Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Też tak myślę że Asta i Proart kończą swoje nadawanie albo nie dogadali się finansowo z INEA.
Myślę, że dołączą wszystkie regionalne TVP 3, tak jak jest to w pozostałych "dużych" sieciach.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, shark napisał:

Teraz mogę dopiero spojrzeć w TV i co dziwi mnie to, że na module CAM podmienili kanały i nie ma potrzeby wyszukiwania na nowo, jedynie nazwy w EPG nie zmieniły się.

 

Kanały TV nie są zapisane w module CAM, tylko w telewizorze albo w zewnętrznym tunerze, w którym ten moduł pracuje. Moduł CAM jedynie dekoduje zakodowane kanały. I tylko tyle. Do niczego więcej on nie służy.

To tyle w temacie. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, andi napisał:

Też tak myślę że Asta i Proart kończą swoje nadawanie albo nie dogadali się finansowo z INEA.
Myślę, że dołączą wszystkie regionalne TVP 3, tak jak jest to w pozostałych "dużych" sieciach.

 

Witam.

Jestem abonentem kablówki Asta-Net z Piły. TV Asta HD na pewno nie kończy nadawania. Po prostu Inea i Asta nie dogadały się między sobą. Inea usunęła TV Asta HD a Asta-Net usuwa kanały własne od Inei. Niedawno Asta usunęła kanał TV Wielkopolska HD a w listach do abonentów napisała że wkrótce z oferty znikną również kanały INEA Stadion oraz WTK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś musi być na rzeczy i taki argument jak@michalx1974 napisałeś do mnie trafia.
Jeśli nie wiadomo o co chodzi....to wszystko wiadomo
Czekam na oficjalne info na FB INEA i mam nadzieję, że nie zostanie ta wiadomość pominięta jak poprzednio przy okazji dodania TVP HD oraz TVP Info HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe, nie wszyscy mogą te kanały regionalne oglądać, bo z tego widzę, to na TVP Wrocław jest „kluczyk”. Zapewne od jakiegoś pakietu klienci mają dopiero do niego dostęp.

9 minut temu, michalx1974 napisał:

Dzisiaj kolejna zmiana kanał PRIVATE TV - występuje jako R6

Potwierdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JerzyK
Kino Polska HD będzie tylko zapewnie nie w INEI. Powiem więcej pojawi się znaczek HD w logo a INEA go przeskaluje do SD bo znając życie nie dogadali się z dostawcą kanału.

2 godziny temu, michalx1974 napisał:

Dzisiaj kolejna zmiana. Kanał PRIVATE TV występuje jako R6.

 

A co do tej pory było na R6? Pusto? Faktycznie pojawiło się EPG jakiegoś erotycznego kanału, czyżby mieli coś dołożyć do pakietu Gold? a może dla wszystkich na mikołajki nowy kanał erotyczny? hehehe

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, andi napisał:

.....A co do tej pory było na R6? Pusto? Faktycznie pojawiło się EPG jakiegoś erotycznego kanału, czyżby mieli coś dołożyć do pakietu Gold? a może dla wszystkich na mikołajki nowy kanał erotyczny? hehehe

 

Właśnie w ogóle nie było takiego kanału  z oznaczeniem R6.

Ale kiedyś już tak było, po kilku dniach zmienili na Private TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pamiętam, kanał Private TV to był kanał dostępny jeszcze z przed pamiętliwej „petardy” i nawet miałem go kiedyś odkodowanego :-) Najwidoczniej kanał ten został usunięty ze starej pakietaryzacji. Ten sam los czeka w przestrzeni czasu zapewne pozostałe kanały, takie jak np. Baby TV, Polsat Viasat  Explorer itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2018 o 02:07, Piotr-Piła napisał:

 

Witam.

Jestem abonentem kablówki Asta-Net z Piły. TV Asta HD na pewno nie kończy nadawania. Po prostu Inea i Asta nie dogadały się między sobą. Inea usunęła TV Asta HD a Asta-Net usuwa kanały własne od Inei. Niedawno Asta usunęła kanał TV Wielkopolska HD a w listach do abonentów napisała że wkrótce z oferty znikną również kanały INEA Stadion oraz WTK.

Łohoho, robi się poważnie! A abonenci cierpią hehehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje  pytanie wzięło się stąd, ponieważ moja uciecha  z coraz bliższego końca umowy, jest z dnia na dzień większa.
Patrząc na działania, inwestowania  tylko w jedną usługę (internetu)  - nie wygląda to  obiecująco i  nie zdziwię się, jeśli za jakiś czas  to Ineę ktoś przejmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...