Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

@ForzaMilan 250Mb dostępne jest aktualnie tam gdzie Inea kładzie nowe instalację oparte na światłowodach (GPON / FTTH). W grę wchodzą więc pewnie tylko nowe osiedla a więc też nowi klienci. Przebudowa obecnej infrastruktury tam gdzie już leżą zwykle kable raczej sie Inei nie opłaca i nie ma też chyba większego sensu.

 

Oczywiście, w większości dotyczy to nowych lokalizacji, natomiast w planach mamy stopniową modernizację łączy, tam gdzie należą do nas.

Jeśli chodzi o ofertę programową i cenową to wciąż w Inotel jest ona tworzona niezależnie od oferty INEA. Jeśli będziemy dążyć w kierunku ujednolicania to o tym poinformujemy.

 

Dla mnie to jest petarda, skoro za podobny pakiet u was płace 200zł. (fakt, oferte programową macie lepszą, ale ja patrze na sport)

 

Okej, dla Ciebie petarda ale jakbyśmy wyskoczyli z promowaniem 76 kanałów to podniósłby się tutaj wrzask jakiego jeszcze nie było.

 

A w inotelu w najnowszym cenniku Canal+ kosztuje nadal 29zł. +6zł.za HD ,a u was 39zł. + 6 zł..

 

To nie jest takie proste, bo nowe cenniki nie muszą pokrywać się z umowami z nadawcami. Naprawdę, chcielibyśmy zaoferować taką cenę i bardzo chętnie byśmy to zrobili.

 

Podsumowując. Klienta traktujecie jak [beep].

 

Podsumowując - prosimy o rzeczową krytykę jak powyżej, zamiast takich komentarzy.

 

 

Jeśli chodzi o Wedding TV to problemy, które widzicie wynikają z działania nadawcy. Również czekamy na ustabilizowanie się sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Polsat Biznes wszystko działo się bardzo szybko po stronie nadawcy, stąd też taka sytuacja. Wszystko już gra.

 

Jeśli chodzi o nowości - pracujemy nad kanałami od N i mieliśmy nadzieję zamknąć to w styczniu, ale w związku z fuzją wszystko trwa tam dłużej. Mamy nadzieję na szybką finalizację tematu.

 

Oj Ineo, moduł CAM z kartą dostaliscie w grudniu wiec ktos normalnie dał [beep]ci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest takie proste, bo nowe cenniki nie muszą pokrywać się z umowami z nadawcami. Naprawdę, chcielibyśmy zaoferować taką cenę i bardzo chętnie byśmy to zrobili.

 

to prosze umozliwic firmie inotel realizacje ofert na obszarach przez siebie kontrolowanych

 

a pytanie o serwer pocztowy, czy jest sprawny? odbior ze skrzynki nieosiagalny.

 

prosba, o rzeczowa i konstruktwna krytyke zle mnie sie kojarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to Inea :) Życie nabiera tempa:) A na marginesie nie doczekałem się odpowiedzi dlaczego na analogowym MiniMini głos jest prawie na minimum w porównaniu z innymi kanałami. Dla porównania na innych kanałach wystarczy głośność na 20, a na MiniMini muszę mieć na 45, żeby coś było słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba faktycznie mam szczęście, przechodząc na 4-pak za 149,90, zyskałem 2x szybszy internet, sporo dodatkowych kanałów, także HD, a multiroom jest za 5zł zamiast za 15zł...

Jest tylko jedno ale: dodając kanały HD wyłączono ich wersję SD, więc biorąc drugi dekoder w wersji SD pozbawiony jestem tych kanałów, które dostępne są tylko w HD dla mojego multirooma, więc pokój obok nie mam ich wcale. Dobrze rozumiem, czy one będą działać, ale w gorszej jakości? Musi być jakiś haczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kiedy kanały nadawane w HD działają na dekoderach SD?

Jeśli nie można by było odebrać programu HD na dekoderze SD to kto mógłby to nazwać multiroom ?

 

Info ze strony inea, zakładka multiroom:

W ofercie dostępna jest usługa Multiroom Standard (SD) lub HD. W ramach usługi, INEA oferuje dostęp do tych samych pakietów programów cyfrowych – standardowych, tematycznych, Premium i HD, jakie są dostarczane Abonentowi na podstawie aktualnego zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

na dekoderze SD można zaprogramować kanały HD, ale ... będziesz miał tylko dźwięk i czarny obraz kanału HD.

to tak w skrócie i obrazowo ;)

 

Chyba żartujesz?

Myślałem że dekoder SD od HD różni się tylko wyjściem scart itd., a kodowanie jest takie same.

 

Na chwilę obecną mam Super HD, ale nie wyłączono mi wersji SD programów o których mowa(nSport, eurosporty itd.). To jakaś pomyłka u nich, czy tak już zostanie? Miały chyba zostać tylko wersje HD, bez SD :)

 

To rozumiem że zostawiają te eurosporty itp. w SD ,aby można było je odbierać np w multiroom SD.

 

A więc:

Jeśli w ofercie INEA jest jakiś kanał w HD który nie ma odpowiednika SD to po prostu nie będzie działał na multiroom SD ?

 

Jeśli tak to coś tutaj jest :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głownie wersje kanałów SD pozostają takie jak Eurosport SD i inne które są w pakiecie analogowym. Wyłączenie wersji SD a pozostawienie wersji HD mogło by stworzyć problemy osób które nie korzystają z dekoderów HD. I wtedy byłby problem z umowami trzeba by stworzyć nowy pakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom bierze się raczej po to, by mieć to samo na drugim odbiorniku, więc ta wersja SD wygląda dość kiepsko... za złotówkę to jeszcze, ale tutaj nawet 5zł brzmi cięzko :)

Jedyny akceptowalny multiroom SD to taki, w którym mam wszystko to, co pokój obok, ale w niższej rozdzielczości, bo nie dopłacam za HD w drugiej skrzynce. W nowej ofercie nie mam nawet tego.

Wyjątkiem od tego byłyby tylko te kanały które dostępne są wyłącznie jako HD i w SD ich nie ma, ale tutaj nie dość że normalnie są dostępne to jeszcze u naszego operatora, który je po prostu blokuje.

Celowa zagrywka z wyłączeniem tych programów, by ludzie brali za 10zł drugi dekoder również HD, a czy komuś jest potrzebny, to już firmy nie obchodzi, standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...