Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Polsat Sport Extra w wersji SD przywrócony został do pakietu Super HD czy jakiś błąd techniczny wdarł się informatykom Inei?

 

Potwierdzam, też odbieram ten kanał. Szkoda, że takie "błędy" im się nie przytrafiają z Extreme Sports Channel.

Wygląda to na zamierzone działanie, podobnie jak z NSPORT SD. Logika Inei jest po prostu bezcenna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport Extra w wersji SD przywrócony został do pakietu Super HD czy jakiś błąd techniczny wdarł się informatykom Inei?

 

Potwierdzam, też odbieram ten kanał. Szkoda, że takie "błędy" im się nie przytrafiają z Extreme Sports Channel.

Wygląda to na zamierzone działanie, podobnie jak z NSPORT SD. Logika Inei jest po prostu bezcenna.

NSport+ jest w pakiecie Standard, ten pakiet występuje zarówno w wersjach SD jak i HD, choć wersja SD nie jest oferowana od kilku miesięcy, więc istnienie nSport+ SD ma jeszcze jakiś sens, natomiast Super HD występuje tylko w wersji HD, więc istnienie PSE w SD nie ma większego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja jak berety - ciąg dalszy: login i hasło z Inotela miało działać w eBOA Inei i dzisiaj dostaję mailem odpowiedź, że adres email jest w bazie danych Inei, przy próbie resetu hasła: adresu nie ma w bazie danych. Nowy rachunek przyszedł, więc mój adres mają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport Extra w wersji SD przywrócony został do pakietu Super HD czy jakiś błąd techniczny wdarł się informatykom Inei?

 

Potwierdzam, też odbieram ten kanał. Szkoda, że takie "błędy" im się nie przytrafiają z Extreme Sports Channel.

Wygląda to na zamierzone działanie, podobnie jak z NSPORT SD. Logika Inei jest po prostu bezcenna.

NSport+ jest w pakiecie Standard, ten pakiet występuje zarówno w wersjach SD jak i HD, choć wersja SD nie jest oferowana od kilku miesięcy, więc istnienie nSport+ SD ma jeszcze jakiś sens, natomiast Super HD występuje tylko w wersji HD, więc istnienie PSE w SD nie ma większego sensu.

Polsat Sport Extra SD w pakiecie Super HD przyblokowany.. Coś czuje źe dział IT Inei czyta forum na bieżąco:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja na internet 50 Mb/s za 39,90 albo 10 Mb/s za 29,90 zł nazywa się,, Oferta dla Ciebie v 1.0" skierowana jest do osób które mają i nie mają internetu od inea promocja trwa od 21 stycznia 2015 r. do odwołania

 

możesz dać jakiegoś linka do tej promocji bo nigdzie nie mogę znaleźć na stronie inei (chyba że to jakaś ukryta promocja?), czy posiadając 100/4 będę mógł skorzystać z tej promocji, bo w zasadzie wolę płacić mnie i mieć 50mb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport Extra SD w pakiecie Super HD przyblokowany.. Coś czuje źe dział IT Inei czyta forum na bieżąco:)

Z tego co wiem to sporo osób z Inei czyta to forum na bieżąco.

możesz dać jakiegoś linka do tej promocji bo nigdzie nie mogę znaleźć na stronie inei (chyba że to jakaś ukryta promocja?), czy posiadając 100/4 będę mógł skorzystać z tej promocji, bo w zasadzie wolę płacić mnie i mieć 50mb

Ukryta promocja i nie będziesz mógł skorzystać, bo to jest promocja dla osób, które nie mają neta od Inei.

Witam wszystkich. Możecie mi panowie powiedzieć czy oferta na 18 miesięcy z pakietem super hd i internetem 140 mb za 91.60 zł średnia to oferta do przyjęcia czy jeszcze można taniej ?

To najtańsza oferta, jaką znam, ale w zeszłym miesiącu ktoś wrzucał jeszcze takie oferty, których nie znam, tylko z wolniejszym netem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem taką ofertę w zeszłym tygodniu i montaż w kwietniu bo wcześniej nie mogłem. Pani na infolinii faktycznie twierdziła, że nie ma na stronie internetowej takiej oferty ale że już drugi lub trzeci raz z nią rozmawiałem i chyba miała parcie na szkło żeby pozyskać nowego klienta zaproponowała mi takie coś: pakiet super hd z internetem 140 mb i router wifi. Jak widzę na stronie internetowej taka kombinacja to ok 155 zł i umowa na 24 miesiące. Ja dostałem umowę na 18 miesięcy. Pierwsze 3 miesiące zero złotych o potem 109,90 zł czyli średnio licząc 91,60 zł. Zapomniałem dodać że do tej oferty jest także cały pakiet canal+ na dwa lub trzy miesiące bo już nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego w NC+ sa jaja ?? konczy CI sie umowa , wysyłasz wypowiedzenie , DUK dzwoni do Ciebie tak dlugo z ofertami az ugrasz taka jaka chcesz , za czasów cyfry+ tak było , za czasów eN , i teraz w NC+ , ja dostałem rabat na pakiet 150 zł , na MR i na dekoder , da się , da !! pisałem już co ugrałem w NC+ na przedłuzeniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No są jaja, bo niektórzy dostają oferty za 49 lepsze niż inni za 69 :) Raz dają HBO każdemu, raz nie chcą dać nikomu. Ja czekałem do końca umowy, żeby dostać HBO gratis na całą umowę i go nie dostałem, dwa tygodnie później ludzie pisali, że bez pytania im to HBO dawali.

