Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info, @weeman:)

Nie dość, że  aktualizację  odbywają się raz na kilka miesięcy, które większych  zmian nie wnoszą- to jeszcze z błędem.

Kiedy przeczytałem  w/w komunikaty- myślałem  że  dekoder przestanie działać  :/

 

@andi: wydaje mi się, że na jakieś większe zmiany  nie ma za bardzo co liczyć, jeśli chodzi o TV .

Tak, wiem, zaraz  ktoś może pokusić się  o  napisanie, po co Ci więcej kanałów? przecież i tak pewnie wszystkich  nie oglądasz. Skoro i tak  nowa  oferta  kosztuje  ponad  300 PLN - fajnie by było, gdyby zrobili  zbliżoną ofertę do UPC. ( szczególnie, że Inea   zaczyna świadczyć usługi poza Wielkopolską ).  Albo   Orange,  gdzie pakiet Orange  Love, razem z netem  i telefonem  stacjonarnym -  jest tańszy  o ok. 30 PLN . 
 

 

 

Edytowane przez aadacho250
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy INEA udostępnia listę urządzeń/telewizorów, które współpracują z dostarczanym modułem CAM?

Prędzej zrezygnuję całkowicie z pakietów i podpiszę umowę na sam internet, niż dam się nabrać na beznadziejny, natrętnie wciskany HIWAY.

 

Jakim cudem, tak duża firma ma notoryczne problemy z aktualizowaniem zestawień i list kanałów, które sama posiada w pakietach i ofercie? Nie potrafią też podać dokładnego zestawienia urządzeń, które współpracują z czymś, co oferują i za co biorą pieniądze? Czyli wcisnąć umowę i klienta olać.

 

Być może ktoś miał na tym zarobić i swoje zarobił, dostarczył co miał, ale jak to działa, jaka jest jakość i jak problematyczna to technologia - to już nikogo nie obchodzi, problem abonenta, a nie firmy. To odnośnie tego niewypału z usługą na literę H.

Edytowane przez ForzaMilan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ForzaMilan:  w nowej ofercie nie ma modułów CAM :) 

 

@sebczak:  jeśli chodzi o obecną ofertę hiway,  godny polecenia jest tylko net..

Ogólnie i tak masz dobrze, ponieważ masz usługi od UPC, które pod względem  cenowym- w porównaniu do cen w Inei - jest warta rozważenia :) 

Gdybym miał możliwość, ale z tego co wiem- nie świadczą usług w Poznaniu 

Kto wie, może do czerwca powiększą  zasięg.

Jeśli nie- zostawię sobie tylko internet  w Inei, a   TV  będę miał Vectry.

Chyba że  ktoś z konsultantów od  Orange  powie mi, że na 100% będę mógł zakupić pakiet Orange Love po śwatłowodzie Inei.

Jedni mówią, że można - drudzy, że nie. 

 w sąsiednim  bloku  mają  taką możliwość.

 

 

Edytowane przez aadacho250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mając TV i net po koncentryku, nie mogę już wymienić dekodera adb na moduł? To jakaś patologia.

Jeśli to prawda, to przejdę na doglądanie telewizji wykupionej w necie, 3/4 kanałów to i tak ściek, którego nie oglądam.

A z rzeczy "wziętych" w INEA, zostanie tylko internet, akurat jakość tej usługi cenię sobie od nastu lat.

Edytowane przez ForzaMilan
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta na koncentryku ZOSTANIE wygaszona ,  jedyne co INEA robi dobrze to rozwija ŚWIATŁOWOD ale niestety opieszale i nie u wszystkich - są tez takie paranoje ze kladzie swiatlo w jakiejs lokalizacji , a sąsiad 15 metrów dalej juz go nie dostanie bo " nie zalapal sie w danym czasie w rozpisce i dofinansowaniu danego terenu objetym światłem , musi czekac kolejny rok lub wiecej na aktualizacje lub stawac na glowe i uderzac wyzej by to osiagnac ale zazwyczaj konczy sie NIE i juz , czekaj Pan 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, patryszq napisał:

Oferta na koncentryku ZOSTANIE wygaszona ,  jedyne co INEA robi dobrze to rozwija ŚWIATŁOWOD ale niestety opieszale i nie u wszystkich - są tez takie paranoje ze kladzie swiatlo w jakiejs lokalizacji , a sąsiad 15 metrów dalej juz go nie dostanie bo " nie zalapal sie w danym czasie w rozpisce i dofinansowaniu danego terenu objetym światłem , musi czekac kolejny rok lub wiecej na aktualizacje lub stawac na glowe i uderzac wyzej by to osiagnac ale zazwyczaj konczy sie NIE i juz , czekaj Pan 

No nie koniecznie tak jest z tym że 15 m dalej ani rusz. U mnie też tak było że 2 budybki nie były ujęte w planach, ale ekipa bez problemu dociągnęła światłowód. Wszystko zależy od tego co kopie. 

