczasowi Abonenci również mogą z niej skorzystać. Ograniczeniem jest jedynie kwota dotychczasowej umowy.

 

---

 

Zarzuty o brak info o nowej ofercie trochę niezrozumiałe. Odnieśliśmy się do kwestii rolowania umowy czy wspomnieliśmy o promocjach, Trudno odpowiadać na zarzuty o 'monopol' czy 'dojenie klientów'. Oferta zmienia się cyklicznie, raz są to zmiany w wysokości abonamentu za poszczególne oferty, raz bonusy, teraz rabaty na 2(lub 3) miesiące. Jednocześnie są to zmiany, które dotychczasowych Abonentów, posiadających obowiązujące umowy w żaden sposób nie dotykają, bo mogą zachować aktualne warunki, a więc jeśli ktoś uważa, że są one korzystniejsze to może przy nich pozostać.

---

 

Forum techniczne itp. - dyskutuje tutaj łącznie kilkanaście, w porywach kilkadziesiąt osób - nie ma chyba sensu rozbijać tematu na bardziej szczegółowe dyskusje.

 

---

 

Oni żyją w matrixie, wydaje im sie, ze jesteśmy wprost zachwyceni ich ofertą. Oni naprawdę sądzą, że są świetni.

I wiedzą, że tutaj jest garstka, dosłownie garstka maruderów, którym nigdy nic nie pasuje i marudzą dla zasady. Bo przecież milcząca większość jest zadowolona.

Dlatego nikt się do naszych postów nie odniesie.

Jedynym efektem będzie czystka wśród dzisiejszych postów, która nastąpi po długim weekendzie i powrót BOTa ineapl piszącego bzdety, że będzie fajnie ale nie wiadomo kiedy.

 

"Oni" żyją w świecie, w którym oferta musi być dostosowana do jak najszerszej grupy Abonentów. Końcowa ocena należy właśnie do nich, a my możemy ją poznać po efektach sprzedaży i lczbie Abonentów. Do Waszych postów odnosimy się tu publikując już ponad 500 wypowiedzi, przy czym po raz kolejny prosimy o mniej teorii spiskowych, bo to nie my tu moderujemy i na żadną moderację nie wpływamy. Pewnie wielu doświadczonych użytkowników tego forum ma tu większe wpływy od naszego profilu.

 

No właśnie i tu jest INEA, szczerze mówiąc to mnie trzyma tylko i wyłącznie multiroom.

 

No właśnie. Multiroom, dla obecnych TESATowców nowością będzie PVR czy VOD. Piszecie z przekąsem, że 'milcząca większość jest zadowolona', a 'garstka marudzi'. Pamiętajcie, że są różne priorytety i bardzo duża liczba osób ponad kolejny sto trzydziesty czwarty kanał ceni sobie inne możliwości. Dla nas bardzo cenną rzeczą jest przeczytać opinie osób, które są na bieżąco z nowościami i ofertami różnych operatorów, ale też pamiętajcie, że przy takiej skali Abonentów nie wykonuje się gwałtownych ruchów, tylko każdy z nich dokładnie analizuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego u tak liczącego się na rynku mediów operatora brakuje kanału polskojęzycznego jakim jest Superstacja.Ktoś mógłby to wytłumaczyć ?.Nie znam kablówki i operatora satelitarnego.którzy nie mieliby tej stacji w swojej ofercie.Jest to niezrozumiałe i wymaga moim zdaniem, i nie tylko,o czym świadczy wiele poprzednich wpisów na tym forum,pozytywnego zadziałania INEI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Oni" żyją w świecie, w którym oferta musi być dostosowana do jak najszerszej grupy Abonentów. Końcowa ocena należy właśnie do nich, a my możemy ją poznać po efektach sprzedaży i lczbie Abonentów.

 

 

Efekty sprzedacie macie nie dlatego , że wasza oferta jest dobra, tylko dlatego że w większej części Poznania i Wielkopolski jesteście monopolistą. :brawo:

Jakbym mieszkał na Piątkowie, to bym dawno East&West wziął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...