Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

 

Wyciągam wniosek, że klonowanie dekoderów kanałami SD/HD ciąg dalszyL?

A może by tak podmienić BBC z SD na HD, bądź przesunąć kilka kanałów nie gwarantowanych do wyższych pakietów i również usunąć przy tym wersję SD ?

Edytowane przez pitter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostana dodane kanały od Polsatu w wersji HD , tylko to potwierdzil konsutant na infolinii , przed swietami rzekomo maja już być ... ja sie pytam gdzie reszta kanałow , paczka kanalow BBC w HD !! nie chcemy upscalowanych kanalow bo nie stac INEE na to by nadawaly w hd i swoimi liczydlami przesylaja mierna jakosc tych kanalow !! WSTYD !! !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak piszecie, że dołożą Polsat-y hd oraz BBC hd to też nie będzie źle, choć uważam, że jest spora część klientów w tym ja, gdzie nie liczę ilości, a jakość kanałów.

Stąd zadowoliła by mnie wiadomość o Eleven-achJ ale .... właśnie, w inei jest to zawsze ale ...

Edytowane przez shark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o kanały Eleven trzeba być też obiektywnym.

Skoro nie ma go u żadnego z wielkich operatorów kablowych typu UPC, Vectra, Toya, INEA itd. ( nie mówię tu o Netii i NC+) oznacza to, że wina braku tych kanałów nie leży po stronie INEI.

W dobie dzisiejszych czasów na prawdę nie trudno jest obejrzeć w internecie mecze La Liga w lepszej jakości niż na Elevenach, nie mówiąc tu również o beznadziejnym komentarzu który niestety często tam jest;)

 

Mam nadzieję, że się dogadają ale jeśli nie to też nie będę płakał. Tak jak pisałem jest tyle możliwości, że nie jest to moim priorytetem, mimo iż La Liga śledzę od dawnych lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widac, duże sieci dodają kanały z paczki polsatu

Myslę, że w najbliższym czasie możemy spodziewac się następujących kanałów:

 

TV4 HD

POLSAT 2 HD

POLSAT CAFE HD 

POLSAT PLAY HD

może przy okazji dodadzą POLSAT CI oraz POLSAT FOOD

 

liczę również na 

 

DISNEY CHANNEL HD

TNT HD

DISCOVERY SCIENCE HD

COMEDY CENTRAL HD

 

jak na razie na ELEVEN-y nie ma co liczyc, bo jk widac duże sieci nie mogą się z nimi dogadac?

Edytowane przez andi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakiś wstępny termin wprowadzenia tych kanałów, o których piszemy/spekulujemy ?

Poza tym, po zeskanowaniu kanałów na liście dekodera nadal mam widoczne kanały nr 78, 900, 901, kolejno KSW33 Promo, KSW33, KSW33 HD.

Problem dekodera czy coś po stronie Inei ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej sie przypomnij , bo za nie zwrocenie sprzetu w terminie sa dość pokazne kary ... zanim zlozysz reklamacje na to , ze nikt nie przyjechal to i tak bedziesz musial zaplacic 

Poprzez formularz w EBOA złożyłem reklamację i o dziwo w ciągu kilku dni przyszedł pocztą list (nadany w Piotrkowie Trybunalskim): "kurier przyjedzie, będzie pobrana opłata za kuriera" itp dyrdymałki uprzejmościowe jak to w liście, oraz "że będzie ankieta na temat tejże reklamacji".

 

Kurier przyjechał i tak: protokół odbiorczy sprzętu z błędami (m.in. numery seryjne sprzętu), oraz gość nie pobrał opłaty za odbiór ("nic nie wie na ten temat"). Wczoraj loguję się do EBOA i ... pojawiła się opłata 19,90 PLN za kuriera (żadnej nowej faktury). Dzisiaj na emaila przyszła ankieta do wypełnienia. Oczywiście krótko i dosadnie napisałem co o tym myślę, a na pytanie jaką ocenę (w skali od 0 do 10) daję INEI polecając firmę znajomym, czy rodzinie. Z całą premedytacją dałem "0".

 

Ludziska, jeśli tylko macie dostęp do konkurencji, to uciekajcie z INEI...

Edytowane przez rancor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzez formularz w EBOA złożyłem reklamację i o dziwo w ciągu kilku dni przyszedł pocztą list (nadany w Piotrkowie Trybunalskim): "kurier przyjedzie, będzie pobrana opłata za kuriera" itp dyrdymałki uprzejmościowe jak to w liście, oraz "że będzie ankieta na temat tejże reklamacji".

 

Kurier przyjechał i tak: protokół odbiorczy sprzętu z błędami (m.in. numery seryjne sprzętu), oraz gość nie pobrał opłaty za odbiór ("nic nie wie na ten temat"). Wczoraj loguję się do EBOA i ... pojawiła się opłata 19,90 PLN za kuriera (żadnej nowej faktury). Dzisiaj na emaila przyszła ankieta do wypełnienia. Oczywiście krótko i dosadnie napisałem co o tym myślę, a na pytanie jaką ocenę (w skali od 0 do 10) daję INEI polecając firmę znajomym, czy rodzinie. Z całą premedytacją dałem "0".

 

Ludziska, jeśli tylko macie dostęp do konkurencji, to uciekajcie z INEI...

 

Pamiętaj tylko że w tej ankiecie oceniasz pracę tych osób które odpowiadały Tobie na pismo a nie całej firmy.

Poza tym fajnie że szybko otrzymałeś odpowiedź. Co do opłat zawsze w INEI opłaty są na fakturach a nie płatne u kuriera;) Faktura niedługo ci się pewnie pojawi za tą usługę. Kurierzy zazwyczaj mają na celu tylko dostarczenie sprzętu a nie pobieranie opłat.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w BOA i jeśli się dogadają to zostanie dodane kilka NOWYCH kanałów - które nigdy nie były w naszej kablówce. Jeśli info będzie prawdziwe i może naprawdę się zdziwimy nowymi kanałami. Musimy poczekać.

Edytowane przez michalx1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalx1974,

dobrze napisałeś, jeśli no ale może faktycznie się zdziwimy in plus, oby, bo naprawdę prydałoby się coś "swieżego" a nie tylko odgrzewane kotlety w wersji HD, chociaż tu akurat ja jestem zwolennikiem zamiany wersji SD na HD.

Zatem cierpliwie czekamy, na ......Gwiazdora

 

A co do tematu słynnych Elevenów, to faktycznie chyba coś jest na rzeczy, że chcą od dużych graczy ugrac duzo dla siebie i ta cena 30 zł od gniazdka może byc, a za tyle to nie wróżę im powodzenia.

Edytowane przez andi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...