Skocz do zawartości

35MM.ONLINE


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W maju tego roku wystartować ma platforma internetowa: 35MM.ONLINE(www.35mm.online).

Źródło informacji: https://www.facebook.com/109637540528112/posts/263275918497606/.

 

Wygląda na to, że będzie ona dedykowanym miejscem w sieci powstałym w wyniku projektu:

"Cyfrowa rekonstrukcja i digitalizacja polskich filmów fabularnych, dokumentalnych i animowanych w celu zapewnienia dostępu na wszystkich polach dystrybucji (kino, telewizja, Internet, urządzenia mobilne) oraz zachowania dla przyszłych pokoleń polskiego dziedzictwa filmowego"(POPC.02.03.02-00-0007/17).

 

Platforma internetow: WFDIF.ONLINE(https://wfdif.online/), o której już informowałem na tym forum(https://forum.satkurier.pl/topic/34885-wfdifonline/) zdaje się więc być miejscem, na którym również będą dostępne te same materiały, które będą dostępne na  35MM.ONLINE, jednak jest i będzie ona najprawdopodobniej ogólniejszym miejscem, na którym znajdą się i inne treści, które udostępni zarządzający serwisu(Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych - WFDiF) (?). Tak samo jak TVP VOD - CYFROWA.TVP.PL* ["odpowiednio": WFDIF.ONLINE - 35MM.ONLINE] (?).

* serwis powstały w związku z projektem: "Digitalizacja Polskiej Szkoły Telewizyjnej i Filmowej z Archiwum TVP S.A.".

 

Więcej informacji co do tego co będzie zawierać, czym może być platforma internetowa 35MM.ONLINE(www.35mm.online) można przeczytać, na tym forum:

- https://forum.satkurier.pl/topic/34885-wfdifonline/.

================================================

Do niczego nikogo nie namawiam, ani nic nie narzucam, nie rozkazuję nic nikomu - w żaden sposób, poprzez wszystko co "składa się" na ten post - być może w jego treści pomyliłem się niecelowo. Przedstawiłem tu również m. in. moje prywatne zdanie, opinie, rozważanie oraz wiedzę z którymi nikt nie musi się zgadzać i które mogą być w części bądź całościowo, niezamierzenie: błędne. Za wszelkie zło(jeśli występuje w jakiejkolwiek formie przez ten post - to jest niecelowe): przepraszam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny biblioteki premium nie są znane. Na razie do 31.10.2021 trwa promocja i wszystkie materiały są bezpłatne.

 

Polecam rarytas - "Ewangelia według Harry'ego", czyli Viggo Mortensen na wydmach w Łebie, zanim został Aragornem.

 

https://35mm.online/vod/fabula/ewangelia-wedlug-harry-ego/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DVB-T(2) INQUIRING napisał:

Cos się popsuło i nie słychać. Pojawia się błąd przy próbie uruchomienia filmu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2021 o 10:52, Zuzia napisał:

po zalogowaniu się ten film odtwarza się. 1080p, dostępne napisy polskie (również transkrypcja), angielskie i audiodeskrypcja.

 

OK, teraz jak wszedłem to zadziałało. Wcześniej był jakiś błąd przy próbie odtwarzania. Z kolei jeszcze wcześniej w ogóle nie mogłem się zalogować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Strona mi totalnie nie działa 

Jestem zalogaowana, ale każdy film mi pokazuje, gdy chce to odtworzyć 

Niestety coś poszło nie tak itd.

 

Niektóre pokazują kluczyk z zaloguj się, a po wciśnięciu wyrzuca na główną stronę i zatacza się koło.

 

Dzieje się to i przez safari i przez Google na roznychburzadzeniach 

 

Oni ma ją błąd czy to ja coś źle robię 

Help 

 

(Przedłużyli Premium o miesiąc)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najpopularniejsze polskie filmy* dostępne są najprawdopodobniej na stronie internetowej "35mm.online" w wersji po rekonstrukcji cyfrowej.

* "Sami swoi", "Nie ma mocnych", "Kochaj albo rzuć".

Edytowane przez DVB-T(2) INQUIRING
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Cytat

35mm.online

Szanowni Państwo, Aplikacja Android TV oraz Tizen została przygotowana i zgłoszona do procesu certyfikacji, termin udostępnienia aplikacji Użytkownikom jest zależny od terminu otrzymania pozytywnej decyzji. W momencie otrzymania przez WFDiF potwierdzenia certyfikacji aplikacji Użytkownicy platformy 35mm.online zostaną o tym fakcie niezwłocznie poinformowani za pomocą kanałów społecznościowych online. Pozdrawiamy

Wiadomość sprzed tygodnia.

 

Przy okazji, jest już dla iOS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...