Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

I się troszczą... o nasze portfele, żeby nie były za ciężkie... Z tego co widzę, podwyżki... A nowych kanałów jak nie było, tak nie ma.

 

Na przyszły rok chciałem zmienić pakiet na niższy, ale po tym co widzę, zastanawiam się, czy nie zrezygnować całkowicie z ich usług.

Edytowane przez KarolKx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I się troszczą... o nasze portfele, żeby nie były za ciężkie... Z tego co widzę, podwyżki... A nowych kanałów jak nie było, tak nie ma.

Na przyszły rok chciałem zmienić pakiet na niższy, ale po tym co widzę, zastanawiam się, czy nie zrezygnować całkowicie z ich usług.

Nowe kanały zapewne się "jakieś" pojawią, ale nie liczyłbym na wiele - poprzednie lata potwierdziły, że najpierw nowości wdrażane są poprzez sygnał satelitarny (kilka być może wyjątków znajdzie się też w drugą stronę, choćby kanały HD z mux-8).

Dzisiaj kablówkę traktuję jako uzupełnienie oferty do nc+ i mogę potwierdzić, że oferta kanałów tv bije na głowę sieć kablową INEA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uploud jest opisany i czytelny 1000/10 250/25 180/18 100/10 

 

@leckow

jesli masz cos wiecej niz w obecnej umowie a placisz mniej to wiadomo zostajesz na tych warunkach ...  pakietyzacja kanalow sie nie zmienila i kanaly w pakietach wiec jak cos " dodzadza " to POWINNISCIE miec dany kanal w pakiecie . Kiedys gdy bylo inaczej . Gdy nowe kanaly sie pojawily to stare pakiety ich nie mialy , trzeba bylo aneksowac umowe w wielu przypadkach na gorsze warunki by dostac owe nowe kanaly ... pamietam ze gdy mialem stare pakiety tv to mialem np kanaly BBC w ofercie a NOWE umowy tychze kanalow juz nie mialy itp itd ... powodzenia zycze :D i cierpliwosci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cieszę się z wyższego uploadu. Liczę, że również poprawią oferty TV dla "starych".

 

Przy okazji, ciekawy jestem poniedziałku 4 września.....co INEA pokaże?, czym nas zaskoczą , oczywiście poza podwyższeniem UL bo to już się stało :)

Edytowane przez andi
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści innego, usuniętego już postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...