Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Zapomnijcie, że INEA udziela informacji nt. dołączenia NOWA TV. Pracownik NOWA TV udzielający odpowiedzi na pytanie kiedy NOWA TV w INEA, które pojawiło się na FB NOWA TV odpowiedział, że INEA najprawdopodobniej dołączy kanał w grudniu. INEA, tak jak każda inna sieć kablowa, dostała zielone światło od NOWA TV, aby to zrobić w każdej chwili, bo to kanał bezpłatny. Niestety, jak widać, INEA ma znowu problem i to wielki, jak w przypadku TVP INFO HD, TTV HD....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez cały dzień brak dostępu do poczty. I tutaj, uwaga - pozwólcie, że zacytuję: :)

Jeśli masz na myśli poczte inei, to po kilkunastu latach użytkowania /od samego początku/ i klilku latach przepychanek, niedawno zrezygnowałem.

A propos awarii, zapowiadają w mojej lokalizacji prace konserwacyjne i wylaczenie internetu /28-29 listopad/

info w eboa.

Edytowane przez leckow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o opinię na temat wynegocjowanej przeze mnie nowej oferty INEA w Swarzędzu - stara sięć Inotela. Rok temu przeszedłem z Inotela do Inei. W Inotelu płaciłem ok. 118 zł. W Inei za pakiet Super HD oraz internet 45/4 średnia miesięczna wyniosła 130 zł. Kilka dni temu dostałem fajną ofertę City - Net. Wszystko co mnie interesuje + internet 60/10 za średnią 117 zł. Złożyłem wypowiedzenie INEI. Przez miesiąc nie mogliśmy się dogadać, dzisiaj padła konkretniejsza propozycja:

- ekskluzywny (czyli jak dobrze rozumiem, wszystkie kanały w ofercie, włącznie z C+, HBO itd.)

- internet 100/10 (niby możliwy po małej przeróbce na starej sieci Inotela)

- dekoder z nagrywaką

- telefon

 

Przy umowie na 2 lata średnia wychodzi 133,06 miesięcznie. Opłaca się według Was czy można jeszcze coś wywalczyć? Czy ktoś się orientuje jak może wyglądać techniczna przeróbka mojej instalacji internetowej tak, że faktycznie wyciągnie te 100/10? Wcześniej zarzekali się, że na sieci Inotela nie jest to możliwe. Nowe budownictwo, żadnych kabli, zastanawiam się jak są w stanie to zrobić.

 

Na moje niemożliwe. Będziesz miał Internet 45/4 a w umowie 100/10. Z tego co pamiętam to nawet same kable miały przepustowość 100 Mbit, więc nawet jeśli wymienili switche to będzie to niemożliwe. Problem, o jakim piszesz, dotyczy max. kilkunastu budynków na sieci Inotela. w nowym budownictwie, gdzie kable były położone na etapie budowy. Wątpię, żeby im się chciało coś z tym robić, skoro problem dotyczy małej ilości mieszkańców ;) W każdym razie jak Ci to zrobią to daj znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po instalacji. Okazało się, że jedna z zaślepek, z której nie korzystałem w ścianie, należy do INEI. Ze ściany wychodzi teraz osobny kabel Ethernet do internetu (router Inei) i osobny kabel Ethernet do TV (DIR-100). Nową prędkość sprawdzę od 01.12.2016r.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni mają problem z przełączeniem TVP Info HD, Nowa TV, które są darmowe z nadajników naziemnych, a co dopiero Eleven Ekstra pytałem ich już jakiś czas temu odpowiedź była rozmowy trwają, no więc może kiedyś zawitają te kanały.

Edytowane przez Barti
Usunięto wielokrotnie zdublowaną treść postu. Poprawiono też pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni mają problem z przełączeniem TVP Info HD, Nowa TV, które są darmowe z nadajników naziemnych, a co dopiero Eleven Ekstra pytałem ich już jakiś czas temu odpowiedź była rozmowy trwają, no więc może kiedyś zawitają te kanały.

Czy Eleven Extra jest w jakiejkolwiek telewizji kablowej? Chyba nie więc nie ma na razie co się burzyć. Ja słyszałem że efekt tak późnego dodania tego kanału do oferty kablowek jest związany z umową pomiędzy Eleven a NC+.

 

 

Jest kilka kanałów, których dodanie do oferty byłoby miłą niespodzianką

 

POLSAT VIASAT HISTORY HD

POLSAT VIASAT EXPROLER HD

EXTREME SPORTS HD

TVP HD

ELEVEN EXTRA HD

+ cała reszta (nowości) z DVB-T

Nie wiem jak ty sądzisz ale w ramówce TVP HD akurat na chwilę obecną nic ciekawego nie ma. Same powtórki seriali itp.

Extreme i Eleven chętnie przyjmę.

Na Viasaty na chwilę obecną nie liczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...