Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Cóż... mam w tej kwestii troszkę wiedzy, więc jeśli zapewnienie klientowi stałego IP wg jego MAC adresu modemu to tak naprawdę jeden wpis w konfigurację serwera... Ponadto, jeśli dajmy na to klient z poziomu moja.inea.pl miałby możliwość przypisania revDNS wg własnych potrzeb do przydzielonego IP, to tak naprawdę też jest 1 (jeden!) wpis w DNSie... Inea za takie 2 wpisy mogłaby dodatkowo zbierać pieniążki... I to prawdopodobnie jako jedyni operatorzy kablowi w PL!

No ale... pewnie to płonne marzenia dla INDYWIDUALNYCH!!! A szkoda... Na pewno znajdą się tacy, którzy by za taką usługę zapłacili... W tym i ja!!!

Edytowane przez Gaspar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędkość zawsze można podnieść, wszystko jest zależne od technologii jaką posiadasz na swoim adresie.

Dodatkowo jest opcja IP Publicznego w cenie 5 zł dla klienta indywidualnego.

 

Gaspar......dokładnie jak piszesz.
Dodam do tego, możliwość drobnej dopłaty do uploadu. Ja chętnie zmieniłbym moje 250/25 na chociażby 250/50

Edytowane przez LuckyLukeInea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wiercili i doprowadzili tam gdzie chciałem, ale wiercili taką "japę" żeby im światłowód z końcówką przeszedł, o gnieździe nie było mowy. Spawarki też nie widziałem żeby mieli.

 

Czyli przychodzą z gotowymi patchcordami, nie spawają na miejscu? Jak wygląda poprowadzenie i zabezpieczenie od strony klatki schodowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przyszli, wzrokowo ocenili ile światłowodu potrzebują (skrzynkę mieli na innym piętrze), przynieśli gotowy światłowód i przepchnęli pionem. Zapytali mniej więcej gdzie chcę mieć wprowadzony do mieszkania, wywiercili otwór odpowiednio duży dla zarobionego światłowodu. W mieszkaniu powiedziałem, że sam sobie schowam w listwie i progu. Na klatce odcinali wykładzinę i wprowadzili go przy ścianie, na koniec klejem z pistoletu na gorąco przykleili wykładzinę na klatce do ściany. W domu zostawili mi tyle ile chciałem kabla antenowego i sobie sam poprowadziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co znaczy, podłączone skrętką? Jak to rozumieć?

W Inei dekodery mogą być połączone z routerem za pomocą kabla koncentrycznego. Wtedy możesz podpiąć router do istniejącej w mieszkaniu instalacji (jeśli jest) i podpinasz pod to tyle dekoderów, ile chcesz. Oczywiście za każdy dodatkowa opłata za multiroom.

Druga opcja to skrętka. Wtedy do routera każdy dekoder podłączony jest osobnym kablem sieciowym. Można podłączyć maksymalnie 4 dekodery.

 

Przynajmniej u mnie przy routerze Huawei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...