Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego uważasz, że wciskają? Zmniejszyli cenę w lutym ze 110zł do tej ceny. Większość operatorów w tych cenach ma wolniejszy i nie symetryczny. Nikt Ci przecież nie będzie kazał aneksować umowy na większą prędkość niż masz, jeśli Tobie odpowiada.
Obecnie jeśli chodzi o prędkości to sprzedają dwie tj. 1Gb/s za 69,90 i 10Gb/s za 99,90. 
No ale jak to inaczej ująć niż wciskanie, skoro nie ma żadnej innej alternatywy 300/300 lub 100/100?
Masz bulic odgórnie 70 zeta za najtańszy net, czy ci to potrzebne czy nie.
Odnośnie wcześniejszego wpisu że 70zl za 1 gb to grosze......ok, to nie dużo za neta 1gb zgadzam sie, ale mi to NIE POTRZEBNE i chciałbym mieć jakiś inny, czytaj tańszy, wybór, a inea to firma globalna, dawno temu sprzedana a budowana za unijne, czytaj nasze pieniądze.
Po co mamy karmić jakieś spółki z bahamow?
PS.
Sory za jakieś wątki polityczne.

Wesołych świąt

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Falcon

  Racja. Podobno mają  być jakieś promocje w styczniu, jednak myślę, że nie  ma za bardzo czego spodziewać. Wydaje mi się,  że wprowadzenie  HiWAY było  tylko po to, aby wyprzedzić  konkurencję , a konkretnie Vectrę . Nie sądzę, aby  weszła jakaś   nowa, lepsza oferta, ponieważ   na tę obecną ( prawie roczną )- jest sporo skarg , szczególnie  na  jakość TV .

Są również tacy abonenci, którzy  mimo możliwości przejścia  na HiWAY, zostali na  umowach na czas  nieokreślony .  ( koncentryk np).  Podejrzewam,że  oferta będzie dostępna jeszcze przez kilka, albo nawet kilkanaście miesięcy.

Od dawna nie zanosi się  na nadejście   fajnej opcji u operatora . Konsultanci , albo nic nie wiedzą , albo dla odmiany - w dość infantylny sposób  dają do zrozumienia,  że przecież wszystko ok , o co w ogóle się abonent czepia ..

Edytowane przez aadacho250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np. Jestem na umowie na czas nieokreślony na koncentryku.
Moja umowa to:
- pakiet ekskluzywny TV
- internet 250/25
- tel stacjonarny no limits
- internet mobilny 10GB/m-c
- 3 multiroomy HD (w tym 1 PVR)
Płacę 219,90 zl

Miesiąc temu z ciekawości zadzwoniłem do INEI, facet mówi, że jeśli chciałbym przejść na "światło" wraz z Hiway i tymi usługami, które mam teraz zaplacilbym ponad 300 zł! Oczywiście tracąc dostęp do koncentryka i całej instalacji w domu, modułów CAM itd.

Tak więc, ja zdecydowanie czekam na dalszy rozwój sytuacji.

A co do styczniowej promocji to wciąż z tyłu głowy mam słynną "petardę". Wielu z Was na pewno pamięta, dużo na ten temat pisaliśmy.

Wysłane z mojego Huawei P30 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andi @aadacho250

Od słynnej promocji „Petardy” sporo czasu już minęło, ale nadal unosi się nieprzyjemny zapach, oby taka promocja już nie wróciła.

Sądzę, że koncentryka nie zamkną tak od razu, to źródło jest zapewne nadal dochodowe, po prostu nie będą tego mocno promować, a opcje przedłużania umów będą przekierowywać na światło, kto się znów uprze to pozostanie przy tym co obecnie posiada, a może nawet z jakimiś pozytywnymi zmianami.

Warto wziąć pod uwagę skale inwestycji, którą ponieśli wraz ze zbrojeniem koncentryka na poszczególnych osiedlach. To musi się zwrócić wraz z górką, a czas sprawia, że nadal to będzie przynosić korzyści finansowe.

Dla mnie dzisiaj pozytywem byłoby podniesienie wielu kanałów z jakości SD na HD, umniejszając i zdobywając miejsce poprzez usunięcie z list dubli SD/HD.

Co do nowych kanałów w ofercie nie mam szczególnych wymagań, każdy nowy będzie miłe widziany.

Mądrzejszy doświadczeniem uzupełniam ofertę INEA PC+ i to mnie ja dzień dzisiejszy wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shark: co do  oferty , usuwaniu dubli - jakoś im nie spieszno .. Sytuacja  mogłaby ulec zmianie, gdyby jakiś inny operator wykupił część udziałów  Inei , albo  ją całkowicie  wykupił .
Co do nowych kanałów -  z pewnością jakieś kiedyś pojawią. Natomiast   ich pakietyzacja, raczej się nie zmieni.

 

A już niedługo  jeden kończy nadawanie , a operator nie podaje żadnych informacji na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, andi napisał:

Ja np. Jestem na umowie na czas nieokreślony na koncentryku.
Moja umowa to:
- pakiet ekskluzywny TV
- internet 250/25
- tel stacjonarny no limits
- internet mobilny 10GB/m-c
- 3 multiroomy HD (w tym 1 PVR)
Płacę 219,90 zl

Miesiąc temu z ciekawości zadzwoniłem do INEI, facet mówi, że jeśli chciałbym przejść na "światło" wraz z Hiway i tymi usługami, które mam teraz zaplacilbym ponad 300 zł! Oczywiście tracąc dostęp do koncentryka i całej instalacji w domu, modułów CAM itd.

Tak więc, ja zdecydowanie czekam na dalszy rozwój sytuacji.

A co do styczniowej promocji to wciąż z tyłu głowy mam słynną "petardę". Wielu z Was na pewno pamięta, dużo na ten temat pisaliśmy.