U mnie się udało ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, patryszq napisał:

są tez takie paranoje ze kladzie swiatlo w jakiejs lokalizacji , a sąsiad 15 metrów dalej juz go nie dostanie bo " nie zalapal sie w danym czasie w rozpisce i dofinansowaniu danego terenu objetym światłem , musi czekac kolejny rok lub wiecej na aktualizacje lub stawac na glowe i uderzac wyzej by to osiagnac ale zazwyczaj konczy

jak zaspał to ma to co ma,

jak zaśpisz i spóźnisz się na pociąg, samolot to musisz czekać na następny, takie życie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, patryszq napisał:

@leckowzaspał ?? co ty pierniczysz !!!  to nie wina kogoś że mieszka w lokalizacji gdzie kładzione jest światło a kilkanaście metrów dalej już NIE  jest one objęte w danym czasie 

gdybyś się trochę zastanowił to byś tego nie pisał

sąsiad ma światłowód, a ja nie, tylko dlatego, że w chwili naboru nie zgłosiłem się, bo nie chciałem

czy u ciebie każdy mieszkaniec bloku, w którym mieszkasz ma doprowadzony światłowód do mieszkania?

w terenie otwartym jest jeszcze gorzej jeżeli wykonawca nie ma określonego budynku jednorodzinnego w projekcie 

to nie doprowadza do niego światłowodu, a jeśli już to robi to jest samowolka budowlana. nie dziw, że potem przy innych inwestycjach doziemnnych są  uszkodzenia kabli, bo ich niema zinwentaryzowanych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moment, moment. Czyli jeśli mieszkam na Ratajach i w moim bloku (na moim piętrze) jest światłowód od INEI (w dwóch miejscach na piętrze, w skrzynkach z licznikami elektrycznymi) to jeśli ja posiadacz starej, koncentrycznej instalacji nie zgłosiłem wcześniej, że chcę podłączenia światłowodu (jednocześnie rezygnacja z koncentryka) to w tej chwili nie podłączą mnie? Akurat mi się nie spieszy, bo mając instalacje HFC z multiroomami oraz modułami CAM, wszystko u mnie działa idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, leckow napisał:

czy u ciebie każdy mieszkaniec bloku, w którym mieszkasz ma doprowadzony światłowód do mieszkania?

TAK KAŻDY !! bez wyjątku 

domki jednorodzinne to jeszcze większa kpina i prostactwo !!  więc to zupełnie INNA historia :)

cały czas rozmawiam o blokach nowych posesjach itp ... 

Godzinę temu, andi napisał:

to w tej chwili nie podłączą mnie

podłączą , moj kuzyn tak miał wtedy gdy kładziono swiatlo jego nie bylo na miejscu zamieszkania kilka miesiecy - ma koncentryk i swiatlo ktore czeka na wlaczenie go do obiegu bo reszta mieszkancow osiedla juz ma . Ja tak samo gdy kładli u mnie swiatlo mialem i koncentryk i "swiatlo " i mialem opcje by miec dekodery na " ONT z koncentryka ale net na swietle ". Odkad zrezygnowalem z TV i zostawilem sam net NIE MA juz opcji powrotu bo nowoczesniejsze jest tv na "HIWAY" ... rozumiesz  o co mi biega@andi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, andi napisał:

 to jeśli ja posiadacz starej, koncentrycznej instalacji nie zgłosiłem wcześniej, że chcę podłączenia światłowodu (jednocześnie rezygnacja z koncentryka) to w tej chwili nie podłączą mnie? 

5 godzin temu, leckow napisał:

gdybyś się trochę zastanowił to byś tego nie pisał

sąsiad ma światłowód, a ja nie, tylko dlatego, że w chwili naboru nie zgłosiłem się, bo nie chciałem

czy u ciebie każdy mieszkaniec bloku, w którym mieszkasz ma doprowadzony światłowód do mieszkania?

 

właśnie w tym rzecz, nie chcesz to nie masz, w bloku do którego jest doprowadzony światłowód uzupełnienie abonentów światłowodowych jest proste, ale w terenie otwartym budownictwa jednorodzinnego już nie jest to tak proste

3 godziny temu, patryszq napisał:

czy u ciebie każdy mieszkaniec bloku, w którym mieszkasz ma doprowadzony światłowód do mieszkania?

TAK KAŻDY !! bez wyjątku 

 

czy chce czy nie chce ładują mu światłowód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętaj że INEA to jedna z bardziej [beep]ych instytucji jaka mogła powstać i skubać klientów !!! ... gdy ja miałem światło kładzione w bloku i sie godziłem na nie , miałem przyłączenie za FREE i ROK neta za FREE , modemy do neta od INEA za FREE , osoby które miały światło załączone ale z niego nie korzystali tylko kajali się katastroficzną jakością miedzi i nagle po jakimś czasie chcieli przejść na " pełne światło "  płacili :

 

499 za AKTYWACJE światłowodu  LOL !!!! 

299 za modem net/tv LOL no2 

200zł za wydanie sprzętu- głównego dekodera do TV LOL no3 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...