Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne co ich może zgubić to realna konkurencja w Poznaniu i okolicach. Póki co pomarańczowi ogłaszają wielką ofensywę ale o Poznaniu cicho...wydaje mi się że wynika to z tego że Inea jest dogadana z Orange żeby sobie nie  wchodzić w paradę. Czytałem wczoraj gdzieś na jednym z portali branżowych że Netia rusza z akcją modernizacji sieci w 12 miastach Polski do standardu 100 mb/s i więcej, nie wiem czy na tej liście jest Poznań ale fajnie by było. Poza tym na telewizję z Netii wiele osób narzeka...dobrze że mam talerz i skazany na naszego "monopolistę" nie jestem. Gorzej z netem. W mojej lokalizacji (Netia ADSL do 20 mb/s z uwagi na brak wolnych kart VDSL na cetrali, Orange do 20 mb/s aczkolwiek Panowie z biura twierdzą że tylko do 10 mb/s) pozostaje Inea albo Lte no-limit (czyli z limitem 100-150 Gb). Porażka.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie brakuje mi tego o czym piszesz, brakuje mi po prostu kanału o lepszej jakości i tyle ......., uważam, że w drugiej dekadzie XXI wieku gdzie standardem jest HD, pojawienie się kanału o lepszej jakości jest po prostu ......zwykłą przyzwoitością i ukłonem w stronę klienta, który płaci (duże pieniądze) przede wszystkim za jakość i jeśli jakiś kanał jest kanałem ogólnodostępnym powinien być z automatu również dodany do sieci kablowej i powinna regulować to ustawa.


A powracając do drugiej części Twojej wypowiedzi, rozumiem, że inne stacje informacyjne nie uprawiają swoistej propagandy w drugą stronę?  ;)


 


i na koniec, każdy ma prawo oglądać co mu odpowiada, jeden to drugi tamto, a trzeci i to i to....jak to powiedział Kargul w "kochaj albo rzuć" demokracja człowiecze


Edytowane przez andi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie brakuje mi tego o czym piszesz, brakuje mi po prostu kanału o lepszej jakości i tyle ......., uważam, że w drugiej dekadzie XXI wieku gdzie standardem jest HD, pojawienie się kanału o lepszej jakości jest po prostu ......zwykłą przyzwoitością i ukłonem w stronę klienta, który płaci (duże pieniądze) przede wszystkim za jakość i jeśli jakiś kanał jest kanałem ogólnodostępnym powinien być z automatu również dodany do sieci kablowej i powinna regulować to ustawa.

A powracając do drugiej części Twojej wypowiedzi, rozumiem, że inne stacje informacyjne nie uprawiają swoistej propagandy w drugą stronę?  ;)

 

i na koniec, każdy ma prawo oglądać co mu odpowiada, jeden to drugi tamto, a trzeci i to i to....jak to powiedział Kargul w "kochaj albo rzuć" demokracja człowiecze

 

 

Klient indywidualny właśnie z definicji nie płaci dużych pieniędzy. 50-200 zł bez różnicy. Liczy się ilość oburzonych. Wtedy kwestia 50-200 zł staje się drugorzędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiemy, jak opieszale INEA przyswaja nowosci. Platformy sat czyszcza pojemnosci z dubli SD, skoro sa w HD, a kiedy w Inea? Obstawiam koniec przyszlego roku... Jesli ktos tam sie w ogole obudzi. :D

Edytowane przez Barti
Poprawiono niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu multiroom HD - pierwszy dekoder to ADB PVR z dyskiem 500GB, natomiast drugi, to zwykły Intek podający obraz w HD. Umowa na czas nieokreślony, z braku sensownych ofert dla których decydowałbym się na lojalkę.

Będę potrzebował także trzeci dekoder, czy ktoś z Was "ugrał" sobie taką usługę bez dopłat? Na infolinii twierdzą, że pobierają 50 zł nie za wymianę sprzętu, tylko za samo jego wydanie + 15zł za każdy miesiąc dopłaty do faktury. Rzecz jasna, podziękowałem, nie będę rozmawiać z nieogarniętym konsultantem, który nawet nie potrafił poprawnie odczytać długości umowy, jak i tego, że u mnie brak okresu przywiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowej promocji masz pierwszy MR PVR za free, dwa kolejne za 14,90 zł, a trzy za 21.90 zł. Innej promocji nie dadzą.

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Istnieją inne formy wyróżnienia fragmentu tekstu. Poprawiono też nieco niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawie mają w tej firmie, jak obecnie mam bezpłatnie dwie skrzynki HD, nadal na umowie z 2013 roku i dawnych pakietach. Bez przywiązania korzystniej niż na nowych lojalkach? Od 3 lat czekam i żadnej sensownej oferty nie było, a ze wszystkich umów dla lokali na których zarządzam, z tego właśnie względu pozostawiłem tylko jedną - prywatną, własną.

Zapewne nawet nie wiedzą, czemu odpadło im kilka umów, średnio po 140 zł każda... jak kogoś interesują dodatkowe paczki premium typu C+ to dawno zwiał z INEA.

Edytowane przez ForzaMilan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka firma , ZAWSZE bylo tak ze stare pakiety i umowy rzekomo byly atrakcyjniejsze niz nowsze ... ja gdybym chcial zostac na starych nie dostal bym żadnej nowosci od INEA ( malo znane slowo NOWOSC w inea )  , mimo ze posiadalem FULL , po prostu nie i chXXX nowe kanaly wbijały do FULLa ale tylko nowego ,co idzie drozszego , i z dodatkowymi oplatami ... a NOWY full np miał 12 kanałów mniej w ofercie , co widac po liscie kanalow ILE brakuje i pokazuje sie plansza BRAK dostepu :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wymiany dekoderów SD na HD to ostatnio we Wronkach była akcja przejęcia analogowej sieci kablowej przez Ineę i migrowano klientów z analogu na promocyjnie sprzedawany Standard SD i dano tym klientom dekodery Technisat SD, więc takie rzeczy jak usunięcie dubli SD/HD to nie u nas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża zmiana oferty ma w Inei miejsce raz do roku, odświeżenie jej 2 razy. Coś się może zmienić w okolicach grudnia/stycznia jak na zarządzie pojawią się wyniki sprzedażowe. I to te wyniki a nie wasze chciejstwo ma wpływ na ofertę. To już nie firma Pana Janusza z Grunwaldu tylko korpo zarządzane przez fundusz inwestycyjny gdzie liczy się jak największy zysk i jak najniższe koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża zmiana oferty ma w Inei miejsce raz do roku, odświeżenie jej 2 razy. Coś się może zmienić w okolicach grudnia/stycznia jak na zarządzie pojawią się wyniki sprzedażowe. I to te wyniki a nie wasze chciejstwo ma wpływ na ofertę. To już nie firma Pana Janusza z Grunwaldu tylko korpo zarządzane przez fundusz inwestycyjny gdzie liczy się jak największy zysk i jak najniższe koszty.

Dobrze wiedzieć, że dla Janusza nie liczy się jak największy zysk. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...