Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.12.2020 o 00:24, ForzaMilan napisał:
Dekoderów nowych pod koncentryki nie ma i nie będzie - czyszczą i reanimują stare - to co ze zwrotów i robią coś w rodzaju refurbów, ale że nie umieją, to często psują się tak samo, jak ten, którego awarię zgłaszamy

Starych dekoderów nie mają bo już nie trzeba ich zwracać. Na stronie jest lista sprzętu który można zostawić na pamiątkę.

Mam pytanie czy obecnie jest jakieś okno otwarte na pakiet z bajkami. Bo mam do nich dostęp ale ostatnia informacja była z marca ze do kwietnia było jakieś okno?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z FB Inei z 6 grudnia:
 
Hej rodzice! Hej dzieciaki! Mamy dla Was super prezent - OKNO OTWARTE na kanały dziecięce!
To już kolejny rok, w którym zapraszamy Was do wspólnej przedświątecznej zabawy. Bez wychodzenia z domu. Przed Wami długa lista kanałów pełnych zabawy i beztroski.
Nickelodeon, Nick Toons, Nick Jr., Disney Channel, Disney XD, Disney Junior, Cartoon Network, teleTOON+, MiniMini+
, Da Vinci Kids & Da Vinci Learning, Duck TV, CBeebies, TVP ABC, Boomerang TV, Baby TV, POLSAT JimJam, Top Kids JR, Top Kids, 2x2, 4FUN KIDS.
 
Każdy w INEA ogląda te kanały bez dodatkowych opłat do 6 stycznia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam  :)  Tak samo, jak nie mam dostępu do TVP  3 Lublin, Bydgoszcz, Opole, Warszawa, które są lokalne. Być może Wynika  to z tego, że mam umowę na pełną ofertę  programową sprzed  prawie dwóch lat. W międzyczasie  wprowadzili  nowe nazwy pakietów :) 
Szczerze mówiąc  nie zależy mi. 
Coraz bliżej końca umowy :) 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, aadacho250 napisał:

Nie mam  :)  Tak samo, jak nie mam dostępu do TVP  3 Lublin, Bydgoszcz, Opole, Warszawa, które są lokalne. Być może Wynika  to z tego, że mam umowę na pełną ofertę  programową sprzed  prawie dwóch lat. W międzyczasie  wprowadzili  nowe nazwy pakietów :) 
Szczerze mówiąc  nie zależy mi. 
Coraz bliżej końca umowy :) 

 

U mnie dokładnie tak samo, natomiast gdybym chciał przejść na nowe pakiety, to cena wjeżdża z kosmosu. Mam nowe postanowienie noworoczne - rozwiązanie umowy na HiWay.

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie do nich zadzwonić.

Skoro pakiet REGIO jest za 0.00 zł robić nie stoi aby go dodać do starych umów.

 

Pamiętacie kilka lat temu jak miały wypaść z oferty Eurosporty i w zamian dodali Sportklub i Fightklub, jak się okazało że Eurosporty zostają to kanały Sportklub były tylko w nowych pakietach. Po telefonach dołączyli także tym co mieli starsze pakiety.

Edytowane przez michalx1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aadacho250 napisał:

@mrSpectro: cena  full pakietu na nowych warunkach z netem  ok. 340PLN? dobrze pamiętam?

Zależy co rozumiesz przez full pakiet, ale faktycznie wychodzi net + full-tv + 1xmultiroom + nagrywanie w chnurze, to około tylu wychodzi.

Ja się nastawiam na filmy wiec nawet gdy wezmę:

- Netflix

- Amazon Prime Video

- Nowy Canal+ (pakiet film, a w nim live kanały filmowe C+ oraz HBO + VOD z obu)

- Do tego pakiet Fun&Info też z Nowego C+

to wychodzi to taniej niż Inea, a dodatkowo bez zobowiązań, z multiroomem.

Nie oglądam sportu, wiec powyższa opcja to dla mnie najlepszą alternatywą.

Edytowane przez mrSpectro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w moim  przypadku byłoby już ponad 400, ponieważ   obecnie mam  telewizory w trzech pokojach. 
Niewiele  pomyliłem się, pisząc  pół roku temu, że w Inea w niektórych przypadkach  za usługi w Inea trzeba będzie płacić prawie  500 PLN  miesięcznie .. 

 

Po prostu szok ... 

Ostatnio  też myślę nad Amazon Prime 

Edytowane przez aadacho250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do trybu bridge, to nie ma problemu. Kontaktujesz się z Inea i Ci przełączają. Odnośnie IPTV, obecnie chyba już nie podłączają, tylko Hiway (to już jest unicast), działa bez potrzeby konfiguracji vlan na swoim routerze, jedynie dekodery muszą korzystać z DNSów INEA i korzystać z netu Inea.

Co do IPTV, miałem to wcześniej od Inea i VLAN z tv był zmapowany na odpowiednie porty w ich ONT. Jeden port zapewniał net mojemu routerowi.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nigdy nie miałem problemów z przycinaniem i obniżaniem rozdzielczości. HiWaya mam podłączonego przewodem do Nokii od Inea w trybie bridge. Do tego własny router. Tak wiec moja sieć domowa jest odseparowana od TV, która pewnie jest na osobnym VLANie mapowanym do pozostałym portów w Nokii. Niestety w takim setupie nie działa mi radio internetowe w Hiway - najwyraźniej ten VLAN do tv nie ma dostępu do Internetu. 

 

W innych przypadkach, jeśli nie korzystasz z QoS, to nawet inne sprzęty podłączone do Twojej sieci i ruch generowany przez nie może powodować obniżenie możliwości transferu do HiWaya, a już szczególnie, jeśli masz go podłączonego przez wifi. 

 

Zawsze to kwestia indywidualnej konfiguracji, choć nie wykluczam, że po stronie Inei w Twoim przypadku też może być jakiś problem. Zgłaszałeś to im?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...