Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

@JerzyK

Owszem pakiety premium są dla graczy. Teraz również dali je w tej promocji z konsolą (pakiet TV+pakiet Premium)

Ja natomiast jestem chyba szczęśliwcem, który dostał ten pakiet nieświadomie (we wrześniu kiedy podpisałem aneks na kolejne 24 mce)

W tej chwili mam 250/50 :) i pingi w okolicach 6..7.

Chyba że dla przedłużających umowy dają neta w wersji Premium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie, ale czy można wycofać w razie czego wypowiedzenie umowy?

Chodzi mi o sytuację gdy składam wypowiedzenie, czekam na ofertę z DUK ale ostatecznie nic ciekawego mi nie proponują to mogę wtedy np w ostatnim dniu wycofać wypowiedzenie w BOK'u i pozostać przy tym co mam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mam jeszcze tylko jedno pytanie :)

Orientujecie się jak wygląda regulamin tych promocji TV 4 Zostań z Nami oraz NET 4 Zostań z nami?

Chodzi mi o to jeśli uda mi się je uzyskać to czy po ich zakończeniu (24mies) pozostaję na tych samych warunkach na czas nieokreślony czy wtedy ma zastosowanie inny cennik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może coś napisać o jakości transmisji GPON? Interesuje mnie czy jest istotna różnica w jakości przekazu, szczególnie kanałów HD? Jak internet? Wiadomo zależy tu od wielu innych czynników zewn. jakość sygnału WiFi czy serwerów.....

Jednym słowem czy warto zamienić obecną instalacje na "światełko"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam porównanie do kanałów HD nadawanych przez jeszcze wtedy telewizje N, potem miałem cyfrowego pajęczaka DVBt a teraz inea. Zdecydowanie Inea najlepszy obraz HD. Nie wiem co teraz oferuje nc plus. Co jeszcze stwierdzam, to na dekoderze ADB obraz zdecydowanie lepszy i bez ciec w porównaniu do Inteka - zatem dekoder tez swoje robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może coś napisać o jakości transmisji GPON? Interesuje mnie czy jest istotna różnica w jakości przekazu, szczególnie kanałów HD? Jak internet? Wiadomo zależy tu od wielu innych czynników zewn. jakość sygnału WiFi czy serwerów.....

Jednym słowem czy warto zamienić obecną instalacje na "światełko"?

Jeśli chodzi o telewizję to nie ma absolutnie żadnych, wpuszczają na GPON to samo co na RF.

 

Jeśli chodzi o jakość obrazu - zazwyczaj miałem moduł cam, ale kiedyś miałem tego starego dużego adb i jakość obrazu wydawała się nawet lepsza niż na module - nie wiem, jak to technicznie możliwe, ale tak było ;) W każdym razie jakiejś kosmicznej różnicy między modułem w Inei a modułem w nc+ nie zauważyłem.

Edytowane przez pincet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...