Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry ruch marketingowy. Odkręcą kurki na 1 miesiąc wszystkim tym, którzy mają <1 GB, później do punktów obsługi lub na infolinie dzwonić będą klienci, że im nagle spowolnił internet (przez miesiąc napewno przyzwyczają się) i będzie okazja im zaproponować przejście na wyższy pakiet. A z szerokiego filtra można wykapać wiele nowych umów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazzers TV oraz Playboy TV dostępny jest po 23 niezależnie czy to CAM czy dekoder natomiast Brazzers TV 24/7 oraz Playboy TV 24/7 i pozostałe kanały tego typu dostępne są dla pakietu GOLD i tylko po wpisaniu kodu PIN którymi są te treści zabezpieczone przed niepełnoletnimi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Chciałbym Was zapytać co sądzicie o ofercie, jaką udało mi się wynegocjować w DUK.

 

Telewizja:

 

- Pakiet ULTRA PVR

- Multiroom HD

- CANAL+ SELECT

 

Internet:

 

- 60 Mb/10 Mb

 

Okres obowiązywania umowy:

 

- 24 miesiące

 

Miesięczna opłata abonamentowa:

 

- 154,70 zł

 

Dziękuję za ewentualne odpowiedzi i pozdrawiam!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, zawartość oferty w stosunku do ceny jest więcej niż dobra. Takie "cuś" chętnie bym przytulił za takie pieniądze. W tej chwili płace 109,90 za dawnego komforta + net 150 i stacjonarny 300. Honor ratuje jedynie pvr za 0 złotych. Niedługo kończy się obecna umowa i dobrze wiedzieć że można taką oferte wyszarpać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałbym wręcz wiele jest takich kanałów, między innymi: TVP Info, Polsat Music, Super Polsat, TVN 24 BiS, TV6, Polsat Sport Fight, CBS Europa, Comedy Central Family, Discovery Life, HGTV, Travel Channel, MTV Polska. Pomijam już kanały anglojęzyczne Euronews, France24, które można FTA odbierać w wersji HD z satelity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko, co zrobić w sytuacji kiedy przedłużyłem ostatnio umowę z INEA i podczas rozmowy pracownik DUK zapewnił mnie, że za podłączenie usługi Multiroom w drugim pokoju nie będzie pobrana żadna opłata i że będzie to podłączone w ramach przedłużenia umowy. Na informacje, że mam w drugim pokoju gniazdo nie posiadające sygnału konsultant znów potwierdzil, że technik podczas montażu podłączy nieodpłatnie drugie gniazdo. Po całej sytuacji otrzymałem fakturę na kwotę 70 zł za podłączenie drugiego gniazda. Całość zareklamowałem za pomocą formularza bo tak mi powiedział konsultant. Do wglądu mam nagrana rozmowę - INEA z resztą też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowań INEA nie da się opisać "szumne" przesunięcie TVP INFO na kanał nr 6 w dekoderze ... w jakości SD!!!!! INEA jest jedyna w swoim rodzaju - przerabia kanał, który w całym kraju naziemnie nadaje w HD do jakości SD. Paranoja i takich przypadków jak czytamy wyżej jest wiele ...

 

I właśnie tego nie pojmuję. Jaki oni mają w tym interes? Brakuje im miejsca na tę wersję HD? Tak jak mówisz - w całej PL Tvp Info jest w HD, ale nie w Inei... No nic, może to w końcu się zmieni...

 

Dzięki wszystkim za odniesienie się do mojego pytania.

 

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...