Nie ma żadnych promocji dla lojalnych klientów chcących przedłożyć umowę. Natomiast ofertę utrzymaniową możesz (lub nie) dostać, gdy wypowiesz umowę. Tak akurat jest chyba wszędzie, stąd cenne są wszystkie konkretne informacje na ten temat na forum.

Są promocje dla lojalnych klientów, którzy chcą przedłużyć umowę, natomiast nie są dużo lepsze od oferty ze strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są promocje dla lojalnych klientów, którzy chcą przedłużyć umowę, natomiast nie są dużo lepsze od oferty ze strony :)

Tak? To jaka jest teraz promocja? Oferują to co w cenniku i tyle. Zwykle przy przedłużaniu nie dają nawet tych 2 miesięcy kanału premium gratis, o ile się już kiedyś to dostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dokąd INEA nie będzie miała "kablowej" konkurencji na terenie swojego dostępu dotąd zapomnijmy o porządnych ofertach utrzymaniowych. Ja np. u siebie nie wyobrażam sobie montowania za oknem "talerza" wstawiane dekodera, itd.

Teraz mam wszystko tip-top zamontowane i okablowane, łącznie z multiroomem i modułem CAM. Odbieram paczkę sportową C+ oraz Polsaty Sport, w przypadku operatora satelitarnego musiałbym z czegoś zrezygnować. Dlatego myślę, że na tą chwilę INEA zdaje sobie sprawę, że straszenie ją wypowiedzeniem umowy raczej nic nie da bo wielu tych co to zrobi i tak nie zmieni INEI na nic innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak? To jaka jest teraz promocja? Oferują to co w cenniku i tyle. Zwykle przy przedłużaniu nie dają nawet tych 2 miesięcy kanału premium gratis, o ile się już kiedyś to dostało.

Widzę, że znasz doskonale temat, więc po co pytasz? Nie wiem, jaka jest teraz "standardowa" promocja na przedłużenie a o tych, co były kiedyś nie jeden raz pisałem i były to promocje do zaproponowania przez zwykłego pracownika biura a nie przez legendarny DUK. Skoro ich nie dostałeś to pewnie pracownikowi się to nie opłacało :) Parę miesięcy temu było to chyba max 15 złotych zniżki dla 3paków (co często się nie opłacało, bo stare promocje były tańsze) i jakieś pakiety typu VOD, HBO na parę miesięcy gratis. W lutym jak jeszcze była Jesienna obowiązywała promocja, w której było C+ czy Multiroom za 6 miesięcy na free i cennik skopiowany z Multimedialnego Domu, tylko każda pozycja 10 zł tańsza. Teraz nie wiem jakie są promocje, ale podejrzewam, że gorsze od tych z lutego, bo prawie wszystkie promocje w Inei od marca poszły w górę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edusat hd to jest dla inea coś co zapowiedziano juz z 1,5 roku temu jak było 100 pytań do pana prezesa obiecywał dodanie tego kanału w. Ludzie tego nie chcieli i wszyscy wyśmiali ten pomysł. Kanałów filmowo serialowych jest mało ale inea nic z tym nie robi duble same dodaje liczy się tylko kasa

Paczka Axn nie dodadzą bo za drogie

CC HD i MGM HD, Paramount channel HD,Fox Comedy HD nie bo za drogie

Tv Republika za 5 zl się nie sprzedała to teraz od oszczędnego jest za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym wydaje się,że jak się nie posiadają jakichś kanałów,to jest to bardzo poważny problem.Uważam,że po ich ewentualnym włączeniu przeważnie i tak ich nie oglądamy.ile w sumie ogląda się tej telewizji?Posiadam TV(podstawowy) i internet od Inei,oraz NC+z wszystkimi kanałami(łącznie z premium).Są nieraz dni,że nie ma czego oglądać w pożądanym dla mnie paśmie czasowym.Warto się nad tym zastanowić,zamiast narzekać na braki w ofercie operatora.Wszędobylskie długie reklamy i powtórki programowe zniechęcają do płacenia kasy za taki stan rzeczy.Dziś uważam,że trzeba głęboko zastanowić się na jakich kanałach naprawdę nam zależy i taką opcję wybierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...