Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem sprawa rezygnacji jest prosta,w zależności od nr ref.który otrzymało się w mailu.Jeżeli 013,to można całkowicie rezygnować chociażby na podstawie informacji zawartej w pkcie I dotyczącej braku przywiązania po skończeniu się umowy(Jest to zmiana w regulaminie).Tam jest też zawarta czytelna informacja o możliwości rezygnacji z tego tytułu(dotyczy umów zawartych przed 02.01.2014).W punktach II i III są dalsze podstawy do rezygnacji z TV,bez ponoszenia wydatków związanych z promocjami,a więc zmiany w cenniku i programowe.Summa sumarum, moim zdaniem sam punkt I daje możliwość całkowitej rezygnacji,ponieważ dotyczy całokszatałtu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale jakiego pakietu będzie się abonentem, jeśli mając jaki 3 lub 4-pak zrezygnuje się tylko z telewizji i ile się wtedy będzie płacić oraz na jakiej podstawie?

Chyba mając cyfrowy dom można zrezygnować tylko z całości albo wcale. Inaczej nie ma to sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież INEA sama zabrnęła w ślepą uliczkę - teraz pewnie myślą co można jeszcze zrobić.

 

Tak samo z tv Republika rozmawiali a jakoś co do terminu nie uzgodnili.

 

Pod koniec marca to BOA chyba do godz. 24 będą czynne.

 

 

Taka ciekawostka POWER TV HD jest w INEI nadawany w formacie MPEG 2

 

http://zapodaj.net/5dc4cb0858fa4.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za bajzel... Zmieniłem w styczniu umowę z Ineą , wybrałem tylko net 50/2 rezygnując z telefonu i tv. Dostałem F-V za luty za sam internet- zapłaciłem , a dziś niespodzianka, ponaglenie na maila do zapłaty za 3paka. Miły pan na infolinii poinformował mnie iż będą sprawdzać zaistniałą sytuacje do miesiąca , ciekawe kiedy wyłączą mi net za niezapłacone rachunki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 49,90 zł to bierzecie z INEI internet stacjonarny (50MBs/2MBs) + mobilny (1GB) w jednym: http://1drv.ms/1cAGzr7

 

PS: I nie dajcie się zbyć, że nie ma takiej promocji, bo taki kit to lubią w BOK wciskać.

Tylko pytanie, czy ta promocja obowiązuje w dalszym ciągu?

Ciekawe, czy gdybym złożył do końca marca wypowiedzenie i w zamian za odstąpienie zaproponował opcje nr.2 z tabelki czyli U.F. 50 Mbps - 6GB mobilny czyli razem za 69,90?

W tej chwili za sam stacjonarny płace 69.90 + 5 za wi-fi. Mobilnym w tej cenie bym nie pogardził.

Tylko czy przysługuje mi prawo do rezygnacji? Bo wersji jest bez liku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postprzez funbashi » dzisiaj, o 16:42

Tak jak mówiłem, dzisiaj zrezygnowałem z usług INEA. Przechodzę do NC+, o wiele lepsza oferta! Talerz już założony :) Dziwi mnie tylko ze rezygnacja skutkuje na dzień 31.03.2014. Myślałem, że z trybem natychmiastowym i sprzęt mógłbym od razu oddać.

 

Rezygnowałeś tylko TV czy z kilku usług, bo u mnie w BOA twierdzą że nie mogę z 4-paka ?

 

Zrezygnowałem z wszystkich usług. Mam ich po prostu dość. A internet chyba wezmę w netii :) 20 Mb/s mi wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15startuje kanał stopklatka sd i hd: )

 

Inea ma włączyć do 01.03.2014, chyba że uda im się go dodać w dniu startu.

 

TV REPUBLIKA - okno otwarte - miało być

 

Inea ma problem techniczny, Otwarte Okno powinno się wkrótce pojawić.
Informacja od TV REPUBLIKA :!: a to ciekawe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEA chyba najwiekszy i najgorszy operator. Teraz na poznanskich ratajach żerują bo spółdzielnia doprowadziła do monopolu, czym udowodniła firma Maverick.

Szczeze po tym co ostatnio zrobili z tą podwyzką życze im wielkiego początku końca. Tak jak szybko sie pojawiliście tak powinniscie zniknąć z mapy.

Co do tych ofert, jezeli ktos nie ma czasu na TV i sił aby walczyc z ineą to polecam LTE z playa lub red bull mobile + naszą naziemną TV. Chyba tanszej oferty nie znajdziecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...