Wysłane z mojego Huawei P30 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Nie daj się namówić na tv po świetle. Koncentryk daje rade i daje większe możliwości, niżeli te iptv. Przynajmniej jeżeli chodzi o dzielenie sygnału w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patryszq

Wiadomo, że mogę się odnosić wyłącznie do swojej instalacji i np. u mnie na osiedlu przed 2. laty przeprowadzany był całkowity etap wymiany koncentryka i wszystko śmiga jak należy, dodatkowo niedawno dodali w pionach przewody światła i można się, kto chce dołączać, także nadal występuje wybór, a jak kto woli to ma TV koncentryk + NET światło.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , póki co w wielu miejscach jest dual - miedź i światło - jeśli finansowo jest to opłacalne to miedziaki są wymieniane - póki co jest wybór - ale z czasem się on zmieni i to szybciej niż wielu się wydaje . Obok mnie zakończyły się budowy 2 nowych osiedli - wiadomo weszło światło , ale ok 100 metrów dalej gdzie jest kamienica odnowiona była krotka piłka od Inea  - info do lokatorów ze z dniem tym i tym zostaje kładzione światło i usuwana miedź mimo,  ze parę lat wstecz kładli nowe skrzynki i przy okazji kable . Takie sytuacje w mojej okolicy już były kilka razy i co ?? Wielu takich jak tu " zatwardziałych " z ubiegłej epoki też krzyczało ze nie chcą rezygnować z " miedzianej TV " - odpowiedz Inea ze to " rozwój i krok w przyszłość " nie epoka lat 90 przytaczając grzeczny list do abonentów ... i nikt nie miał nic do gadania . Czasami rozmawiając tu z Wami mam wrażenie , że oczekujecie że  wiele rzeczy które oferuje dostawca będą forever , mimo że są odnowione , naprawione czy po prostu zrobione by " jeszcze jakoś " działały i dostawca Wam je zostawi - ja wiem że wiecie że tak nie będzie - ale WY się po prostu łudzicie i czekacie na ostatnią chwilę :)

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem , tylu tu groziło że w końcu odejdzie , powiesi SAT a finalnie nawet nie maja pozwolenia na powieszenie jej  , i tak jesteście i bulicie słoną kasę Inei  , @andi masz " ekskluzywny " ale chyba "najnowsze"  kanały nie obejmują Cie w tym pakiecie z tego co pamiętam , być może nie są Ci potrzebne do  " szczęścia " 

Co kto lubi , i tyle  -  mamy wybór to najważniejsze - byle nie dać doić się za coś , co można mieć taniej  :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patryszq

Tak jak napisał powyżej kolega @andi INEA to nie jest obowiązek.

Zawsze należy mieć w zanadrzu plan B, choćby jak i ja mam TV satelitarną, a jak już przyjdzie czas na wybór TV po światełku to jest alternatywa w postaci np. Orange, także My jesteśmy Sprite, a oni Pragnienie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2019 o 17:04, jakubina napisał:

No ale jak to inaczej ująć niż wciskanie, skoro nie ma żadnej innej alternatywy 300/300 lub 100/100?
Masz bulic odgórnie 70 zeta za najtańszy net, czy ci to potrzebne czy nie.
Odnośnie wcześniejszego wpisu że 70zl za 1 gb to grosze......ok, to nie dużo za neta 1gb zgadzam sie, ale mi to NIE POTRZEBNE i chciałbym mieć jakiś inny, czytaj tańszy, wybór, a inea to firma globalna, dawno temu sprzedana a budowana za unijne, czytaj nasze pieniądze.

 

Z tego co dodał Sebaczak jest również 100 Mb. Nie widzę dalej by ktoś Ci wciskał. Masz 300 i skoro większej prędkości nie potrzebujesz, możesz na tym zostać. Gilotyna nad głową Ci nie wisi.
A gdy najdzie chęć to możesz mieć 1000 w bardzo dobrej cenie. Zapewne niewiele drożej lub porównywalnie do wolniejszych prędkości u konkurencji. Co jak co, ale internet w tej firmie jest atrakcyjny. Ewentualnie inny operator. Byle był wybór.

 

W dniu 25.12.2019 o 06:07, sebczak napisał:

Jest jeszcze 100/100 za 49,90 - nie dotyczy obszaru POPC

Dzięki, nie wiedziałem.

Edytowane przez Xmas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@antonmarek

Zdaje sobie sprawę, że nie w każdej lokalizacji jest odrazu wyjście z takiej sytuacji.

Napewno warto ,cisnąć’ Rady Nadzorcze SM czy też Wspólnoty, aby zainstalować jeden talerz zbiorczy do wielu mieszkań - znam takie przykłady, gdzie petycje lokatorów pozwoliły na zmianę decyzji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Nowego Roku, CBS Reality, w zastępstwie za CBS Action . Źródło :FB Inea, posty odwiedzających stronę.  To było do przewidzenia, aczkolwiek miałem ,, cichą nadzieje'', że  do końca roku pojawi się chociażby TNT albo Fox Comedy, bez kolejnego  mini pakietu  za 9.90.

 

Edytowane przez aadacho250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na początku jak zakładali światłowód w mojej miejscowości to podpisałem umowę na prędkość 300Mb-300Mb płacąc 69,90zł i później inea wprowadziła zmianę prędkości do 1Gbs-1Gbs za kwotę 69,90zł.

Jakiś czas temu miałem prędkości dochodzące do 1Gbs-1Gbs a teraz mam maksymalnie 350Mb.

Pisałem na chacie i tłumaczą że taką podpisałem umowę i że dla mojej miejscowości cena za 1Gb to 94zł.

Też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...