Skocz do zawartości

Radio Eska 2


Vampi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Tymczasem były redaktor naczelny Radia Zet skrytykował zmiany w Supernovej. Nastroje w samym ZPR-ze po zmianie w tej stacji są fatalne: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/jak-odbierac-supernova-radio-eska-zmiany-disco-polo-zbigniew-benbenek-zpr-media-radio-na-sprzedaz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że SuperNova to już trup. Wyniki z okresu na okres są coraz słabsze, prezenterzy beznadziejni (sam słuchałem i... wyłączyłem), a podjęcie szybkiej decyzji o zmianie playlisty to decyzja nieprzemyślana.

Dlatego jest petycja, jeszcze niezbyt rozreklamowana, więc ją wysyłam - niech się coś ruszy :)

Postulaty:

1. Przywrócenie Eski Rock na częstotliwości SuperNovy, ER ma aktualnie najsłabszy zasięg i jakby to powiedzieć - została wyrolowana w 2013 przez VOX, przez co musi emitować programy religijne i te beznadziejne Drogowskazy - może po zmianach w których by dostała koncesję po SuperNovie i by audycje religijne znikły?

2. Przywrócenie poprzedniej formuły, tzn. formuły Wawy.

 

link: https://secure.avaaz.org/community_petitions/pl/grupa_zpr_media_ul_deblinska_6_04_187_warszawa_tel_likwidacja_radia_supernova/

 

Aktualnie jest Niech będzie nas 50, ale to powinno się zwiększyć, taką liczbę Avaaz automatem ustawił... 

 

Szkoda kasy (i częstotliwości) na tak kiepskie radio jakim jest SuperNova. Nazwa kojarząca się z Super Expressem = klapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, petycjezpr napisał:

Uważam że SuperNova to już trup. Wyniki z okresu na okres są coraz słabsze, prezenterzy beznadziejni (sam słuchałem i... wyłączyłem), a podjęcie szybkiej decyzji o zmianie playlisty to decyzja nieprzemyślana.

Dlatego jest petycja, jeszcze niezbyt rozreklamowana, więc ją wysyłam - niech się coś ruszy :)

Postulaty:

1. Przywrócenie Eski Rock na częstotliwości SuperNovy, ER ma aktualnie najsłabszy zasięg i jakby to powiedzieć - została wyrolowana w 2013 przez VOX, przez co musi emitować programy religijne i te beznadziejne Drogowskazy - może po zmianach w których by dostała koncesję po SuperNovie i by audycje religijne znikły?

2. Przywrócenie poprzedniej formuły, tzn. formuły Wawy.

 

link: https://secure.avaaz.org/community_petitions/pl/grupa_zpr_media_ul_deblinska_6_04_187_warszawa_tel_likwidacja_radia_supernova/

 

Aktualnie jest Niech będzie nas 50, ale to powinno się zwiększyć, taką liczbę Avaaz automatem ustawił... 

 

Szkoda kasy (i częstotliwości) na tak kiepskie radio jakim jest SuperNova. Nazwa kojarząca się z Super Expressem = klapa.

Nie tylko z Super Expressem ale i Nową TV dla mnie pomysł z zamianą częstotliwości byłby dobry ale tylko w obrębie Warszawy gdyż w innych miastach to by się raczej nie przyjęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżby? może jest Antyradio np. u mnie, ale konkurencji jako stacja typowo rockowa nie ma. Ja chętnie słucham Eski Rock przez internet i mi się podoba bardziej ta stacja niż konkurencja z Żurawiej w Warszawie.

A Nowa TV - też tu dostrzegam powiązanie, jednak na zdrowy chłopski rozum - te stacje wiecznie nowe nie będą!

SuperNova - jakiś żart, sam powró disco polo nie cofnie błędu sprzed roku, bo Wawa miała programy kojarzone z nią - np. DeDektyw Inwektyw. To radio nie jest super, a nowe, jak napisałem wyżej, wiecznie nie będzie.

[beep] a nie super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kostka napisał:

Zresztą Tomek Łysiak odszedł ze stacji

Musieliby go znowu ściągnąć o ile by się zgodził lub poszukać kogoś kogo by ludzie polubili i kto by do radia słuchaczy przyciągnął

W dniu 5.02.2022 o 11:33, Mateusz2006 napisał:

Ja się cieszę że disco polo wraca.

W tym radiu piosenki potrafią grać te same 3 razy w ciągu godziny według odsłuchane.eu.

Jest to problem z odsluchane.eu i innymi tymi serwisami. To samo jest w przypadku Eski Rock. Słucham i wcale nie ma w ciągu 1 godziny 2-3 razy jakiejś piosenki, a na odsluchane się odnotowała kilka razy. Podobnie na radiospis.pl

w dziale Co było grane na eskarock.pl jest normalnie

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Do niedawna słuchałam, zwłaszcza w samochodzie. Niestety pomimo deklaracji, że nie będą puszczać disco polo robią to obecnie niemal co drugi utwór. Rozumie jeszcze co jakiś czas, ale nie tyle. Szkoda, że nie ma już radia z polską muzyką bez disco polo 😟 Zmieniłam stację i nawet odechciało mi się sprawdzać co tam leci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...